Maybelline New York, Line Definer, Liquid Eyeliner (Eyeliner w formie flamastra)

Pojemność 6,5 ml

Eyeliner we flamastrze do precyzyjnego makijażu oka. Flamaster ma cieniutkie zakończenie dzięki czemu, można robić zarówno grube, jak i cieniutkie kreseczki. Wygodne opakowanie, zgrabne. Idealne do schowania do damskiej torebki i poprawek w ciągu dnia. Odcień czerni niezwykle głęboki. Producent obiecuje efekt idealny przez cały dzień, bez rozmazywania i odłamywania!

Cena: 20zł / 6,5ml

/s/

dobry

formuła pisaka dla wprawionej ręki jest doskonała, robię nim idealne kreski. tylko co z tego, skoro konsystencja i kolor pozostawiają wiele do życzenia? może to ja trafiłam na taki egzemplarz, ale kupowałam nie otwarty, w Rossmannie, wydawałoby się dobry. Mimo to nie jest mocno czarny, dla mnie trochę zbyt wodnisty. wart swojej ceny, ale na pewno bez zachwytu.

Niestety nie

Niestety nie jest to produkt dla mnie. Trudno się go używa (ale może to ja jestem jakiś antytalent :D .
Czerń nie jest intensywna.

Kupiłam pędzel do kresek, który sprawdza się idealnie. Ten eyeliner to całkowicie zbędny produkt w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: jakieś 2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:

Naprawde dobry Eyeliner

Eyeliner jest przede wszystkim bardzo wydajny. Po ponad roku używania nie zauważyłam żeby stracił swoją "wyrazistość", pomimo dość częstego używania.

Wspaniale podkreśla górną linię rzęs. Na początku trzeba nabrać nieco wprawy, ale po kilku próbach można nim namalować kreski różnej grubości.

Plusem jest też szczelna zatyczka chroniąca flamaster przed wyschnięciem.

Jedyny minus to zdarzające się odbicie kreski na powiece, niemniej w moim odczuciu nie dyskwalifikuje to ten produkt jako godny polecenia!!!

Używam tego produktu od: ponad roku

Miłe zaskoczenie

Miałam dwa podejścia do tego linera, pierwsze> rozczarowanie, ostatnio znów po niego sięgnęłam i jestem strasznie zaskoczona, ale do rzeczy!

Plusy:
+ wydajny
+ śmiesznie niska cena
+ świetna czerń
+ utrzymuje się cały dzien / 12h!! / bez poprawek
+ nie kruszy się
+ nie rozmazuje
+ łatwy demakijaż
+ nie podrażnił

Minusy:
- czasem trzeba go ozpisać np. na ręce

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

hmmm...

Kupiłam ze względu na formę flamastra.
+Ma cieniutkie zakończenie
+Wygodny w użyciu
+Nie rozmazuje się
-Jednak w ciągu dnia zaczyna blaknąć, nawet może się kruszyć pod koniec dnia
-Czerń nie jest wyraźna

Bardziej wytrzymałe są eyelinery w pędzelku Astor Eye Artist lub Manhattan.

Używam tego produktu od:1 opakowanko

warto spróbować

To był mój pierwszy eyeliner w pisaku. Początkowo bardzo dobrze mi się nim malowało. Zarówno kreska w stylu pin-up girl jak i delikatne podkreślenie, zagęszczenie lini rzęs. Po pewnym czasie strasznie zaczęły łzawić mi oczy a i sam flamaster rysował coraz mniej intensywne kreski. Generalnie godny polecenia... Chociaż za tą cenę można by było się spodziewać czegoś lepszego.

Rewelacja

edit z 20.01.2011:

Uwielbiam czarne kreski na powiekach. Robiłam je kredkami, eyelinerami, cieniami, ale ten pisak przebija wszystko. Miałam już jeden od Pierre Rene, który był przefatalny. Podchodziłam więc z rezerwą do Maybelline, ale niepotrzebnie.
Tusz pisaka jest intensywnie czarny, nie wysycha, a grubość kreski zależy już od nas - końcówka nadaje się i do tych cieniutkich między rzęsami, z tymi grubymi też nie ma problemu. Mam już wprawę, więc wychodzą idealnie równe, zresztą, z tym pisakiem to naprawdę proste.
Kreski trzymają się cały dzień, chociaż te nachodzące na wilgotniejsze partie oka niestety się poddają. Trochę szkoda, że nie ma wersji wodoodpornej, ale skoro nie ma, to trudno ;) Czytam, że wizażankom blaknie ten tusz - ja nie zauważyłam tego u siebie.
Niezbędny w mojej kosmetyczce - zaraz po korektorze do twarzy i tuszu do rzęs. Mogłabym się malować tylko nimi.

Pisak wystarcza na wiele, wiele miesięcy codziennego używania - jest wydajny, a po za tym nie wysycha.

.Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 2, wybieram się po następne

Dla początkujących

Bardzo dobry eyeliner dla początkujących. Sama uczyłam się na nim robić kreskę. Wszystko fajnie pięknie, ale najgorsze jest to, że odbija się na powiece... No to na imprezy odpada już całkiem, bo będziemy wyglądać jak misie panda :)

szybko znika

Niestety muszę ten liner trochę obsmarować.
Na plus:
+ ładne zgrabne opakowanie
+wygodny aplikator
+niska cena

Minusy:
- niestety nietrwały i to jest to co przeważa o mojej ocenie, kreska zrobiona o 12.00 o 15.00 jest już rozmazana, a nie pracuję jakoś szczególnie fizycznie ani nie mam tłustej skóry, malowałam upudrowaną powiekę
-taka "blada" czerń,

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe, pewnie resztę wyrzucę

Fajny...

Bardzo fajny, otrzymany w prezencie, wszystko byloby w nim ok, gdyby nie to, ze czasami slabiej maluje, albo i w ogole przestaje.A poza tym chybajednak wole kredke np Maybelline Define (takie zielone opakowanie) efekt podobny, ale nie ma tylu problemow.
aaaa i kilka razy wybrudzil mi rece ;/

Używam tego produktu od:miesiaca

średni na jeża :)

uwielbiam linery,dlatego długo szukałam swojego kosmetycznego ideału. Ten liner dostałam na urodziny . Okazał sie bardzo wygodny w użyciu, nawet dla dziewczyn z niewyrobioną ręką :) Jednak czerń nie jest wyrazista, kreski nie wytrzymują ( i w kolorze i w wyrazistości ) calego dnia , więc poprawki to konieczność. Jednakże lubie go za wygode , a swojego ideału szukam dalej :) Używam tego produktu od: października 2008

wygodny w użyciu

moj pierwszy eyeliner! bylam w szoku jak łatwo maluje kreske! moga byc cienkie i grube - w zaleznosci od potrzeby. moglby byc bardziej wytrzymaly, ale ogolnie rzecz biorac jestem zadowolona.
zakup ten zachecil mnie do eksperymentowania i przetestuje jeszcze kilka produktow z tej grupy.
polecam wszystkim nowicjuszom kresek:)

Używam tego produktu od: grudnia 2008