Himalaya Herbals, Nourishing Skin Cream (Odżywczy krem do twarzy)

Himalaya Herbals, Nourishing Skin Cream (Odżywczy krem do twarzy)

Średnia ocena: 4.63/5

Himalaya Herbals Nourishing Skin Cream to lekki, niezawierający tłuszczu, odżywczy krem ziołowy przeznaczony do pielęgnacji twarzy i całego ciała. Regularne stosowanie kremu Himalaya Herbals Nourishing Skin Creamnpowoduje, że skóra jest jędrna, zdrowa i miękka w dotyku. Wyciąg z aloesu odżywia ją i nawilża, a wyciąg z wiśni i indyjskiego drzewa kino chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i wysuszeniem.
Krem Himalaya Herbals zawiera: aloes, sandalin i wąkrotę (trawę tygrysią)

uniwersalne
sucha, odwodniona, normalna
ujędrniające, nawilżające, ochronne
lekkie
oil – free / nietłusta
w słoiczku

dobry :)

Krem moim zdaniem świetny. Po nałożeniu jest lekki, bardzo szybko się wchłania, ładnie pachnie, w dobrej cenie. Skóra się NIE świeci, co jest bardzo ważne, bo sama mam tłustą cerę. Bardzo dobrze nawilża.

Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: listopada
Ilość zużytych opakowań: jeno

Pierwszy krem od lat, który mi pasuje:)

Mam mieszaną cerę, sporo suchych skórek, które inne kremy do tej pory tylko jeszcze bardziej podkreślały, a inne z kolei zapychały. Ten krem pozytywnie mnie zaskoczył, niska cena, ładny zapach, wydajny, nawilża, nie zapycha(a to dla mnie bardzo ważne!!) twarz się nie świeci, puder ładnie się na nim trzyma, póki co, same plusy:)

Używam tego produktu od: 1miesiąc

a ja mówię NIE

Przeżyłam kiedyś fascynację kosmetykami HH - tak to jest jak wczytuje się w wątki na Wizażu ;)

Żaden z kosmetyków, które testowałam, nie przypadł mi na tyle do gustu, abym nabyła po raz drugi (wyjątkiem była chyba maseczka Neem, ale i tak żałowałam ponownego zakupu).

Ten krem pamiętam bardzo dobrze, mimo że używałam go bardzo dawno temu. Plusem tego kremu jest niewielka cena i dość poręczne opakowanie. Jest też wydajny. Z mojej strony tyle plusów.

Konsystencja dość gęsta, ale mimo wszystko lekka - krem dobrze się rozsmarowuje, ale z tego co pamiętam zostawiał jakieś dziwne, tłuste uczucie na twarzy. Absolutnie nie lubiłam go stosować - zapach tragicznie mocny, duszący. HH reklamuje się, że niby takie naturalne kosmetyki, że och ach - a tak naprawdę, mimo tych kilku ciekawych rzeczy w składzie, dla mnie to są normalne kosmetyki naszpikowane chemią. Ten duszący zapach odrzucał mnie niesamowicie, nie lubię mocno pachnących kremów - owszem, zapach ciekawy, orientalny, ale na pewno nie jest to zapach uzyskany naturalnie. Moją skórę krem zapychał, ogromny minus.

Dalej - nie odżywia tak jak obiecuje producent, nie nawilża wystarczająco (a mam cerę mieszaną w kierunku tłustej). Skóra była brzydka, zmęczona, nie wyglądała promiennie.

Zużyłam 1/3 opakowania do twarzy, resztę do ciała - nawet tutaj się nie sprawdził: zero nawilżenia + tłusty filtr.

Używam tego produktu od: około 2-3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe (zmęczyłam do samiutkiego końca)

bardzo przyjemny

produkt o lekkiej konsystencji, nie zapycha porów, dobrze nawilża, nie wałkując się i rolując pod makijażem.
przepięknie pachnie, jest wydajny, nadaje się i na noc i na dzień, pozostawia skórę gładką, miękką i nawilżoną.

Bardzo fajny

Krem jest lekki, szybko się wchłania. Jak się nie nałoży za dużo, twarz się nie świeci, więc śmiało nadaje się pod makijaż. Nawilża, ale bardzo wysuszonej cerze nie pomoże tak do końca. Nie radzi sobie z punktowymi wysuszeniami po Benzacne. Nie zapycha. Ma dość intensywny zapach, wyczuwalny dłuższą chwilę po nałożeniu, więc wrażliwszym może przeszkadzać.
Nie wiem tylko czemu czasem po nałożeniu szczypie mnie po nim okolica ust? ;/
Trochę niewydajny, ale nie jest drogi, więc to dla mnie nie minus.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Super!

Dostałam od siostry ok 1/4 słoiczka na spróbowanie i szczerze powiedziawszy jestem zachwycona :)

+ Krem ma lekką konsystencję, używałam go latem i dobrze zniósł upały, buzia się nie świeci, a jest dobrze nawilżona, nałożony na niego puder nie waży się, więc można spokojnie używać pod makijaż.
+ Świeży,przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na skórze, jest dośc intensywny, więc jeśli komuś nie podpasuje, to cięzko bedzie z używaniem.
+ Duże, wygodne opakowanie i niska cena.
+ Kosmetyk wyggładza buzię, nie wyskakują po nim pryszcze, ani inne niespodzianki.

Jeden z najlepszych kremów, jakich kiedykolwiek używałam, na pewno kupię jeszcze raz.Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/4

całkiem ok

Krem zakupiony z myślą o silnych mrozach.

Do pielęgnacji twarzy w czasie mrozu sprawdził się super,bo dobrze chroni przed zimnem :)

Nadaje się pod makijaż, co prawda nie wiem jak z fluidem,natomiast puder sypki świetnie się na nim trzymał :D

Nie zapycha i to na plus. Chyba bardziej nadaje się na noc niż na dzień i na szyję,nie całą twarz ;)

Mnie też ten zapach przeszkadza i dlatego nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Świetny nawilżacz

To krem uniwersalny. Używam go codziennie do pielęgnacji skóry szyi. Ma gęstą konsystencję, jest treściwy, ale nie wchłania się bardzo wolno. Pozostawia warstewkę, dlatego za bardzo nie nadaje się pod makijaż.
Nawilża doskonale! Czasami kładę grubą warstwę na twarz jako zamiennik nawilżającej maseczki. Jest świetny na przesuszoną skórę.
Cena niziutka w stosunku do jakości kremu. Niestety traci mnóstwo przez bardzo intensywny zapach, który mi kompletnie nie odpowiada.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

jakis taki dziwny

Lubię kosmetyki Himalaya, nawet bardzo, ale ten krem jest jakiś taki dziwny. Niby ma fajną konsystencję, niezły skład, nie zapycha, dobrze się wchłania, ale ... Niby zostawia taką jakąś warstewkę, co nie zmienia faktu, że słabo nawilża, trochę podrażnia (po nałożeniu szczypie i lekko piecze, podkreśla podrażnienia), zapach okrutnie mocny ...

No nie wiem. Krzywdy mi jakiejś specjalnej nie zrobił, ale też do niczego mi się nie przydał.

Przyjemny - do wszystkiego

Dostałam go jako bonus do zamówionej przesyłki z produktami Himalaya .
Przyjemny w stosowaniu , można nim smarować dłonie, całe ręce , nogi i "co się nawinie" ;))) Delikatnie pachnie , wchłania się dobrze .

Używam tego produktu od:1/2 roku

dość przyjemny

jak w tytule. krem dobrze się wchłania, wygładza, nie uczula, nie zapycha. nadaje się pod makijaż, średnio nawilża. zapach jest dość rudny, bardzo mocny, coś jakby krem nivea z domieszką ziół, jednak szybko przestaje się go czuć na skórze. jak będę miała okazję to kupię, ale jakoś specjalnie za nim się uganiać nie będę. daję 3 i pół gwiazdki

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

taki nijaki

Jeśli chodzi o nawilżanie to w sumie nie ma sie do czego przyczepić. Dobrze sie wchłania itd. Mnie jednak nie podoba sie zapach i uczucie że na twarzy zostaja cieńka, tłustawa warstwa kremu. Ewentualnie może sie dobrze sprawdzić zimą.

Ilość zużytych opakowań: troche 1