Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący kolor `Popielaty`

Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący kolor `Popielaty`

Szampon rewitalizujący kolor doskonale neutralizuje niepożądany, żółtawy odcień włosów blond po rozjaśnianiu lub koloryzacji i pozwala na usunięcie pozostałości produktów po tych zabiegach. Nadaje chłodny, popielaty refleks, którego intensywność zwiększa się po kilkakrotnym użyciu. Formuła kosmetyku jest wzbogacona o mikroproteiny i prowitaminę B5 odżywiające włókna włosów. Po zastosowaniu włosy nabierają pięknego blasku, pozostają lekkie i miłe w dotyku.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, cocamide mipa, coco-glucoside, glycol distearate, laureth-4, glyceryl oleate, trimethylsilylamodimethicone, C11-15 pareth-55. C11-15 pareth-9, polyquaternium-10,disodium edta, panthenol, hydrozylet wheat protein, citric acid, sodium chloride, parfum, butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, limonene, acid violet 43, DMDM hydantoin, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Cena: 12zł / 500g

/mw/

Dobry.

Uważam ,że szampon dobrze oczyszcza włosy, nie podrażnił mojej wrażliwej skóry głowy, a to już duży plus.Włosy po jego użyciu są miękkie,lekko nawilżone i błyszczące, i obietnica producenta co do ochłodzenia blondu jest spełniona w 100%.Po kilkakrotnym użyciu kolor stopniowo nabiera popielatego odcienia.Trzeba jednak dokładnie go spłukać, bo może pozostawiać niebieski barwnik na skorze głowy!Podsumowując; polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

dobry

Mam naturalny blond. Wcześniej kochałam złote, żółciutkie refleksy i robiłam wszystko, aby je podtrzymać i aby były wyraźne, a teraz w drugą stronę się kieruję.

Szampon jest niezły i ładnie niweluje żółć włosów. Stosuję go mniej więcej dwa razy w tygodniu i to mi wystarczy.

Mi tam nic nie barwi, pachnie pięknie, fantastycznie się pieni, jest bardzo wydajny i ma cudny kolor.
Tani jak barszcz, ale trudno dostępny.

Nie niszczy włosów przy moim stosowaniu, ale ja nie myję włosów za często nim i nie trzymam długo. Do tego standardowo odżywka i mam piękne, lśniące włosy.

Można spróbować.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dużej odlewki

Beznadziejny

To jakieś szamponowe placebo - po prostu nie działa. Testowałam już różne długości trzymania go na włosach: od około 3 minut do nawet 15. Jednak za każdym razem pożądanego efektu nie było: włosy pozostawały żółte tak jak przed myciem, jedynie białe refleksy delikatnie zabarwiał na fioletowo - ale to przecież nie o to chodziło!!! Do tego bardzo wysusza włosy.
Jedyne plusy to zapach (bardzo przyjemny, porzeczkowy) i cena za taką objętość. Ogólnie to jednak wielkie rozczarowanie, bo podstawowej funkcji którą obiecuje producent - nie spełnił. Na pewno więcej nie kupię i zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące

Może być

Fajny szampon któremu dawniej byłam wierna, lecz zdradziłam go z szamponem rewitalizującym firmy MILA i tamten jest o niebo lepszy!!! (posiada w sobie jedwab) ;)
Po tym włosy były suche i troszkę matowe, jadnak spełnia swoją funkcję i niweluje żółte refleksy:)

Ps na typowego "kurczaka" o wiele bardziej pomoże srebrna płukanka niż szampon czy odżywka...

Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

Szok

Wybrałam się w moim małym miasteczku do hurtowni fryzjerskiej. Chciałam kupić prezent , tani dla sąsiadki , która ma siwe swoje naturalne włosy. Polecono mi ten szampon. Pierwsza reakcja szampon za tak małe pieniądze czy może być choćby dobry? Po 2-ie marka Joanna- nie miałam za dobrych skojarzeń. Ucieszona ceną skusiłam się. Po 2 dniach przychodzi do mnie ta sąsiadka i mówi patrz- a ja w szoku, jakby od fryzjera wyszła. Jej siwe włosy dostały pięknego koloru, nie są żółte. Pięknie pachną- tylko małe zastrzeżenie trzeba używać zamiennie ze swoim innym szamponem. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: 1,5 miesica
Ilość zużytych opakowań: brak

szampon ogólnie spełnia obietnice, włosy po nim mają piękny kolor srebrny, duzo lepszy efekt niz po płukankach. Niestety jest duże ale, włosy strasznie się przesuszają, mam mega siano, po tygodniu stosowania szamponu włosy domagają się obcięcia końcówek, niestety tak się przesuszyły. Będe uzywać tego szamponu od czasu do czasu, ale będe szukać na pewno lepszego który tak nie wysuszy moich włosó

Używam tego produktu od: tugodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Brudzi, ale myje, pachnie porzeczką

Szampon mam od roku. Tak, on na tyle wystarczy. Używam do mycia włosów na zmianę z innymi szamponami.

