Perfecta, Oczyszczanie, Peeling drobnoziarnisty z minerałami morskimi i krzemionką

Aktywny peeling z drobinkami krzemionki krystalicznej polecany dla osób w każdym wieku, do pielęgnacji cery normalnej i suchej. Wyjątkowo dokładnie usuwa martwe komórki naskórka, wygładza powierzchnię skóry, oczyszcza pory i niweluje wszelkie niedoskonałości cery. Zawiera minerały morskie, odżywczy koktajl z witamin A - B5 - E, a także kojący wyciąg z płatków róży francuskiej o działaniu odmładzającym.

Nie dla cery suchej

do tej pory używałam gruboziarnistego odpowiednika i jestem z tego bardzo zadowolona, jednak chciałam spróbować czegoś delikatniejszego. Ten peeling jest drobnoziarnisty i w dodatku do cery suchej, więc myślałam, że to dobry wybór. Nic bardziej mylnego. Peeling:

- nie jest dla cery suchej, bo nie jest delikatny - te drobinki (są drobne jak sól, a jest ich chyba z trylion) ścierają skórę porządnie - tak, że jest zaczerwieniona. Co mnie dziwi, bo ich gruboziarnisty odpowiednik nie jest tak agresywny
- skóra po nim jest gładka, ale nie tak miękka jak po gruboziarnistym.
- ponadto nie ściera tak dobrze jak gruboziarnisty (z wągrami na nosie sobie nie radzi, więc i tak muszę sięgać po ten gruboziarnisty). co nie oznacza, że ściera źle - generalnie dobrze sobie radzi.

Jednak zostanę przy gruboziarnistym - bo jest o niebo lepszy.

Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Idealny

Kupiłam całą masę saszetek, gdy byl wyprzedawany.
Plusy:
+idealnie wygładza, skóra jest fajnie oczyszczona
+dobrze zciera, ale nie podraznia
+zmniejsza ilość zaskórników przy regularnym stosowaniu

Nie ma minusów, czasem moze mam wrażenie, ze mocniej chcę oczyscić twarz i sięgam po coś bardziej zdzierającego,

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: szaszetki około 15 sztuk

Sprawdza się i ładnie pachnie

Kupiłam kilka saszetek przed podróżą ( do tej pory nie spotkałam go w dużym opakowaniu :( ).
Nie uczulił mnie, usunął martwy naskórek, wygładził, cera stała się ładniejsza po kilku użyciach. Jedna saszetka wystarczyła mi na dwa użycia. Mam w podróżnej kosmetyczce kolejne saszetki na zapas, jeśli zobaczę go w dużym opakowaniu na pewno kupię.

Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

REWELACJA!

To jest to czego potrzebowałam!
Zawsze peeling ten gościł w mojej łazience w saszetkach (dostępność w Rossmanie, Hebe, SuperPharm i pewnie wszystkich innych mniejszych kosmetycznych)
jednak nie lubię saszetek i strasznie denerwowało mnie to, że resztki produktu zosawały zmarnowane.

Wkońcu znalazłam go w tubce! co było nie lada wyzwaniem, bo w w/w sklepach był nieosiągalny. Znalazłam go w mniejszej osiedlowej drogerii.

tak więc jedyny minus to: tragiczna dostępność

natomiast jak to peeling spełnia w 100 % moje oczekiwania.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Szybko, łatwo i skutecznie.

Używam tego peelingu co jakiś czas. Zawsze kupuję w małych saszetkach (jedna starcza mi na dwa peelingi).
To naprawdę prosty i przyjemny sposób na oczyszczenie twarzy.
Plusy:
+tani
+dostępny
+skuteczny
+prosty w użyciu
+łatwy do zmycia

Ilość zużytych opakowań: 10 saszetek

Najlepszy

Zdecydowanie najlepszy peeling, jakiego używałam. Mam cerę tłustą i problemową, a ten peeling nie powoduje rozsiewania się pryszczy, nie podrażnia ich i czyści naprawdę dokładnie.

Plusy:
+ cała masa drobinek, które delikatnie "zbierają" martwy naskórek
+ bardzo wydajny
+ nie podrażnia
+ całkiem przyjemny zapach

Minusów nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka tubek

Rewelacja! Ulubiony peeling

Dla mojej skory (normalnej , czasem z suchymi skórkami koło nosa) ten peeling jest idealny. Skóra po nim jest niezwykle gładziutka, czysta, odświeżona, rozświetlona i miła w dotyku.

