Iwostin, Krem nawilżający (stara wersja)

Iwostin, Krem nawilżający (stara wersja)

Właściwości:

- Skutecznie i trwale nawilża.
- Dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania.
- Pozostawia na skórze delikatny film lipidowy zabezpieczający przed wysuszeniem.
- Wygładza naskórek i reguluje natłuszczenie skóry.
- Przy regularnym stosowaniu skóra staje się bardziej jędrna, gładka, o ładnym kolorycie.
- Nadaje się jako podkład pod makijaż.
- Nie zawiera środków zapachowych ani barwników.

Dobry na noc...

Dziwny krem,mam cerę tłustą a on jakby nie nawilża (w pierwszej chwili) tylko tworzy na twarzy powłoczkę? za to po paru godzinach jest OK podobno hamuje ucieczkę wody ze skóry wię jakby nawilża się sama,od środka.Nietłusty wręcz wodnisty ale pomijając to wrażenie zastygania rzeczywiście nawilża "w głębi" co czuje się dopiero go zmywając...na dłuższą mete pomógł znakomicie na moje problemy z odwodnieniem skóry i w przeciwieństwie do wersji z filtrami nie zatyka porów...świetnie goi podrażnienia...w sumie to zabawne ale cały czas szukam czegoś lepszego w tej cenie ale i tak wracam do niego...szkoda że nie ma filtrów ale i tak polecam zwłaszcza przy tłustej i odwodnionej cerze choc pierwsze wrażenie jest dziwne...

łagodzi, nawilża

Bardzo dobry, uniwersalny nawilżacz. Stosowałam na wyjeździe w ciepłym kraju głównie na noc lub wtedy, kiedy nie opuszczałam pomieszczenia (=brak filtrów). Dobrze nawilża, łagodzi, nie podrażnia, nie zapycha porów. W sumie przypomina mi stary Thermal S1 Vichy. Nadaje się tez do ciała.

Bardzo dobry!!

Nareszcie znalazłam właściwy krem:) Świetnie nawilża, buzia jest gładziutka, wypoczeta. Nie uczula mnie, nie robią mi się czerwone plamy i podrażnienia. Dla mnie rewelacja. Duża tubka. Mam ochotę na wiecej kosmetyków tej formy:)

Nie dla mnie

Mam cały czas jeszcze opakowanie tego kremu, wykonałam do niego kilka podejść, licząc że może ja i moja skóra się do niego przekonamy. Ale nic z tego, a ja naiwna chciałam dać mu szansę. Po pierwsze ten krem nie nawilża prawie wcale, przynajmniej takiej skóry jak moja, czyli z tendencja do przesuszania się. Konsystencja nie jest przyjemna, co za tym idzie komfort stosowania żaden. Pomijając te wszystkie małe niedogodności, ten krem podrażnił (może wręcz uczulił) mi skórę! No rany boskie, przecież w kosmetyku aptecznym, reklamowanym jako nadający się nawet dla alergików coś takiego nie powinno mieć miejsca!! Zaznaczam że nie mam wyjątkowo wrażliwej skóry i mało na co tak reaguje, jemu jednak udało się konkursowo podrażnić mi paszczę!
Dla mnie jest skreślony!

ok!

nawilża,koi,wygładza suchą skórę,bez zapachu i barwników.Cena to ok.20zł.Używam na przemian z kremem na naczynka Iwostinu.

poprostu dobry

Na pewno nie polecilabym go do skory przesuszonej, bo sama z taka walczylam i z mysla o tym kupilam ten kremik. Z tym sobie nie poradzil, ale ladnie sie spisal gdy skonczyly sie moje problemy. Jest bardzo lekki, swietnie sie wchlania, nie ma mowy o walkowaniu sie itd. Poza tym skora po nim nie swieci sie, jest gladziutka, fajna. Zauwazylam tez, ze przy stosowaniu go nie mam juz prawie problemow z zadnymi drobnymi wypryskami, stan mojej twarzy sie poprawil. Dobre bo polskie ;)

