Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 10,7 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
z włosia

Maybelline New York, The Colossal, Volum' Express Mascara (Tusz do rzęs zwiększający objętość). Jako drogeryjny podkład jest bardzo ok. Dość dobrze pogrubia, delikatnie wydłuża rzęsy i bardzo dobrze je rozczesuje. Tradycyjna wygodna szczoteczka. I bardzo dobrze się zmywa.

Dobry

Maybelline New York, The Colossal, Volum' Express Mascara (Tusz do rzęs zwiększający objętość) To dobry tusz do rzęs, który nie robi pandy pod oczami. Łatwo się zmywa. Dodaje objętości i wydłuża, ale nie wydłuża zbyt mocno. Za to bardzo ładnie rozczesuje rzęsy i ich nie skleja.

Maybelline New York, The Colossal, Volum' Express Mascara (Tusz do rzęs zwiększający objętość). Używam go głównie do dolnych rzęs, bo jest niezawodny i nigdy nie robi pandy, ciemnych plam na dolnej powiece i pod powieką. Na górne rzęsy wole tusze z większym efektem sklejenia rzęs, ten super rozczesuje i ładnie podkreśla rzęsy nie sklejając ich.

Przereklamowany

Mam naturalnie długie i gęste rzęsy, które są problematyczne w malowaniu. Ten tusz często wybierałam w wieku nastoletnim, chyba głównie ze względu na niską cenę.
Skleja rzęsy, pozostawia na nich nieestetyczne grudki i odbija się nad bruzdą powiekową - właśnie tak go pamiętam. Przy włożeniu odrobinę więcej pracy da się uzyskać w miarę satysfakcjonujący efekt.

Szczerze mówiąc to jestem rozczarowana tym tuszem. Nie jest wart swojej ceny. Sto razy lepsze są tusze z Eveline. I na dodatek tańsze. Szczoteczka w ogóle mi nie podpasowała. Tusz nie rozdziela ładnie rzęs tylko brzydko je skleja, wręcz bardzo nieestetycznie oblepia. Dodatkowo nie jest w stanie wytrzymać całego dnia na rzęsach, brzydko się kruszy. Więcej go nie kupię, szkoda pieniędzy.

Meh

Patrząc na recenzje innych wizażanek możliwe, że trafiłam po prostu na tę "gorszą" partię, bo niestety ale sie rozczarowałam. Tusz wydaje się strasznie gęsty i okropnie klei mi rzęsy, ich objętość po pomalowaniu jest też dość dyskusyjna. Rzęsy kleją się i nie mają tej objętości co kiedyś i ogólnie produkt nie spełnił u mnie zbytnio zapewnień producenta. Jak na taką markę, cenę i całkiem ładne opakowanie - zawód.

Zawsze w kosmetyczce

Zawsze w kosmetyczce Maybelline New York, The Colossal, Volum' Express Mascara. Szczoteczka jest średniej wielkości, idealna by w kilku ruchach wyczarować piękne rzęsy. Nieźle je podkreśla, delikatnie podkręca i nieznacznie pogrubia.

Zależy jak się trafi

Mam mieszane uczucia. Co nowe opakowanie to tusz ma lekko inną konsystencje. Zapach ten sam, kolor też. Ale raz maluje się nim łatwiej, raz gorzej co przekłada się na wymodelowanie rzęs i ich podkreślenie.

Lubiłam ten tusz do rzęs ale ostatnio nie spełnia moich oczekiwań . Rzęsy kleją się i nie mają tej objętości co kiedyś. Informacja od producenta jak dla mnie nie zgodna z opisem. Jestem bardzo zawiedziona gdyż lubiłam ten tusz , ale widać ,że czas wpłynął na pogorszenie jakości produktu. Samo opakowanie jest ok być może producent cały czas bazuje na wcześniejszej popularności.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

polecam

lubię markę Maybelline Colossal kiedy kupiłam ją po raz pierwszy w drogerii byłam zadowolona z efektu tej mascary Szczoteczka jest fajna nie za gruba nie za cieńka i maluje się nią super rzęsy.

Recenzja produktu Maybelline New York, The Colossal, Volum' Express Mascara (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Jestem zadowolona z tego produktu, korzystam od tygodnia i muszę powiedzieć, że zdecydowanie jestem zaskoczona (pozytywnie). Polecam wszystkim ten produkt, a szczególnie osobom, których rzęsy mają małą objętość i są krótkie. Produkt ten daje wrażenie wielkiej objętości rzęs oraz daje wrażenie bardzo długich rzęs. U mnie zdecydowanie ten produkt idzie na + a nie na -.

U mnie się nie sprawdził

Tusz jest faktycznie legendarny, natomiast nie dla mnie.
Mam naturalnie długie i gęste rzęsy, stosuje tusz tylko dla ich delikatnego podkreślenia. Muszę przyznać, że jestem wybredna jeżeli chodzi o szczoteczki, a ta jest totalnie nie dla mnie. Wiem, że to jest kwestia indywidualnych preferencji. :)
Nakładanie tego tuszu kompletnie nie sprawiało mi przyjemności, a po kilku godzinach całość i tak się osypywała.