Quiskin, Quick & Professional Makeup Remover (Rękawica do demakijażu mała)

Quiskin, Quick & Professional Makeup Remover (Rękawica do demakijażu mała)

Innowacyjna seria produktów eliminujących tradycyjne metody oczyszczania skóry przy pomocy kosmetyków. Quiskin Quick & Professional Makeup Remover to produkty przeznaczone dla kobiet, które w otaczającym nas, szybkim świecie, na co dzień mają mało czasu na profesjonalny demakijaż a chcą się cieszyć zdrową i czystą skórą. Nie tracąc czasu, bez zbędnych przygotowań dzięki Quiskin i wodzie jesteśmy w stanie wykonać profesjonalny demakijaż w kilka minut i spowodować że nasza skóra będzie czysta, witalna i piękna. Wszystko to możliwe dzięki specjalnemu rodzajowi QUI – włókna, które dzięki swojej innowacyjnej strukturze doskonale dociera do wszystkich miejsc na skórze, idealnie ją oczyszczając.
Produkt dedykowany jest dla osób które cenią sobie życie w zgodzie z naturą w oparciu o nowoczesne technologie, najwyższą jakość, łatwość użycia, komfort i skuteczność działania. Zaawansowana technologia pozwala używać nam produktów wielokrotnie przez okres do 4 miesięcy.

„Wierzymy, że chociaż nasze produkty nie zmienią świata, to piękno kobiecej skóry już tak…”

do twarzy
pojedyncze
rękawice

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Pozytywne zaskoczenie

Zawsze szukałam czegoś wartego uwagi, co zastąpi zużywane non-stop płatki kosmetyczne i chusteczki do demakijażu, bo nie służy to środowisku. Ta rękawiczka do demakijażu to fajny gadżet i używam jej tylko z wodą, jak i z kosmetykami myjącymi i peelingiem. Jest dopasowana na 4 palce i zrobiona z przyjemnego materiału.
Usuwa makijaż z użyciem wody, ale przyznaję, że jest jeszcze lepsza z żelem myjącym i do zmywania kosmetyków z twarzy-tak najczęściej jej używam.
Mam ją już kilka miesięcy i nadal zachowała swoją miękkość i strukturę, ale straciła swój śnieżnobiały kolor. Piorę ją w pralce razem z ręcznikami. Szybko schnie.
Podsumowując, rękawiczka Quiskin to dobra alternatywa dla zużywania ton płatków kosmetycznych i chusteczek do demakijażu. Zastanawiam się nad kupnem większej do ciała.