Mixa, Hyalurogel, Intensywnie nawilżające mleczko do ciała

Mixa, Hyalurogel, Intensywnie nawilżające mleczko do ciała

Natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie dla skóry wrażliwej.
Mleczko wzbogacone w kwas hialuronowy, zdolny wiązać 1000x więcej wody niż sam waży, dostarcza skórze długotrwałego nawilżenia. Formuły Mixa Hyalurogel zostały stworzone pod kontrolą medyczną, a ich skład został dobrany tak, by minimalizować ryzyko alergii.

zmiękczające, wygładzające, ujędrniające, nawilżające
z pompką
mleczka
lekkie
normalna

zawód na całej lini

Balsam kupiłam będąc pod wrażeniem regeneracyjnego, cena nie była niska bo niepełne 43 zloty w Rossmannie ale zdecydowałam, że muszę go przetestować czy jest tak samo wspaniały jak ten wyżej wspomniany. Nie jest. Oczekiwałam podobnego poziomu nawilżenia czy regeneracji moje suchej skóry. Męczyłam się z nim z miesiąc, codziennie używałam, czasami dwa razy dziennie. Nie przyniósł mi żadnych efektów. Szala goryczy przelała się gdy przez dwa tygodnie próbowałam wyeliminować drobne podrażnienia po goleniu, czego nie zapewnił mi ten balsam a najtańszy, perfumowany użyty z przypadku. Aplikacja jest banalnie łatwa, pompka zdecydowanie to ułatwia. Wiadomo, że pod koniec użytkowania kosmetyku przestaje działać i należy rozciąć balsam by wydobyć resztki ale tutaj zostało go zbyt dużo by nazywać to "resztkami". Ważne jest dla mnie, aby balsam nie mazał się i szybko wchłaniał. i to mi zapewnił. Po aplikacji, balsam przynosi skórze natychmiastowe ukojenie. I to jedyny plus jaki zauważyłam. Niestety nawilżenie jest tak słabe, że po upływie 12 godzin skóra wraca do pierwotnego stanu. Po ominięciu aplikacji przez jeden dzień, skóra jest bardzo sucha i widocznie podrażniona. Jestem zawiedziona tą wersją, zwłaszcza gdy tak bardzo lubię tą pomarańczową, regeneracyjną. I przeżyłabym ten bubel lepiej, gdyby nie fakt, że cztery razy tańszy balsam wyeliminował mój problem, który ten nie potrafił przez dwa tygodnie. Zdecydowanie nie skuszę się na ponowne jego kupno.

Nie dla mnie

Mleczko ma świetne noty ale, widocznie, jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę.
Kosmetyki Mixa bardzo lubię ale to mleczko, jak dla mnie, bardzo słabe.
Od samego początku nie lubiłam go stosować. Niby lekka konsystencja, szybko się wchłania ale potem czułam taki śliski, chemiczny film. Zapach też mi nie podszedł. Żeby jakoś zużyć, zaczęłam stosować tylko na nogi. Po jakimś czasie zobaczyłam, że skóra nóg jest w znacznie gorszym stanie, sucha, podrażniona, miejscami chropowata.
U mnie się nie sprawdził.

Działanie mega

Mleko super nawilża skórę nawet moich dzieci miały zawsze sucha zniszczona skórę a po pierwszym użyciu już była znaczna poprawa i widać było efekt nawilżenia. Opakowanie ma balsam z pompką bardzo praktyczne. Ogólnie na plus.

Wspaniały produkt

Balsam o delikatnym zapachu oraz żelowej konsystencji która bardzo szybko się wchłania i nie pozostawiaj lepkiej warstwy. Przy regularnym stosowaniu widać ze skóra jest nawilżona . Nie powoduje podrażnień ani uczuleń . Duża butla w przystępnej cenie

Ideał

Uwielbiam za lekką konsystencję, szybkie wchłanianie, rozprowadzanie. Mleczko jest bardzo wydajne. Po użyciu czuje się mega nawilżenie jakby skóra piła ten produkt. Po dwóch tygodniach regularnego stosowania zauważyłam poprawę jakości skóry, która jest miękka i gładka.

