Guerlain, Meteorites Perles, Light - Diffusing Perfecting Primer (Rozswietlająca baza pod makijaż)

Rozświetlająca baza, która rozprasza promienie słoneczne i koryguje. Perły zawieszone w chłodnym, czystym żelu nadają cerze naturalny, zdrowy wygląd. Chłonne pudry zawarte w perłach pochłaniają nadmiar sebum, zaś silikonowe polimery maskują niedoskonałości i ujednolicają.

rozświetlające
bazy pod makijaż twarzy
w buteleczce

bez fajerwerków

Testowałam już kilka baz i śmiało mogę napisać, że ta rewelacją nie jest. Ma ciekawy wygląd, konsystencję i zapach, ale rozświetlenia, które obiecuje producent ja nie jestem w stanie dostrzec.
Poza tym ciężko się rozprowadza na niej podkłady we fluidzie (np. Chanelowe).
Po kilku godzinach podkład położony pod tą bazę na cerze mieszanej zaczyna się lekko świecić. Ale to akurat nic dziwnego, nie ma bowiem takiej bazy i podkładu, które by wytrzymały cały dzień na buzi, na takiej cerze bez świecenia. Jednakże wg producenta pewien składnik Meteorites Perles powinien pochłaniać nadmiar sebum - chyba jednak tylko w domyśle.I za to odejmuję gwiazdkę więcej.
Dodatkowo baza ta nie przedłuża jakoś trwałości makijażu - przynajmniej ja nic takiego nie zauważyłam.
Reasumując - przeciętna.

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Bardzo fajna

Bardzo fajna baza, świetnie się rozprowadza, przedłuża trwałość makijażu, wygładza, delikatnie tuszuje niedoskonałości i przebarwienia. Bardzo ją lubię,perełki w żelu są po prostu magiczne. Szkoda jednak, że nie rozświetla, a miała, oraz że ciężko rozprowadza się na niej podkłady mocno kryjące np z revlona.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwsezgo

jako baza- suuper!

Świetna baza pod makijaż- przedłuża trwałość makijażu, wygładza cerę. Mnie nie zapycha, nie podrażnia cery, dodatkowo nie czuć jej na twarzy (a zdarzyło mi się czuć ciężar baz, np. silikonowych). Fenomenem tej bazy jest u mnie matowanie strefy T do 9 godzin! Na policzkach czuję drobne ściągnięcie, ale mała to cena za to, że nie muszę już pudrować twarzy co 3 godziny. Rozświetlenie natomiast minimalne, ale do tego służą mi akurat inne kosmetyki. Kupiłam tę bazę zaciekawiona obiecywanym "efektem antyzmęczeniowym" :) I tu niestety brak efektu ukrycia zmęczenia (chyba najlepiej sprawdzi się w tej roli dobrze dobrany podkład), ale nawet pod koniec dnia twarz z tą bazą wygląda ładnie. Używam tego produktu od: 2 tygodni

Genialny kosmetyk!

Kupiłam to cudo pod wpływem przeczytanych komentarzy i...nie zawiodłam się!
Baza jest leciutka, po pierwszy zastosowaniu wydawała mi się niepozorna, bo jak świetlisty żel może czynić takie cuda? a jednak może! Pięknie rozświetlił mi buźkę (pracuję w stale klimatyzowanych pomieszczenieach gdzie brakuje tlenu, a powietrze jest przesuszone) i co najwazniesze sprawił, że podkład utzrymuje mi sie ok 12 godz. REWELKA!

Używam tego produktu od:14.02.2010
Ilość zużytych opakowań:0,2

jestem zadowolona!

zauwazylam ze efekty po nalozeniu roznia sie w zaleznosci jaki podklad,jaki krem itd. przy bardziej transparentnych (malo kryjacych) podkladach bardzo widac rozswietlenie i jest dosc ladne i inne niz przy pudrach rozswietlajacych. swietnie wyglada latem. przy bardziej kryjacych podkladach slabo widac rozswietlenie, tak jakby ta baza nie jest widoczna, ale rzeczywiscie daje fajne efekty jakby nawilzenia, wiec i tak warto stosowac.

Używam tego produktu od: sporadycznie

Super wygładza i ujednolica twarz. Ładnie rozświetla. Zapach i konsystencja super. Opakowanie, perełki sprawiają że korzystanie to czysta przyjemność. Szczerze polecam

Używam tego produktu od:2 tyg

super!!!

