AA, Young, Tonik antybakteryjny

AA, Young, Tonik antybakteryjny

Bezalkoholowy tonik antybateryjny do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Oczyszcza i ściąga pory, tonizuje, nadaje twarzy matowy wygląd i przyspiesz ustępowanie zmian trądzikowych.
Zawiera wyciąg z drożdży i jeżówki purpurowej, witaminy z grupy B, kofeinę i sól cynku, a także alantoinę i d-pantenol, które nawilżają i łagodzą podrażnienia.

mój kwc

jednak zmieniłam zdanie :P bardzo dobry tonik. w połączeniu z kremem działa naprawdę dobrze. mniej krostek, stare się szybciej goją. oprócz tego on tak jak by nawilża moja skórę, jest łagodny, bezzapachowy jak dla mnie. polecam.

Taki sobie

Kupiłam na fali zachwytu kremem z tej serii - jest świetny. Tonik niestety nie jest tak skuteczny. Prawdę mówiąc nie zauważyłam, żeby w ogóle coś zdziałał. Dla cery nie sprawiającej większych problemów będzie ok, ja wolę Niveę do cery suchej (chociaż wcale takiej nie mam :D) i do niej będę wracać.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

Lubię

Bardzo go lubię. Nie wysusza, nie mam po nim uczucia ściągnięcia,nawet nie trzeba dawać po nim kremu.
Zapach bardzo mi odpowiada,podobnie jak całej serii.
Wydajny.

Najlepszy jaki miałam !!!

Kupiłam go, kiedy walczyłam z trądzikiem jeszcze jako nastolatka. Muszę przyznać, że był to jak najbardziej trafiony zakup.
Tonik ten, w przeciwieństwie do wielu innych antytrądzikowych, nie zawiera alkoholu i dzięki temu nie wysusza i nie podrażnia.
Przyznam, że bardzo pomógł mi w walce z trądzikiem i w znacznym stopniu go zmniejszył i pomagał zapobiec nawrotowi.
Tonik pięknie pachnie, dobrze nawilża i ściąga pory. Jest super dla młodej, problemowej cery.
Polecam!!!
( kupię, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba)

Używam tego produktu od: używałam 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

milusi

Jedyny minus, jaki znalazłam to zapach, który na szczęście po jakimś czasie przestał przeszkadzać. Tonik ładnie oczyszcza i odświeża buzię, niespodzianek też jakby mniej. Zostawia świecący film, ale używam go wieczorem, więc specjalnie mi to nie przeszkadza. Może jeszcze w trakcie większego "przysuszu" podrażnia policzki (choć wtedy dosłownie każde mazidło powoduje pieczenie), ale wystarczy pominąć je przy aplikacji. ;)

Dodam, że tonik bardzo wydajny, a i cena zachęcająca jak na efekty. Może liczyć na stałe miejsce na półce.

edit:
Po zużyciu kolejnych opakowań dodaję ostatnią gwiazdkę - nie wyobrażam sobie swojej pielęgnacji bez tego toniku. A początkowo nieprzyjemny zapach dziś kojarzy mi się z dobrze oczyszczoną buzią, pozbawioną niespodzianek.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Fajny

Co do działania nie mam zastrzeżeń...Ale ten zapach-poprostu płyn do naczyń:/. Ale pomińmy to:tonik ładnie oczyszca nie podrażnia no i rzeczywiście wyskakuje mniej niespodzianek.

Chyba pomimo zapachu znowu go kupię:D:D

Używam tego produktu od:_______

fajny..:)

tonik jest bardzo dobry.
Przyjemnie odświeża i oczyszcza moją skórę.
odkąd go używam nie pojawiają sie nowe krostki. Cera jest po nim promienna i ładna...;)
Nie zamienie go!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Kiepski ;-)

Mam ten sam tomik, tylko ze w opakowaniu z białym dozownikiem. Chyba producent nieco zmienil szate graficzna, bo na opakowaniu sa te sane informacje. Jest ono niezbyt poreczne i tonik sie z niego wylewa. jego dzialanie pozostawia duzo do zyczenia. Usowa zanieczyszczenia, lecz bez rewelacji. Nie zauwazylam poprawy, ani pogorszeniastanu mojej cery. Tonik sredno wydajny.