Najlepszy na lato

Zawsze lubiłam ich kosmetyki, ale kiedy powąchałam go u znajomej - zakochałam się.
Duże opakowanie 400 ml, dozownik w środku kremowo-żelowa konsystencja, która cudownie pachnie i szybko się wchłania. Zapach unosi się na skórze jeszcze przez jakiś czas. Jednak miękkość skóry, to nawilżenie jakie daje jest mega przyjemne. Mając suchą skórę ten balsam daje mi ukojenie i niweluje szorstką i oraz popękaną skórę. Jedwabista gładkość to określenie jakie często czytałam u innych wizażystek szukając idealnego balsamu ale nie miałam okazji sama go doświadczyć. Teraz wiem jakie to fantastyczne uczucie. Do tego to wydajny kosmetyk, a cena nie jest duża. Polecam!

Bardzo dobre mleczko

Kupiłam ten produkt trochę z desperacji, podczas wyjazdu niespodzianki, na który nie zdążyłam spakować moich ulubionych produktów. Hotelowe kosmetyki bardzo często mnie uczulają i powodują podrażnienia, więc zakupiłam to mleczko, bo koleżanki kiedyś bardzo sobie chwaliły.

Cena jest bardzo niska, produkt wydajny, nawilżenie dość dobre nawet dla bardzo wymagającej skóry, przyjemny zapach. Ogromny plus za dostępność.

Ogromny minus za brzydką, tandetnie wyglądającą buteleczkę.

Szkoda, że część firm mając tak fajne produkty „podaje” nam je w tak okropnych opakowaniach wciąż jak rodem z lat 90

Dobre nawilżenie, bez tłustego filmu.

Mleczko kupiłam z polecenia znajomej. Osobiście lubię czuć, kiedy moja skóra jest nawilżona, ale nie lubię, kiedy nie wchłania się zbyt szybko, i zostawia tłusty film. Jednak po użyciu tego mleczka, byłam miło zaskoczona. Szybko się wchłania ma delikatny zapach - i najważniejsze, nie zostawia na skórze tłustego filmu, co jest dla mnie bardzo ważne.

SZAŁU NIE MA ...

Jak w tytule... rewelacji nie ma.
Szybko się wchłania i duży plus za pojemnik z dozownikiem jest też wydajny , ale niestety ma dużo silikonów w składzie , które zostają na ciele w postaci śliskiego lepkiego filmu który czuć.
Przy dłuższym stosowaniu skóra jest po nim przesuszona, a obiecywali intensywne nawilżenie...

Świetny

Balsamy/masła oraz mleczka do ciała są u mnie obowiązkowym kosmetykiem w łazience,oczywiście regularnie stosowane.W okresie wiosenno-letnim szukam czegoś o lekkiej konsystencji,która błyskawicznie się wchłonie.Tutaj strzeliłam w 10!!!Bo nie dość,że zapach przyjemny to działanie bajka.Skóra staje się sprężysta i nawilżona.Produkt szybko się wchłania,nie lepi się i można od razu się ubrać.Wydajność na plus,ceny zwłaszcza na promocjach ok.Flakon z dozownikiem bardzo higieniczny i ładnie się prezentuje.

bardzo przyjemny zapach

Widzę, że mnóstwo Pań się tutaj rozpływa nad tym produktem, ja tego nie będe robić ale z całą pewnością jestem bardzo zadowlona z zakupu. Mleczko bardzo dobrze się wchłania i ma przepiękny zapach. Cena tez odpowiednia.

Rewelacja!

Mleczko intensywnie nawilżające od mixa_polska to ostatnio mój faworyt w nawilżaniu skóry ciała.

Za równo u mnie jak i u dzieci sprawdza się rewelacyjnie.
Dogłębnie nawilża skórę na bardzo długi czas i bardzo szybko się wchłania.
Zawiera kwas hialuronowy co dodatkowo wygładza skórę i nadaje jej zdrowego wyglądu.
Świetnie sprawdza się teraz w upalne dni na podrażnioną od słońca skórę, którą koi i dobrze nawilża. Łagodzi podrażnienia nie tylko od słońca ale także po depilacji.
Ma konsystencje mleczka ale nie aż tak mocno tłustego.
Opakowanie 400 ml starcza naszej rodzinie na bardzo długo.
Ma delikatny i przyjemny zapach.

To mój faworyt na ostatnie upalne dni, na przesuszoną od słońca skórę, którą dobrze nawilża na bardzo długi czas. Odkryłam go i na pewno zostanie ze mną na dłużej :)