Nie mam problemów z cerą i nie stosuję fluidów, tylko puder na codzień i trochę korektora pod oczy.
Kupiłam tą bazę pod wpływem impulsu... sama nie wiem może po prostu za bardzo mi się spodobała. Przyznam, że zapach ma urzekający no i te perełki...
Zaraz po zakupie trochę żałowałam, że wydałam tyle pieniędzy ,ale po pierwszym zastosowaniu szybko się zreflektowałam.
Muszę przyznać, że okazała się strzałem w dziesiątkę. Nie wiem jak zachowuje się pod fluidem, ale pod puder nadaje się świetnie.
Ale do rzeczy: naprawdę wyraźnie wygładza, rozpromienia moją cerę. Poprawia jej koloryt - jest piękny jednolity, lśniący (ale nie tandetnie świecący).
Po zastosowaniu tej bazy i nałożeniu pudru moja buzia wygąba bosko.
Uwielbiam czasem ukradkiem przechodząc obok lustra zernąć do niego, bo nie mogę się nadziwić temu efektowi... szok! Jestem zaskoczona b.pozytywnie.
Co najważniejsze:
1. nie "gryzie się" z żadnym kremem, którym wcześniej nakremuję buzię ani nie wałkuje, idealnie wtapia się w cerę,
2. nie świecę się po niej nawet na koniec dnia (strefa T jest idealna). Jeśli chcę wyjść gdzieś wieczorem zazwyczaj poprawiam tylko oczy :)
3. moją zmorą są trochę rozszerzone pory - a ta baza sprawia, że są nie widoczne!!! :))
Jest bardzo wydajna, ale kiedy mi się skończy na pewno pozostanę wiera tej firmie i jeśli nie pojawi się coś nowego to napewno kupię ponownie tą bazę.Używam tego produktu od: 3 tygodni

idealna baza

Bardzo ekskluzywna i efektowna baza. Wspaniale utrzymuje się na twarzy przez cały dzień. Zawieszone w żelu perły zmieniają się w płynną postać, która subtelnie rozświetla cerę przed nałożeniem podkładu. Makijaż utrzymuję się bardzo długo. Przeraziła mnie tylko cena 230zł za 30ml. Ale warto było, ponieważ baza jest niesamowicie wydajna i starcza na bardzo długo. Dla mnie jest ona najlepszą bazą jaka trafiła w moje ręce.Używam tego produktu od: półtora roku

piekny bubel

Bardzo długo polowałam na tą bazę i miałam naprawdę duże oczekiwania co do niej. Uwielbiam produkty rozświetlające i bardzo chętnie je kupuję, ale na tej bazie się zawiodłam. Głównie dlatego, że nie chce współpracować z żadnym kosmetykiem. Na nakremowanej buzi rozprowadza się tępawo, ale nałożenie na nią podkładu graniczy z cudem! Tworzą się smugi i ciężko rozprowadzić podkład. A mam trzy: Dior sculpt, HR Prodigy fundation i AA i żadnego nie mogę używać :(
Teraz, gdy mam lekko opalona twarz stosuję go solo, ewentualnie lekko przypudruje pudrem rozświetlającym.
I wcale nie rozświetla tak dobrze jak np baza kanebo.
Żelowa konsystencja sprawia, że lekko napina i ściąga skórę, co akurat dla mnie jest minusem, bo odczuwam lekki dyskomfort z tego powodu.
Efekt rozświetlenia krótkotrwały.
Podsumowując kolejna baza-gadżet, która zdobi toaletkę i używam ją tylko po to, by jakoś ją zużyć.

Używam tego produktu od: sporadycznie od pół roku

Genialny

Super sprawa. :-)Używam go zawsze przed wielkim wyjściem lub wieczorami by rozświetlić i napiąć zmęczoną skórę. Wspaniale się sprawdza. Wygładza, nawilża i ujędrnia buźkę, świetnie przygotowuje do nałożenia makijażu. Ma rozświetlające drobinki odbijające światło, jest wydajny. Ma przyjemny zapach i miłą, lekką konsystencję. Wspaniale się wchłania, pozostawia skórę napiętą i przyjemną w dotyku.
Godny polecenia mimo wysokiej ceny.

Używam tego produktu od: grudnia 2008
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

REWELACJA!

Cudne opakowanie
Piekny zapach

baza znakomicie nawilza, łatwo sie wchlania, nie utrudnia aplikacji podkładów(probowałam z kilkoma róznymi)
rewelacyjnie przedłuza trwałość makijazu, znakomicie wiaze podklad ze skora bez efektu maski

Matuje

ujednolica koloryt, nadaje delikatnego blasku.
I własnie poprzedniczki narzekaja na brak efektu... efekt jest ale nie jest to efekt brokatu na twarzy czy bombki:nie: Efekt jest bardzo naturalny znakomity do codziennego makijazu. Cera jest jednolicie swietlista, cudnie rozpromieniona i wygladajaca zdrowo

Jestem zachwycona ta baza , na pewno kupie ponownie, Używam tego produktu od: tygodnia

GADŻECIK

jak moje poprzedniczki zakochałam się w opakowaniu,kuleczki są boskie,gorzej z działaniem tej bazy,nałożona sama +puder ok ,może być ,z podkładem Parure blask zanika,nic nie widać i czuję że mam juz za duzo na twarzy,ogólnie fajny gadzet ,ale nic poza tymUżywam tego produktu od:4 mies

do kasiasiar - nie chodziło mi o efekt "bombki",narzekam na co innego.nie spełnia do końca moich wymagań i tyle