Używam tego produktu od: przez jakis czas

Recenzja krótka będzie, o dziwo, bo niewiele mam do powiedzenia w sprawie tegoż produktu. Puste opakowanie wyrzuciłam wczoraj, więc czas zrecenzować jego zawartość.
Podstawowe funkcje toniku spełnione, odświeżenie i dopełnienie oczyszczania twarzy, ale nic poza tym. Bo twarz się błyszczy i jest ściągnięta, tonik nie wpływa na jej stan w żaden pozytywny sposób, a już na pewno nie działa antybakteryjnie. Nawet nie pachnie ładnie, jakoś relaksująco- tylko tandetne meskie perfumy, i o ile nie przeszkadzało mi to w innym produkcie z tej serii- kremie anty, o tyle tu drażni mnie niesamowicie. Na pewno spotęgowane jest to faktem, że kosmetyk nie działa tak, jak powinien, a zapach przechyla tylko szalę goryczy :D.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:-

nie podrażnia

Podbieram siostrze kiedy na buzce pojawią sie krostki do podleczenia,oczyszczenia.Mam suchą skórę wiec codzienne stosowanie mogłoby uczynić jedynie szkody.Wracając do tonika..:) Nie wysusza o dziwo jak to toniki antybakteryjne,jest dość delikatny i poprawia stan mojej skóry kiedy tylko zapragnę go użyć. Nie umiem powiedzieć jak by sie sprawował dla cery mieszanej badz tłustej jednak moja siostra o cerze trądzikowej i wrażliwej (wiek dojrzewania) nie jest z niego szczegolnie zadowolona..

Używam tego produktu od:2miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1wsze

Męski tonik

Zakupiłam razem z kremem, kierowana radami Basi z jej forum. Potrzebowałąm coś antybakteryjnego po wysypie po odstawieniu pigułek. Poza tym nęciły mnie antyutleniacze wysoko w składzie. I wszystko jest pieknie, gdyby nie zapach męskich kosmetyków oczywiście. No ale do niego moge się przyzwyczaic, jeśli daje efekty... a daje. Używam go na twarz, szyję, dekolt i plecy, więc muszę powiedzieć że jest wydajny, po miesiącu mam jeszcze pół. Rano pod filtry lub krem z tej samej serii (w zalezności od miejsca, filtry na twarz, na reszte krem), wieczorem tez pod kremik albo acne-derm. Tonik ładnie odswieża, zapobiega nowym wypryskom,a także ładnie pomoga w wygajaniu się starych. Jedyna wada to taka, że nos mi się po nim strasznie świeci, wieczorem odczekuje z pół godziny zanim naloże kwasy i mam niemalże lusterko na nosie, ale z kremem jest ok. Ogólnie polecam:)

Zwykły

Od toniku nie wymagam dużo - ma odświeżać, tonizować (żebym czuła, że przemywam twarz tonikiem, a nie wodą), nie wysuszać skóry, mieć w miarę funkcjonalne opakowanie i znośny zapach. Tonik Oceanic spełnia te wymagania (może oprócz zapachu, którzy rzeczywiście przypomina męską wodę po goleniu, ale po jakimś czasie człowiek się przyzwyczaja). I z przyjemnością dałabym mu 4 gwiazdki, gdyby nie te niespełnione obietnice powypisywane przez producenta na opakowaniu. Absolutnie nie zauważyłam żadnego szybszego znikania zmian trądzików, więc czuję się oszukana. Klient oszukany= klient niezadowolony.
Za 16 zł mogę kupić prawie trzy toniki firmy Uroda, który tak samo wywiązuje się ze swojej funkcji i do tego ma przyjemniejszy zapach.
Więc trójeczka i koniec naszej znajomości.