Samo użycie jest przyjemne ze względu na "świeży" hmm morski zapach. Krem po nim lepiej się wchłania.

Nie uczula, nie podrażnia.Nie wysusza skóry.
Uwielbiam i polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele saszetek

Bardzo dobry.!

Peeling mega dobry delikatny przy czym mega skuteczny. Delikatnie ściera martwy naskórek nie zostawiając po tym podrażnień skóry. Skóra jest miętka, gładka przy tym matowa. Wcześniej kupowałam w saszetkach teraz zaś zainwestowałam w tubkę. Peeling godny polecenia.!

Ilość zużytych opakowań: 5 saszetek

póki co najlepszy !!!

zachecona jakąś promocją na tą małą saszetkę kupiłam, zastosowałam kilka razy i jestem zachwycona !!!
delikatne drobinki świetnie oczyszczają skórę i usuwają martwy naskórek.
twarz jest gładka i świeża, dokładnie oczyszczona
peeling przyjemnie pachnie, tak świeżo i pobudzająco
teraz kupiłam tubkę i używam z przyjemnością
szkoda tylko że produkt w pełnym wymiarze ciężko spotkać na drogeryjnych półkach (ja znalazłam tylko w wiekszych Wispolach)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 rozpoczęte

Bingo!

Już miałam zacząć od biadolenia nad tym, że ten świetny peeling można dostać tylko w saszetkach, a tu proszę, przy okazji zostałam uświadomiona;D Skoro tak, natychmiast zaopatrzę się w jego pełnowymiarową wersję, bo jestem z niego bardzo zadowolona:)
Przyznaję, że jeśli chodzi o kosmetyki w mini formacie, trudno jest mi pozostać wierną, więc co rusz na mojej półce lądują kolejne maseczki/peelingi etc. do przetestowania. Wciąż szukam najlepszych dla siebie i na szczęście (mimo zaliczanych po drodze potknięć) natrafiam na takie jak ten, chwalebne przykłady kosmetyku o przystępnej cenie i bardzo dobrych właściwościach.
Peeling ma odpowiednią konsystencję - ani zbyt lejącą, przez co nie spływa z rąk i twarzy, ani zbyt gęstą, dzięki czemu z łatwością udaje się go równomiernie rozprowadzić na skórze. Ma niebieskawą barwę z widocznymi większymi ciemnoniebieskimi okruchami i całą masą jasnych, drobniutkich okruszków, które że tak to ujmę "wykonują całą robotę". Drobinki niby są niepozorne, ale bez trudu radzą sobie z usuwaniem suchych skórek, nierówności, a także redukują zaskórniki, nie wywołując przy tym uczucia dyskomfortu, jakiego czasem można doznać po użyciu peelingu o zbyt dużym stopniu ścieralności.
Jego przyjemny, nienachalny zapach potęguje uczucie świeżości uzyskanej po masażu, skóra jest czysta, promienna i gładka, nic tylko kłaść na nią jakąś maseczkę pielęgnacyjną i cieszyć się z uzykanych rezultatów.
Jestem na tak, polecam.

Używam tego produktu od: Jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: Kilka saszetek

Najlepszy

Świetny peeling! Nie podrażnia, jak wiele innych. Ma bardzo dużo drobniutkich ziarenek, które delikatnie, ale dokładnie usuwają suche skórki. Posiada przyjemny, nienachalny zapach. Po zmyciu czuć, że twarz jest niesamowicie gładka. Pozostawia leciuteńką, prawie nie wyczuwalną warstewkę na twarzy. Kupuję w Superpharm za 11 zł za tubkę. Nie znalazłam lepszego!

Używam tego produktu od: daaawna
Ilość zużytych opakowań: 4 albo 5 opak.

Rewelka.

Miałam już styczność z innymi peelingami z saszetkach aczkolwiek ten jest moim faworytem. Mimo tego,że jest drobnoziarnisty to całkiem nieźle zdziera.
Uwielbiam efekt po jego użyciu cera jest niesamowicie miękka,i gładka. Na pewno zostanie ze mną na długo.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dużo