Ziaja, Med, Kuracja Naczynkowa, Skoncentrowana emulsja redukująca podrażnienia na dzień / na noc

Emulsja regenerująca z wykorzystaniem Eco surowców, bez kompozycji zapachowej. Wzmacnia barierę naskórkową, obkurcza i uszczelnia ścianki naczynek krwionośnych, zapobiega osłabieniu naczynek. Zmniejsza kruchość i przepuszczalność naczynek krwionośnych, zapobiega ich pękaniu, łagodzi zaczerwienienia oraz działa rozjaśniająco na naskórek. Działa osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę, zapobiega uszkodzeniom włókien kolagenowych spowalniając procesy starzenia, nawilża oraz zmiękcza naskórek.
Substancje aktywne: witamina E, witamina C, trokserutyna, prowitamina B5 (D-panthenol), czysta escyna.

regenerujące, na zaczerwienienia, nawilżające, ochronne, przeciwzapalne
bogate
emulsja
preparaty punktowe
naczynkowa, wrażliwa
bezzapachowa
w tubce

Zapchał mnie tragicznie!

W zasadzie ciężko pisać mi recenzję na temat tego produktu bo z jednej strony naprawdę spełnia obietnice producenta i świetny produkt do cery naczynkowej w rozsądnej cenie ale niestety mnie tragicznie zapchał!
Wszyscy tu piszą, że nie zapycha ale mnie zapchał strasznie! Już dawno żaden produkt mi tak nie zapchał twarzy jak ten.
Stosuje od miesiąca regularnie i niestety dawałam szanse ale nie mogę sobie poradzić z tym zapychaniem. Na początku nie zauważyłam tego ale z czasem stawało się większe.
A tak bardzo ucieszyłam się z tego produktu:(
Bardzo dobra cena. Jak dla mnie nawet wydajny - mimo stosowania na całą twarz a nie miejscowo.
Stosowałam raczej raz na dzień, od czasu do czasu rano i wieczorem ale zwykle jednak tylko na dzień.
Skóra po nim rzeczywiście jaśnieje, zmniejszają się zaczerwienienia na polikach, także nosie. Mam dwa pęknięte naczynka i nie wchłonęły się - cudów nie ma ale naprawdę jeśli chodzi o naczynka skóra się poprawiła. Gdy nakładałam go po na podrażnioną skórę - działał wręcz natychmiastowo, uspokajał.
Niestety po miesiącu stosowania mam tak zapchaną twarz jak nigdy wcześniej a już dokładnie sprawdziłam i żadnych innych kosmetyków nie zmieniałam.
Emulsja jest za gęsta. Bardzo dobrze się wchłania i rozprowadza, ale niestety jest gęsta i zatyka pory.
Mi nawet w miejscach gdzie nigdy nie miałam zaskórników - pojawiło się mega zapchanie. Teraz walcze z tym i próbuje oczyścić cerę ale jest ciężko - szczególnie przy cerze delikatnej.
Mogę polecić tą emulsję osobą o suchej skórze, bez problemów z rozszerzonymi porami, bez skłonności do zapychania itp.
Ja mam cerę mieszaną, bardzo rozszerzone pory i skłonność do zaskórników - on u mnie spowodował mega zapchanie, choć na początku tego nie widać.
Dla skóry tłustej i mieszanej kompletnie odpada. Jest za ciężka.
Nie spowodował u mnie trądziku czy wysypu pryszczy - już dawno nie mam z tym problemu ale nie wiem co byłoby dalej jakbym go nie odstawiła.
Bo z każdym dniem byłam zapchana bardziej.

Szkoda bo naprawdę fajna emulsja i myślałam, że wreszcie znalazłam coś dla siebie:(
A tu niestety:(

Uważam także, że skoro to produkt apteczny to jednak powinno się pomyśleć przy jego produkcji by nie zapychał i powodował jednak oddychanie skóry bo to do niczego dobrego nie prowadzi.
Zdecydowanie powinien mieć lżejszą formułę!!!

Ilość zużytych opakowań: w czasie pierwszego

w końcu!

