Maybelline New York, Line Definer, Liquid Eyeliner (Eyeliner w formie flamastra)

Pojemność 6,5 ml

Eyeliner we flamastrze do precyzyjnego makijażu oka. Flamaster ma cieniutkie zakończenie dzięki czemu, można robić zarówno grube, jak i cieniutkie kreseczki. Wygodne opakowanie, zgrabne. Idealne do schowania do damskiej torebki i poprawek w ciągu dnia. Odcień czerni niezwykle głęboki. Producent obiecuje efekt idealny przez cały dzień, bez rozmazywania i odłamywania!

Cena: 20zł / 6,5ml

/s/

Idealny również dla trzęsącej się rączki ;)

Całkiem ciężko zdobyć go w drogeriach. Poluję na niego od kilku miesięcy, ale zawsze znajdzie się ktoś szybszy ode mnie! Cwaniaki...

Plusy:
+ szybko rysuje się kreskę, ale nie sposób szybko się jej pozbyć ;)
+ ponad to ów kreska jest idealna, dokładnie taka, jaką chcę uzyskać
+ choćbym nie wiem jak była zaspana ona zawsze będzie perfekcyjna! niewiarygodne :D
+ mocna czerń zamiast ledwo pokrywającej szarzyzny
+ nie rozpływa się na całej powiece, jest tam, gdzie ją zostawię
+ nie uczula oczu
+ maksymalnie wydajny, używałam go chyba przez pół roku, do dziś nie wierzę...

Minusy:
- dość drogi, jak na czarny flamaster ;)

Gdyby nie cena, pewnie kupowałabym go cały czas, jednak w dobie kryzysu ekonomicznego trzeba czasami przerzucić się na zwykłą kredkę :(

Dobry w podróży i dla poczatkujących

Kupiłam ten eyeliner, gdy zaczynałam moją przygodę z kreskami na powiekach i bałam się, że niewyćwiczona ręka nie poradzi sobie z pędzelkiem lub kałamarzem. Flamaster wydawał się bezpiecznym rozwiązaniem. Obecnie zdecydowanie wolę linery w żelu + skośny pędzelek, ale do tego wciąż mam sentyment... bo to bardzo porządny produkt.

+ czerń jest czarna, nie jakieś szare popłuczyny, może heban to to nie jest, ale nasycenie jest przyzwoite
+ nie zasycha, mam na stanie dość stary (z półtoraroczny) egzemplarz, który rzuciłam w kąt po zakupie innego i wciąż jest wilgotny
+ łatwy w manewrowaniu
+ namalowana kreska nie kruszy się
+ łatwo go domyć

- trochę trzeba poczekać, aż liner zaschnie na powiece - łatwo o odbicie się na powiece, gdy mrugniemy za wcześnie
- skuwka brudzi się
- nie można nim namalować cieniusieńkiej linii zagęszczającej tylko rzęsy
- nie wytrzymuje całego dnia, konieczne są poprawki
- co prawda mam opadającą powiekę, więc warunki są utrudnione, ale muszę powiedzieć, że odbija się czasem łuczkiem na powiece

Teraz jestem wierna Inglotowi, często robię też kreski cieniami na mokro, ale nie wykluczam, że kiedyś go jeszcze kupię, ta forma jest świetna do torebki lub w podróży.

Używam tego produktu od: długiego czasu
Ilość zużytych opakowań: jeden zużyty, drugi na stanie

dobry ale znalazłam lepszy

Jest bardzo wydajny, przy "weekendowym" stosowaniu starcza na ponad rok, myślałam o nim w samych superlatywach dopóki przypadkiem nie trafiłam na wibo liner w pędzelku. Trzy razy tańszy, bardziej czarny, łatwiej się rozprowadza = lepszy
\\nAle sentyment do maybellina zostaje i oceniam go dobrze, za trwałość i wydajność.

dobry!

Dobry do robienia grubszych, idealnych kresek, łatwy w użyciu, aczkolwiek ciężko jest zrobić cieniutką kreskę. Co jakiś czas trzeba poprawiać, bo może brudzić górną powiekę. Ładna czerń.

Zalety:

- łatwy i szybki w użyciu;
- łagodny dla oka;
- wydajny;

Wady:

- po dwóch, trzech godzinach zaczyna znikać i blednąć;
- czasem się rozmazuje na górnej powiece;

Ogólnie eyeliner dobry, jedyny minus, że trzeba często go poprawiać.

Używam tego produktu od: pół roku.
Ilość zużytych opakowań: 1.

flamaster do... pisania na szkolnej tablicy

Mój pierwszy eyeliner i totalny niewypał! Ktoś tutaj napisał, że jest idealny do uczenia sie.. chyba pisania na szkolnej białej tablicy, chociaż też wątpie, bo kolor niezbyt wyrazisty.

- pisak zbyt gruby, niemożliwością jest dla mnie zrobić cienką kreske
- kolor już po nałożeniu blednie
- a po niecałych 2 godzinach znika, ewentualnie rozmazuje na całej powiece
-fatalne opakowanie, które z trudem się otwiera jak i zamyka
- cena

To coś nie jest warte nawet 3 zł, a co dopiero 30!
Wypróbuje z pędzelkiem z Miss Sporty i Lovely.
Nigdy więcej mazaków!