Może być

Krem jest bardzo dobrej jakosci, przyjemnie sie go uzywa, szybko sie wchlania i mozna wlasciwie od razu nakladac makijaz. Niestety, nie radzi sobie zupelnie z wiekszymi podraznieniami, kiedy skora jest wysuszona. Mimo nalozenia pary warstw skora ciagle pozostawala sucha i sciagnieta. Mam wrazenie, ze jest to krem idealny do skory normalnej, potrzebujacej normalnej dawki nawilzenia, dla mnie wersja z filtrami jest duzo skuteczniejsza

Fantastyczny ( faktycznie dla niewymagającej buzi)

No naprawdę muszę Iwostin pochwalić..Kto by się spodziewał ..no ja na pewno nie:) Kupiłam mojemu TŻ i za parę dni sobie też:) Obydwoje piejemy z zachwytu ( no on może mniej, tylko dłuzej przed lustrem siedzi i podziwia gładkie pysio:D
Nie mam nic do zarzucenia - doskonale nawilża, odpręża skórę, wygładza. Zapłaciłam 20 zł i będę go kupować :)

22.05.2005

Zmieniłam zdanie. Ten krem jest świetny, gdy skóra jest w dobrej kondycji. Gdy woła pić i jeść nie spełnia swojego zadania. Odejmuję gwiazdkę.

Mój ulubiony kremik

Bardzo dobry polski krem. Fantastycznie nawilża i wygładza skórę. Dla mnie idealny pod makijaż. Skutecznie łagodzi podrażnienia i redukuje zaczerwienienia. Jest nietłusty. Nie mam bardzo przesuszonej skóry, ale wydaje mi się że do takowej mógłby być trochę za słaby. Używam już 2 opakowania i wkrótce nabędę 3cie.

bardzo dobry

Bardzo dobry kremik, idealnie nawilżał, spisywał sie świetnie nawet przy mojej tłustej cerze. Szybko i bardzo dobrze sie wchłaniał, pozostawiał delikatny, ale nietłusty film. Był pewnego czasu moim sos na przesuszoną, lez tłustą cerę. Używałam go jednak na noc, gdyż z założenia jest to krem do cery suchej i gdy początowo stosowałam na dzień po pewnym czasie buzia zaczynała sie błyszczeć a ja tego bardzo nie lubie, więc na dzień kremik matujący, a nac właśnie ten kremik iwostinu-nawilżał buźke podczas snu rewlacyjnie. Rano cera wyglądała na rzeczywiście na porządnie nawilżoną, była wygładzona, wyglądała dużo ładniej, była taka "rozjaśniona". Bardzo dobry nawilżacz, gorąco polecam :)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:

duuużo próbek

****

Dotychczas brakowało mi na polskim rynku farmaceutycznym polskich kosmetyków, które stanowiłyby alternatywę dla La Roche Posay czy Avene. Produkty Iwostinu, rodzimej produkcji, naprawdę jakościowo nie odbiegają od swoich droższych 'kolegów'.
Krem nawilżający to świetny produkt do codziennej pielęgnacji cery. Bardzo dobrze się spisuje przy mojej mieszanej-naczynkowej-trądzikowej ;) Utrzymuje stały poziom nawilżenia skóry, czyniąc skórę gładką i aksamitną w dotyku, napiętą i ujędrnioną. Wchłania się stosunkowo szybko (dużo szybciej od Intensywnego Kremu Nawilżającego Iwostinu), pozostawiając po sobie nietłusty, acz wyczuwalny film. Ma też delikatniejszą konsystencję. Nie zapycha porów. Współgra z każdym podkładem, jaki na nim testowałam. Nie zaognia również problemów naczynkowych.
Gwiazdka mniej za brak filtrów, które raczej są niezbędne w przypadku kremu przeznaczonego na dzień.

nie uczula!

Mnie uczula prawie wszystko, ale nie ten krem (nawet inne tej firmy), świetna konsystencja, łatwo się wchłania, dobry na noc i pod makijaż, trochę za mało nawilża (chociaż latem jest ok), niedrogi i hypoalergiczny - to czego potrzebuję - taki neutralny, czasem smaruję także pod oczami i powieki i też sie spisuje na medal - nie podrażnia, a nawilża, oprócz nanobase (ale ten jest ciężki) mogę stosować tylko ten iwostinu.