100 x tak dla tego kremu/emulsji. Jest po prostu boski. Bardzo delikatny, od razu uspokaja skórę, wzmacnia naczynka. Stosuje rano tylko na miejsca zaczerwienione oraz wieczorem na całą twarz. Nadaje się do stosowania pod makijaż, nie zapycha, jakby tego było mało skóra po jego nałożeniu jest matowa. Nawilża średnio, ale przecież nie jest to jego podstawowym zadaniem. Gorąco polecam ten produkt, na pewno kupię ponownie. Super jest to, że można kupić polski produkt, który jest tak skuteczny i w tak zachęcającej cenie. Jedynym minusem jest jego mała wydajność, ale przy tej cenie nie ma to większego znaczenia:).

Używam tego produktu od: ok. 1,5 mies.

Świetny!

Krem jest doskonały!! Mam wrażliwą, mieszaną, naczynkową skórę, potwornie trudną w pielegnacji. Ten krem nie dość, że nie uczula to na dodatek uspokaja podrażnienia, dobrze się wchłania nawet wyrównuje koloryt. Niestety nie wiem co dokładnie robi z naczynkami gdyż zbyt krótko go stosuję.
Zapach, dosyć dziwny wcale nie przeszkadza gdyż szybko się ulatnia.
Póki co jestem zachwycona, nie tylko cenę ale i ogólnym działaniem :-)
UWAGA na oczy - lubią szczypać gdy wklepiesz krem zbyt blisko.
Używam tego produktu od:miesiąca

raczej tak

Używam tego kremu dość długo, prawie 2 miesiące, przynajmniej raz dziennie na skłonne do czerwienienia policzki, nos i jego okolice.

Krem dość szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Zauważyłam że skóra na policzkach &quot;uspokoiła&quot; się, ma mniejsze skłonności do przybierania koloru buraka;)co mnie bardzo cieszy. Natomiast jeśli chodzi o rozszerzone naczynka, to jest trochę gorzej - w okolicach nosa mam właśnie owe &quot; pajączki&quot;. Rzecz jasna, nie liczyłam, że ten krem je zlikwiduje, a stosowałam go raczej zapobiegawczo. I niestety mam wrażenie, że &quot;pajączek&quot; się powiększył:(

Mimo tego polecam dla wrażliwej, skłonnej do zaczerwienień skóry, zwłaszcza że krem kosztuje grosze i jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:prawie 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:wciąż 1

rewelka

Ten kosmetyk wyszukałam sobie w necie i poprosiłam farmaceutkę o sprowadzenie go. Mam na policzkach kilka pękniętych naczynek oraz zaczerwienienia. Krem poradził sobie wspaniale, w ciągu 2 tygodni zaczerwienienie się znacząco zmniejszyło, buźka przejaśniała (używam rano i wieczorem pod krem). Jak do tej pory dla mnie to najlepszy kosmetyk tego typu i to za 10 zł!!!!
Rewelka!

Używam tego produktu od:miesiaca

pomocnik

Ta emulsja to cudo! Próbowałam już dużo kremów drogeryjnych na naczynka. I co? I nic! Postanowiłam się wybrać do apteki, myślałam już, że pewnie wydam z 80 zł za 15 ml jakiegoś cud kremu od LRP albo czegoś podobnego...
Farmaceutka poleciła mi owo serum, powiedziała, że za ta cenę warto spróbować. Zaufałam jej i to jest to! Po tygodniu stosowanie w dzień i na noc moje czerwone placki na polikach i na skrzydełkach nosa zaczęły blednąc, mam z dwa czy trzy popękane naczynka i one także zbledły. Lecz całkiem nie zeszły. W końcu ta emulsja ma redukować podrażnienia :)

Zalety:
- cena
- emulsja idealnie się wchłania, bdb pod makijaż
- robi to co ma robić :D
- jest bardzo wydajny, 30 ml i nie mogę go zużyć - choć czasem stosuje go nawet parę razy dziennie

Wady:
- jedyna wada, to zapach, ale nie odejmuję za to gwiazdki, bo szybko się ulatnia; jest taki typowo aptecznyUżywam tego produktu od: 3-4 mce
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, nie zużyłam nawet połowy