Hebe, Basics, Płatki kosmetyczne

Hebe, Basics, Płatki kosmetyczne

Płatki kosmetyczne do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Struktura 3D zapewnia skuteczne i komfortowe oczyszczanie twarzy z codziennych zanieczyszczeń. Płatki nie rozwarstwiają się i nie pozostawiają włókien na skórze. 100 % bawełna.

płatki higieniczne
do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 5

Świetnie się sprawdzają, bardzo wytrzymałe i delikatne dla skóry

Zużyłam już kilka opakowań tych płatków i śmiało mogę polecić.

Materiał jest zwarty i wytrzymały. Nie wystają z niego kłaczki, które mogłyby zaczepiać się np.o rzęsy.
Świetnie chłoną płyn więc można nimi osuszać twarz po umyciu.
Przy demakijażu nie mam podrażnień, są mile w dotyku i nie trą nadmiernie skóry.
Wypadają korzystnie cenowo na tle innych marek.
Dostępne w wersji 60 sztuk za 2,99 lub 120 sztuk za 4,99.

• Design produktu: 5

Lepsze niż niejednej drogiej marki

Płatki kupiłam przy okazji zamówienia internetowego więc wybór był trochę w ciemno. Na szczęście bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły.
Są bardzo wytrzymałe, materiał jest zwarty i nie wychodzą żadne kłaczki. To duża zaleta bo czasem w płatkach zdarzyło mi się, że małe włókna trafiały do oka co sprawiało dyskomfort.
Miękkie dla skóry, nie czuć nieprzyjemnego tarcia dzięki czemu brak zaczerwienień.
Są dobrze chłonne co zwiększa ich wydajność.
Cena na każdą kieszeń. Jakość jest naprawdę super, nie ma co przepłacać na droższych markach.

• Design produktu: 5

Dobre płatki w dobrej cenie

Płatki oczywiście kupiłam w drogerii Hebe - w wyborze płatków nie przywiązuje uwagi do wysokich cen - raczej wybieram te z niższej półki cenowej. Płatki są w wygodnym opakowaniu ze sznureczkiem. Płatki są miękkie i delikatne dla skóry , a najważniejsze że się nie rozwarstwiają.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Całkiem przeciętny produkt, który po prostu spełnia swoją rolę

Płatki kosmetyczne najczęściej kupuję w wielopaku,bo używam ich bardzo dużo i często (demakijaż,tonizacja, przemywanie płatków uszu itd) a właściwie w wymienionych potrzebach nie przekonałam się do płatków wielorazowych.

Wielopaki mają tę cechę, że można je upolować w korzystnej cenie i w z zasadzie jest to jedyne kryterium które biorę pod uwagę przy zakupie tego akcesorium. Rozumiem,że wraz z rozwojem i pojawieniem się Hebe, Rossmann,Biedronki asortyment powiększył się i stworzył konkurencje dla np płatków Cleanic, które kojarzę od zawsze ale uczciwie nie potrafię sobie wyobrazić super właściwości w produkcie jakim są płatki kosmetyczne.

Płatki Hebe nie są tutaj ani gorsze ani lepsze od innych. Nie kulkują się,nie kłaczą ( tutaj rynek nie miałby litości) ale też nie są hiperdelikatne -chyba ,że to ja zrobiłam się bardziej wrażliwa. Po prostu są. Moim zdaniem produkt nie wyróżnia się w żaden sposób na tyle,abym miała im deklarować dozgonne przywiązanie,ale nie są też złe,więc pewnie sięgnę po nie ponownie.

Solidne i sprawdzone

Płatki kosmetyczne Hebe to budżetowa opcja naprawdę solidnego i dobrego produktu dla skóry normalnej.

Są miłe w dotyku, mają zwartą strukturę, przez co nie rozwarstwiają się, nie odpadają z nich włoski i skutecznie zmywają makijaż w połączeniu z płynem micelarnym.
Spełniają swoją rolę.

Bardzo je lubię i kupię ponownie.

Płatki kosmetyczne

+ naturalny skład
+multifunkcyjność
+nie rozwarstwiają się

Jedne z lepszych

Nie lubię, gdy płatki się rozwarstwiaja i kłaczą podczas używania. I te płatki nie należą do takich! Są fajnie zbite i cienkie.
Ale niestety przez to są dalikatnie szorstkie, więc jeśli ktoś jest bardzo wrażliwy, nie do końca mogą się sprawdzić.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Zwykłe płatki, nic szczegolnego, nic złego

Niby płatki jak płatki, ale jednak - miło, gdy się ich przyjemnie uzywa na twarzy lub gdy się nie strzepią przy zmywaniu paznokci. Chocm te dwie rzeczy pawie zawsze sie wykluczjaa :D

Płatki z Hebe sa jak wiekszosc standardowych płatków, calkiem dobrze zbite, nie rozwarstwiaja sie, nie klacza. Nie jest tak ze ja na nie narzekam, ale tez ich nie wychwalam pod niebiosa.

PLUSY
+tanie
+nie rozwarstwiaja się
+ nie zostawiaja "nitek" na brwiach, rzesach rozdwojonych paznokciach (płatki dosc dobrze suna po pozostalosciach doczepianych rzes, bez zaczepiania sie o nie)

NEUTRALNE
*płatkisa dosc sztywne, niby nie drapia, ale nie sa najprzyjemniejsze w uzyciu. Najgorsze tez nie. Takie sredniaki

MINUSY:
-dosyć cienkie

Dobra jakość

Płatki kosmetyczne są bardzo dobrej jakości, nie rozwarstwiają się. Na hebe jest na nie często promocja 1+1 lub 1+1 50% taniej, więc wtedy tym bardziej opłaci się kupić.

Płatki średniaczki

Przede wszystkim są wykonane z 100%bawełny. Nie rozwarstwiają się, nie kłaczą. Produkt jest bardzo tani, wypełniony po brzegi, który zawiera 120 sztuk płatków. Są w standardowej wielkości.Cóż miałam lepszej jakości, ale za tą cenę można sobie pozwolić na szaleństwo w Hebe. Stosuje do codziennego użytku i codziennej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Nie wiem czy kupię ponownie, ale jak pisałam wcześniej za tą ilość przy tak niskiej cenie można sobie pozwolić

• Design produktu: 5

Poprawne płatki kosmetyczne, ale inne skradły moje serce

Na płatki kosmetyczne Hebe trafiłam przypadkiem, kiedy potrzebowałam dobrać cokolwiek żeby otrzymać darmową dostawę.
Nie mam do czego się doczepić, no może do tego, że są odrobine za cienkie jak dla mnie.
Są w 100% z bawełny. Nie pozostawiają na twarzy, brwiach i rzęsach pojedynczych włókienek.
Płatki nie są ostre w kontakcie ze skórą.
Jedyny mankament, to grubość. Dla mnie są odrobine za cienkie, mimo wszystko używa mi się ich przyjemnie i wydaje mi się, że jeszcze do nich powrócę.

Na 4

Płatki kosmetyczne posiadają wygodne opakowanie, które pozwala na zawieszenie ich.

Płatki kosmetyczne od Hebe są trwałe, nie rozwarstwiają się. Płatki dobrze zmywają cerę.

Płatki niestety jedyny minus są dość twarde - szorstkie i nie lubię przy mojej wrażliwej cerze dodatkowo jej podrażniać.

Produkt nie uczula .