Używam tego produktu od: około miesiąca używałam i dałam sobie spokój
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe,od miesięcy leży na toaletce, dam w prezencie wrogowi hahah

mój faworyt wśród eyelinerów

bardzo go lubię. ma bardzo ładny czarny kolor, utrzymuje się długo, łatwo zrobić na nim poprawki, ma wygodną chodź trocheę twardą końcówkę ale i tak go uwielbiam.cena w miarę ok polecam wszystkim

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Nie..

A mi on w ogóle nie przypadł do gustu.
Nie kupię już nigdy eyelinera w formie flamastra-nie odpowiadają mi, wole normalne w płynie z pędzelkiem..

Kolor dla mnie jest wyblakły, obojętnie ile razy bym poprawiała kreskę. Nie jest to wyrazista i ładna czerń, której oczekuję.
Nie ładnie się prezentuje i jest nie trwały.

Trudno jest też zrobić idealną kreskę, choć wydawało mi się przed zakupem, że łatwiej takim eyelinerem niż normalnym pędzelkiem.

Jestem na nie..
Czasem miałam wrażenie, ze normalny flamaster by był lepszy niż ten eyeliner ;) ;)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

rewelacyjny

Ten czarny eyeliner posiadam już (wstyd się przyznać) ponad trzy lata chyba, nie pamiętam dokładnie, kupiłam go jak był nowością.
teraz nie używam go już tak często jak kiedyś, ale naprawde nadal jest dobry, nic się z nim złego nie stało.

Maluje wyraźne kreski, kolor jest intensywny i jednolity.
Niesamowita łatwość malowania różnego rodzaju kresek, od bardzo delikatnych po imprezowe grube kocie kreski.
Nie podrażnia wrażliwych oczu.
Nie sprawia problemów przy demakijażu.
Nie znika z oka w ciągu dnia.
Nie rozmazuje się.
Nie kruszy się.
Jest bardzo wydajny.
Opakowanie jest dobrej jakości, przez te kilka lat kompletnie nic się z nim nie stało.

Naprawde godny polecenia.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

masakra...

Na szybko potrzebowałam czarnego linera. Akurat ten pani jako jedyny znalazła mi w Rossmannie. Tester robił nawet ładne kreski, niestety w domu szydło wyszło z worka:
- końcówka pewnie byłaby precyzyjna, gdyby nie była taka twarda
- już po otwarciu z hermetycznego opakowania był suchawy, po tygodniu właściwie zupełnie suchy (a bardzo dbałam, zeby go dokładnie i szczelnie zamykać)
- rozmazuje się i rozlewa w opakowaniu
- koloru nie nazwałabym, wzorem producenta czernią, po wyschnięciu (a wysycha błyskawicznie, nie dając szansy na skorygowanie kreski) robi się taki szary raczej

plusy: cena, jak na jedno wyjście może być, nie ma co płakac, majatku na niego nie wydałam, uzyłam go właściwie tylko raz, bo kolejne próby były nie na moje zdrowie :)

Używam tego produktu od: kupiony półtora tygodnia temu
Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze

No nie wiem ...

Zawiodłam się na tym linerze.

Owszem, ma plusy:

+ wygodny w użyciu
+ końcówka się nie rozwarstwia
+ przy odrobinie wprawy można nim narysować ładną kreskę
+ mam go długo i nie wysycha

Ale ...

- szybko blaknie na oku, wyciera się
- jest absolutnie NIE wodoodporny - spływa wraz z każdą łzą, a o te u mnie nietrudno kiedy jesienny wiatr wieje w oczy
- lekko podrażnia

Brak trwałości dyskwalifikuje ten produkt, niestety.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

polubiłam

Ten flamaster był moim pierwszym eyelinerem. Zdecydowałam się na taką formę, bo bałam się, że moja niewprawiona ręka nie poradzi sobie z klasycznym. ;)
plusy
- łatwość obsługi - narysowanie równej kreski nie sprawia żadnych trudności, ciężko zrobić sobie nim \"krzywdę\"
- wydajność - kupiłam go ok. 1,5 roku temu i na upartego ciągle dam radę go użyć
- czerń - może nie najczarniejsza z czarnych, ale ładna, naturalna
- cena

na minus w mojej subiektywnej ocenie działa opakowanie - mocno nieciekawe

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Najlepszy jaki miałam

Jest to jak na razie najlepszy eyeliner jaki miałam. Próbowałam kilku w pędzelku i w pisaku ale ten decydowanie wygrywa.
Zalety:
+Bardzo wygodny w użyciu
+Długo utrzymuje świeżość (miałam jeden przez półtora roku)
+ cena dość niska zważywszy na jakość
+ trwałe i ładne opakowanie
+dość trwała kreska
+intensywna czerń
Wady:
-Mógł by być bardziej odporny na wilgoć

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie