Estee Lauder, Platinum Illuminator All Over Powder (Puder rozświetlający)

Estee Lauder, Platinum Illuminator All Over Powder (Puder rozświetlający)

Platinum Illuminator to luksusowy, niezwykły puder rozświetlający, nadający Twojej twarzy eleganckiego blasku. Dzięki niemu niedoskonałości skóry stają się mniej widoczne, a Twoja cera jest promienna. Ultra lekka i beztłuszczowa konsystencja sprawia, że aplikacja jest bezproblemowa. Można również nakładać go na ramiona i dekolt by dodać skórze odświętnego i czystego blasku. Puder ten był w serii limitowanej na zimę 2007r. Występuje w jednym kolorze.

Cudowny kosmetyk

Kupiłam ten produkt zachęcona opiniami na Wizażu i nie żałuję, choć początkowo miałam mieszane odczucia. Pędzel gra tu znaczącą rolę, dlatego warto wyposażyć się w odpowiedni.Początkowo zdawało mi się, że nic nie widać na twarzy, ale z czasem nauczyłam się go odpowiednio stosować.

Buzia jest dyskretnie rozświetlona, a iluminator jest idealnym wykończeniem makijażu.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Fajny :)

Fajny rozświetlacz.

Zalety:
-daje delikatny i naturalny wygląd
-ma fajne opakowanie i ładnie wygląda
-drobinki są fajne, delikatne
-świetnie świeci w słońcu :)
-nawet po kąpieli dużo drobinek zostaje na dekolcie..:-)

wady:
-dość wysoka cena
-kolor mógłby być odrobinkę ciemniejszy wg mnie ( mam jasną cerę)
-są inne, podobne pudry rozświetlające, np. Inglota, znacznie tańsze, a raczej nie odbiegające bardzo jakością i efektem..

Podsumowując - fajny produkt, ale po jego zakończeniu z przyjemnością powrócę do rozświetlających mozaik Inglota, które mają dużą gamę kolorów i też fajnie rozświetlają :D

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Mój KWC!

Kocham ten rozświetlacz! :D
Zaczne od tego ze nie wiem czo go kupie ponwnie bo to niestety limotowanka, ae jesli nadazy se okazja to na pewno zakupie :D
Pięknie rozświetla buzie. Ma neutralny blysk - ani złoty, ani srebrny... Zawiera baaardzi malusieńkie drobinki dajac efekt naturalnego roz swietlenia. Cudownie zmiękcza rysy twarzy.
Buzia muśnieta PI nabiera blasku, świeżosci. No i zauwazylam ze utrwala makijaz :D
Moje kochane cudo :love:

Lubie go używać

Kupiłam produkt po przeczytaniu pochlebnych recenzji, jednak już pierwszego dnia żałowałam zakupu. Po pierwszej aplikacji(rano w domowej toalecie) byłam bardzo rozżalona i żałowałam, że nie zainwestowałam w meteoryty. Po jakiś 4h po aplikacji, przy okazji korzystania z biurowej ubikacji spojrzałam w wiszące tam lusterko. Twarz świeżutka ładnie rozświetlona, taka milutka w dotyku. Teraz codziennie rano z miłą chęcią sięgam po ten puder.Do jego aplikacji używam dobrego pędzla i światła dziennego. Puder jest bardzo wydajny, nie wysusza i nie podrażnia twarzy. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:2 miesiące

To właśnie TEN!!!

Jestem "maniaczką" i do tej pory nieustanną poszukiwaczką dobrego pudru rozświetlającego. Już nie będę szukać, trafiłam. EL nosi dla mnie wszelkie znamiona ideału. Fantastycznie ożywia i rozświetla twarz, bez niepotrzebnego efektu drobinek. Nic a nic się nie błyszczy, nie wysusza skóry. Twarz wygląda jak z "żurnala urody", a mnie po prostu odejmuje lat. Jest bez wątpienia wart swojej ceny. Ja kupiłam go na Allegro / połowa ceny sklepowej/ i o dziwo.. dostałam 100% oryginał, paczka wysłana ze Stanów i ani cienia podróbki.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

ok

nie będę się powtarzać, porządne opakowanie, duże lusterko to atuty zewnętrzne; wewnątrz puder w "harmonijke" - muśnięty pędzlem i nałozony w odpowiednie m-sca na twarzy faktycznie nadaje glam, ożywia; ale uwaga - przy cerze tłustej trzeba uważać bo jednak można przesadzić; moim zdaniem utrwala makijaż!!! - ostatnio zdrzemnęłam się w dzień z upudrowaną nim twarzą i wstałam po 2 h jak gdyby nigdy nic, śmiało mogłabym pomknąć tak na impreze - o dziwo!- nawet poprawki byłyby zbędne; generalnie - polecam!

Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze

o to chodziło!

Świetny rozświetlacz rewelacja, także dla tych bardziej bladolicych, choć ja do tych superbladolicych nie należę.
Nie wysusza, pięknie i nienachalnie rozświetla a drobinki choć są widoczne, to tandetne nie są i efekt jest daleki od bazarowego.
Piękne platynowe rozświetlenie, dla mnie bomba!
Zawartość pięknej, szlachetniej puderniczki starczy mi pewnie na lata.
Ważne dla mnie też że iluminator nadaje się na dzień ze względu na subtelny efekt (na mnie w świetle sztucznym też dobrze wygląda) i trzeba się postarać żeby go przedawkować.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Doskonały! Jedyny, do którego wracam póki jeszcze można go czasem złowić ...

Kupiłam skuszona opiniami wizażanek, szczególnie zaś informacją o niebombkowym charakterze i neutralnym kolorze. Strzał w dziesiątkę!
+ przepięknie rozświetla, zarówno w dziennym jak i w sztucznym świetle, ale bez remizowych efektów brokatu
+ jak zauwazyła jedna z oceniających Pań, pomaga nawet kiedy kiepsko się wygląda z powodu choroby - miałam okazję wypróbować i efekt był zadziwiająco dobry
+ mam go b. krótko, ale sądzę, że będze wydajny, bo naprawde niewiele wystarcza dla superefektu
+ ma rzeczywiście przepiękny neutralny kolor, z platynową pośwatą - idealny dla jasnej, chłodnej karnacji, a to niestety takie rzadkie:(
+ eleganckie opakowanie
+ duża pojemność
Zaznaczyłam że kupię ponownie, ale to raczej taki pisk nadziei, że jak się skończy to go jeszcze gdzieś dopadnę

EDIT: 8/12/2012 - po wielu próbach z innymi rozświetlaczami, ciągle ten jest tym jedynym, mam resztkę i mimo jego starości działa jak powinien, nadal daje efekt dziecięcego glow i nadal uważam, że niczego lepszego na rynku nie było

Solidna 4!!!

Zaznaczyłam opcję "nie wiem" bo ten puder to limitowanka i do tego jest bardzo wydajny! Zamówiłam go na tru dzięki uprzejmości Wizażanek i teraz czuję że powinnam oddać mu honor należyty :)

Gwiazdki za:
* Efekt - delikatny, nienachalny, choć bardziej widoczny niż meteorki, to jednak zdecydowanie nadaje się na dzień. Używam go do wykończenia makijażu na róż, a właściwie nad róż, na same kości policzkowe. Pięknie ożywia cerę, sprawia, że wydaje się ona jeszcze bardziej jędrna i sprężysta (choć moja i tak jest w b. dobrym stanie) Dotychczas nie należałam do fanek połysku, gdziekolwiek, ale od czasu pigmentów MACa zaczęłam się przyzwyczajać. I oto mam PI które naprawdę mnie zadowala. Przede wszystkim nie jest różowe (nie ma efektu różowiutkiej świnki) ani brązowe (od tego mam bronzer) - jest neutralne. I dobrze bo niezależnie jakiego różu użyję i jaki makijaż zrobię PI będzie pasować.
* Wydajność - używam od ponad miesiąca i nie widać wcale ubytku, ani trochę,Do tego spora pojemność - 13g. Nie wiem kiedy go zużyję, ale jakoś do tego momentu nie spieszno mi bo chciałabym się nim cieszyć jak najdłużej.
* Opakowanie - piękne, estetyczne,klasyczne z dużym lusterkiem, elegancki gadżet.

jedyny minus jaki w nim widzę, kwalifikujący się na odebranie jednej gwiazdki to trwałość.
Dopóki nie dotyka się twarzy - trzyma się ładnie, ale bardzo łatwo go zetrzeć a wtedy ma tendencję do zmieniania "miejsca zamieszkania" z mojej twarzy na twarz TŻta, koszulę TŻta itp. Niefajne. No ale i tak puder zaliczam do jak najbardziej udanych zakupów :)

Od święta :(

Był to jeden z pierwszych moich zakupów na truskawce i na początku zachwycałam się nim i używałam często.
Lubię, ba! uwielbiam rozświetlacze, najbardziej te dające "mokry" bezdrobinkowy glow i PI w zasadzie do takich należy. Niestety trzeba uważać na nakładaną ilość bo może dać efekt placka, niestety trudno ten nadmiar usunąć bądź rozprowadzić bo puder przywiera do skóry bardzo mocno. Niestety po przekroczeniu zjadliwej dawki robi się tandetny i zbyt widoczny.
Były okresy kiedy podkreślał pory i lekko wysuszał ale to może kwestia mojej cery, która czasem jest gładsza a czasem nie :(
Prawdę mówiąc porzuciłam go już jakiś czas temu, kiedy stałam się właścicielką Shimmera Rose Diamond Diora. Moim zdaniem Dior daje bardziej klasowo-rasowy ;) efekt. Delikatny, ożywiający, daje więcej koloru i super rozświetlającą mgiełkę co dla mnie jest wielkim atutem bo mam już swoje lata (za chwilę 35...) i nie mogę wyglądać w tym wieku zbyt błyszcząco ;).

PI EL spoczywa póki co w otchłani szuflady ale być może jeszcze kiedyś z nim zaszaleję ;) gdzieś w okolicach dekoltu i ramion. Oceniam z perspektywy czasu i nowych doświadczeń na 3*

Używam tego produktu od: mam od ponad roku, używałam kilka miesięcy, obecnie w stanie spoczynku.

prawie ideał

bardzo fajny,jednak tak jak ktoś już wcześniej pisał - faktycznie widać drobinki pudru na twarzy w sztucznym świetle..brzydko to wygląda..trzeba bardzo uważać z ilością pudru .. i mimo,że na prawdę nakładam go malutko ( mam opaloną twarz zawsze ),to widać go brzydko "po ciemku" ;):P
nie wiem czy znowu kupię,bo jest go dużo i pewno mi na baaaardzo długo starczy,a potem chyba coś nowego..:-)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwszy

Mój ulubiony.

Właściwie moja recenzja mogłaby być powtórzeniemw iększości poprzednich - jest to mój ulubiony, idealny rozświetlacz. Jego piękny, beżowo platynowy kolor daje wspaniałe wykończenie, cudowny mokry blask na skórze. Bardzo jednolity, bez drobinek, brokatu. Po prostu piekne rozświetlenie :)

Bardzo odpowiada mi w nim to, że ma neutralny odcień - nie jest ani zimny, ani ciepły, pasuje do większości róży, a także np. jako muśnięcie przy pudrze brązującym.

Nie da się nim chyba przesadzić, pędzel nabiera idealną ilość pudru.

Jestem zachwycona tym kosmetykiem. Szkoda, że to ilmitowanka - mam nadzieję, że EL wypuści nowe zachwycające cudeńko ;)

Używam tego produktu od: prawie roku