Nail Tek, Renew (Oliwka do skórek paznokci)

Nail Tek, Renew (Oliwka do skórek paznokci)

Jest to naturalna przeciwgrzybicza oliwka do skórek i paznokci. Bogata kompozycja naturalnych składników odżywia i nawilża paznokcie oraz tkankę miękką. Codzienny masaż okolic macierzy paznokcia eliminuje potrzebę wycinania skórek oraz wspomaga zdrowy wzrost płytki paznokciowej. "Inteligentny" olejek z australijskiego drzewa herbacianego posiada silne właściwości przeciwgrzybicze i antyseptyczne. Innymi składnikami oliwki RENEW są: witamina E, olejek z jojoby, olejek z szafranu polnego, olejek migdałowy, olejek z pestek moreli, olejek z fasoli sojowej, olejek z grejpfruta.

preparaty do skórek
regenerujące
w buteleczce
olejek

Oliwka do skórek paznokci, Renew, Nail Tek

Oliwkę kupiłam na jednej z aukcji internetowych
Opakowanie to buteleczka z pipetką o pojemności 14,3 ml, zapłaciłam około 20 zł
Oliwka nawilża, odżywia i uelastycznia skórki w koło paznokci zmniejsza ich przesuszanie, oliwka dzięki zawartości olejku herbacianego ma działanie dezynfekujące, antybakteryjne i antygrzybiczne.
Plus za opakowanie, pipetka pozwala na łatwą szybką aplikację.
Podsumowując dobrze nawilża i odżywia skórki, ma ładny zapach jest bardzo wydajna ale to nie mój hit, dobry przyzwoity kosmetyk ale nie wiem czy jeszcze ją kupię.

Świetny

Nakładam go zawsze po obcięciu skórek. Natłuszcza i ochrania, a do tego cudownie pachnie olejkiem z drzewa herbacianego. Skórki mają mniejszą skłonność do bolesnych pęknięć. Bardzo dobry.

super zapach

Oliwka pięknie i świeżo pachnie. To chyba najładniej pachnąca oliwka do skórek, jaką przyszło mi testować.
Jest szalenie wydajna. Buteleczka starczyła mi prawie na rok użytkowania.
Nawilża i odżywia skórki. Bez szału, ale jednak. Nie poprawia ich kondycji jakoś spektakularnie, dlatego nie wiem, czy kupię ponownie.

Dobra do pielęgnacji

Przyjemna pielęgnacja skórek. Oliwka pozwala na pozbycie się suchych skórek i poprawia wygląd paznokci. Używa jej się bardzo wygodnie bo ma pipetkę która dozuje produkt choć czasem trochę za dużo. Miała na początku ładny zapach ale po kilku tygodniach mam wrażenie że się zmienił na mniej przyjemny.

Świetna

Oliwka ma praktyczne opakowanie i dozownik w postaci pipety. Ma przyjemny, świeży zapach i jest bardzo wydajna. Świetnie nawilża i odżywia skórki, stają się miękkie i zdecydowanie lepiej wyglądają. Wzmacnia też paznokcie, rosną mocniejsze i grubsze, uratowała mnie, kiedy miałam bardzo zniszczoną płytkę i nie mogłam używać klasycznych odżywek.

Dla wymagających :)

Moje skórki są zmasakrowane od kilku lat. Kupowałam olejki, odżywki itp. ale efektu nie było. Ta oliwka jest inna. Łagodzi i goi nie tylko zadziorki, ale też podrażnienia. Wygładza skórki i zmiękcza je tak, że z łatwością same odchodzą od płytki paznokcia. Świetny produkt w przystępnej cenie. Z przyjemnością kupię drugie opakowanie :)

miła

zaczne moze od tego,ze cenowo jest przystepna online.Wychodzi tyle co za oliwke eveline,a ta dodatkowo ma pepitke co ulatwia nakladanie.Systematycznie wycinam skorki,a ona koi mi skore tam,odzywia.Wchlania sie ok dosc szybko,na pewno daje wiecej niz sam krem do dłoni.Po systematycznym nakladaniu jej zauwazylam,ze dlonie wygladaja na bardziej wypielegnowane,a narastajace skorki nie sa az tak twarde i nie zadzieraja sie.Mysle,ze wystarczyloby je juz tylko odsuwac patyczkiem:-)))
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: pare miesiecy

świetna oliwka

Bardzo fajny i przydatny kosmetyk. Powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej dbającej o paznokcie i skórki dziewczyny. Natłuszcza, odżywia i nawilża - czego chcieć więcej :)

PLUSY:
- wydajność!!! (ta mała buteleczka wystarczy mi chyba na sto lat)
- przyjemny zapach
- stosunkowo szybko się wchłania
- pojemna buteleczka
- wygodna w aplikacji pipetka (dla mnie bardzo higieniczne rozwiązanie w porównaniu z pędzelkiem)
- cena (około 15zł w sklepie internetowym)

Doskonała!

Kiedy byłam dzieckiem towarzyszył mi niezbyt przyjemny nawyk obgryzania paznokci, odrywania (często kosztem ranek) wszelakich zadziorków. Wraz z upływem lat zaczęłam się powstrzymywać, ale problem w postaci nieestetycznych skórek i słabych, krótkich, dość szerokich paznokci pozostał. Chcąc coś zmienić skusiłam się na zakup oliwki Renew. Używam jej zaledwie miesiąc, a wyraźnie widzę poprawę. Okolice paznokci są bardziej nawilżone, dzięki czemu nie robią mi się zadziory, paznokcie są mniej podatne na uszkodzenia, rzadziej się łamią. Wreszcie jestem w stanie zapuścić je wystarczająco, by pomalowane wyglądały kobieco, nie zaś jak u drwala. To również za sprawą podkładowej odżywki Nail Tek, której używam równolegle. Obydwa te kosmetyki potrafią zdziałać cuda :) Chapeau Bas!

Pół gwiazdki odejmuję za aplikator. Pipetka w moim odczuciu jest mniej wygodna niż tradycyjny pędzelek.

Gorąco polecam wszystkim, którzy sami borykają się z niesfornymi skórkami i chcą poprawić ich wygląd i kondycję. To niewielka inwestycja, a efekt jest zauważalny w krótkim czasie.

Ilość zużytych opakowań: używam pierwszego opakowania

Przyjemny produkt

Kupiłam w zestawie z odżywką i bazą z serii II. Bardzo przyjemny produkt, ale wydaje mi się, ze trochę zbędny. Nie mam tak bardzo wysuszonych skórek.

+ ładnie pachnie
+ nawilża skórki wokół paznokci
+ wydajna
+ dostępna (w większych miastach, Allegro)
+ świetny aplikator!

- cena (55zł za buteleczkę to lekka przesada)

Używam tego produktu od: 3 m-ce

Świetny produkt

plusy:

- bardzo wydajna
- przyjemny zapach
- szybko sie wchłania
- bardzo dobrze nawilża skórki
- nie jest "tłusta"
- ma bardzo fajny aplikator

minusy:

brak

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

zdecydowanie poprawia wygląd i kondycję skórek

To bardzo dobry produkt ponieważ:
- świetnie nawilża i odżywia skórki
- eliminuje potrzebę wycinania skórek
- pobudza wzrost paznokci i je odżywia
- jest bardzo wydajny!!
- wygodna aplilacja

Jedyny minus za, który odejmuję pół gwiazdki:
- jest bardzo tłusty i długo się wchłania!!

Ilość zużytych opakowań: 1/4 buteleczki (co świadczy o wielkiej wydajności)