AA, Young, Tonik antybakteryjny

AA, Young, Tonik antybakteryjny

Bezalkoholowy tonik antybateryjny do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Oczyszcza i ściąga pory, tonizuje, nadaje twarzy matowy wygląd i przyspiesz ustępowanie zmian trądzikowych.
Zawiera wyciąg z drożdży i jeżówki purpurowej, witaminy z grupy B, kofeinę i sól cynku, a także alantoinę i d-pantenol, które nawilżają i łagodzą podrażnienia.

ten zapach... :(

Miałam wrażenie, że zostaje mi coś na twarzy, jakas warstwa. Nie lubie tego. Troche się lepił. Nie lubię też jego zapachu. Ale trzeba mu przyznać, że dobrze oczyszcza. Mam go od dłuższego czasu i rzadko stosuję, bo jakoś ciągle nie jestem do niego przekonana. Czas kupić inny.

świetny!

Chyba najlepszy z całej serii, chociaż krm i żel też są dobre. Pachnie trochę ziołowo, nie wiem, może to drożdże, może olejek herbaciany... Ale mi się podoba. Nie podrażnia i nie ściąga skóry. Nie zawiera alkoholu. Delikatnie odświeża i łagodzi. I, co najważniejsze, naprawdę matuje, z czym nie spotkałam się jeszcze u żadnego toniku. Dość wydajny. Warto spróbować.