Neess, Szczoteczka do czyszczenia twarzy

Neess, Szczoteczka do czyszczenia twarzy

Szczoteczka do czyszczenia skóry twarzy, posiada zbite i sprężyste włosie, które dokładnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i martwych komórek.
Stosowana systematycznie stymuluje krążenie i pobudza skórę do odnowy i sprawia, że skóra ma świeży i młody wygląd.

do twarzy
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Tak

szczoteczka delikatnie usuwa zanieczyszczenia nie podrażając skóry, łatwa w użyciu, idealna do codziennej pielęgnacji. Polecam sprawdzić skuteczność na własnej skórze

Milusi gadżet

Dokładny demakijaż jest podstawą do zdrowej, pięknie wyglądającej skóry. Pomimo stosowania dwuetapowej formy demakijażu zawsze znajdował się zakamarek, który podczas wycierania ręcznikiem okazał się niedoczyszczony. Postanowiłam zatem sięgnąć po wsparcie. Szczoteczkę zabrałam swojej mamie, ponieważ nie używa tego typu gadżetów, więc nie do końca wiem gdzie ją zakupiła. Szczoteczka wykonana jest z dobrego plastiku, bez żadnych zadziorów, czy ostrych zakończeń, posiada białe syntetyczne włosie o dwóch długościach. Szczoteczka jest bardzo miękka, delikatna i bardzo przyjemnie się jej używa. Nie podrażnia, nie trze i powinna polubić się nawet z wrażliwą cerą. Bardzo dobrze się czyści i wypłukuje z resztek kosmetyków. Ładnie domywa resztki makijażu, przyjemnie głaszcze skórę. Ze swojej strony polecam. Gadżet wspiera walkę o czystą skórę bez niespodzianek :)

• Design produktu: 5

Świetna szczoteczka do czyszczenia i msaży twarzy

Jestem bardzo mile zaskoczona tym produktem. Wcześniej nie używałam szczotek do mycia twarzy, aż nie trafiłam na tą z neess. Bardzo dobrze rozprowadza kosmetyk na twarzy i delikatnie masuje twarz co pobudza krążenie. Można nia dokładnie umyć twarz kontrolując również zużycie kosmetyku. Polecam!

Hit

Szczoteczka Ness absolutnie mnie urzekła - przede wszystkim jest super miękka, bardzo delikatna i przyjemna w użyciu, a do tego skutecznie oczyszcza.
Włosie jest gęste i zbite, dociera we wszystkie załamania, dokładnie czyści i delikatnie złuszcza nie podrażniając. Użycie to odprężający masaż twarzy.

Sumienne oczyszczanie skóry uważam za priorytet w pielęgnacji. Szczoteczka pozwala uzyskać idealnie gładką i promienną skórę po każdym umyciu. Po regularnym, codziennym stosowaniu efekty są cudowne - skóra jest miękka i wygląda na wypoczętą, do tego lepiej chłonie kremy.

Jest poręczna i śliczna, dobrze wykonana, uchwyt pozwala ją wygodnie odwiesić do wyschnięcia. Łatwo się wypłukuje z piany mimo gęstego włosia.

• Design produktu: 5

Szczoteczka od neess super sprawa

bardzo przyjemna w dotyku odpowiednio miękkie włosie. Skóra jest regularnie peelingowana i stymulowana.
dzięki niej mój makijaż wygląda perfekcyjnie.

Lubię

Dostałam ją w prezencie, bardzo przypadła mi do gustu. Jest poręczna, więc nie ma problemu z użytkowaniem. Cena jest dobra, bo większość szczoteczek możemy znaleźć o wiele drożej o takiej samej skuteczności. Co do oczyszczania jest dobra, ale nie na codzień . Mnie troszke podrażnia, ale tak dwa razy tygodniowo jest idealna do pielęgnacji :)