Kolor straszny, fioletowy, jak większość tego typu szamponów. Pieni się bardzo dobrze, stąd nietrudno pozostawić go na włosach na kilka minut. Ja mam długie włosy i raczej boję się zostawiać go na tak długi czas, robię tylko masaż tym szamponem i po minucie spłukuję.

Z tego, co zauważyłam, szampon ten nie niszczy włosów. Wręcz przeciwnie, pomaga uzyskać jakiś tam połysk.

Czy wpływa na kolor? W małym stopniu- tak, jeśli ktoś ufarbował włosy i są one żółte, ten szampon na pewno pomaga w neutralizacji niechcianych żółtości.

Szampon jest ogromnie wydajny- duża butelka wystarczy na 8- 12 miesięcy...
Zapach do przyjęcia, przypomina czarną porzeczkę.

Bardzo dobry zamiennik dla Loreala tego typu, który bardzo niszczy włosy. Joanna jest raczej neutralna:)

Mnie osobiście nie podoba się opakowanie- jest niewygodne, co prawda jest pompka, ale szampon wycieka z otworu i brudzi Wszystko (stąd ten paradoks- brudzi, ale myje). Dlatego "tylko" cztery gwiazdki;)

Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

Mój pachnący KWC!

Powala mnie ten zapach na kolana:). Szampon tak przepięknie pachnie, że nie da się tego opisac. Jest genialny, łatwo się aplikuje, ładnie rozjaśnia żółte pasma. A co najważniejsze "koloryzuje" równomiernie (nie to co płukanka Srebrzyk).
Po spłukaniu wodą efekt nie blednie, a ja spłukuję dośc obficie (powiedziałabym że z potrójną mocą:):))
Mega wydajny.
Polecam!!!

Zostanie ze mna na zawsze :)

Zdecydowanie polecam ten szamponik dla wszystkich blondynek, ktore chca sie pozbyc zoltych refleksow zyskujac zimny, srebrny odcien :) Szamponik w smiesznej cenie, ja kupilam za 12.99 w hurtowni fryzjerskiej, do tego pojemnosc 500ml, zapach mmmhh.....slicznie owocowy :) Szczerze powiedziawszy dlugo sie bronilam przed zakupem, myslac ze szamponik bedzie kopia szamponu joanna rowniez do wlosow blond, tyle ze dostepny w kazdej drogerii. Szampon gesty na tyle ze na moje bardzo dlugie blondy wystarczy dwie aplikacje by rozprowadzic piane po calych wloskach. Jesli chodzi o kazde szampony, plukanki czy odzywki rewitalizujace do tej pory kazda z wyprobowanych ( joanna, l\'oreal blonde shine, silver ) powodowala ze po " zabiegu" wlosy byly nieznosnie suche. Szamponik nawilza wloski do tego stopnia ze wystarczy zapobiegawczo po umyciu nalozyc leciutka odzywke po czym z latwoscia rozczesac wloski :) Zdecydowanie polecam, szamponik juz na zawsze zostanie na mojej poleczce, koniec eksperymentow :)

Jedyny minusik.....nie ma dostepnosci w normalnych ogolnodostepnych drogeriach, no ale produkt jest profesjonalny dla salonow fryzjerskich, wiec dla takiego cuda warto :)

Ilość zużytych opakowań: jedno, ale bedzie wiecej

Ten szampon jest bardzo fajny;)
przez długi czas rozjaśniałam włosy, teraz je farbuje, ale również na blond tylko, że farbą, a nie rozjaśniaczem...i wiadomo włosy są żółtsze, a przy głowie to już "jajo";P
ale na szczęście pewnego dnia jak mama jechała na zakupy, a mi się nie chciało, poprosiłam ją żeby kupiła mi jakiś fioletowy szampon do włosów...no i kupiła TEN...poprzednio miałam też ten ale ten drogeryjny taki tańszy ultra color jeśli dobrze pamiętam nazwę i szczerze mówiąc nie lubiłam go, bo wysuszał włosy...
a ten mmmmiodzio:
-ładnie pachnie
-fajna konsystencja
-wydajny (bardzo!)
-włosy stają się po nom takie żywe, mienią się ładnie, wydają się zdrowsze, ale oczywiście nie robi z nimi niewiadomo jakich cudów, że nagle błyszczące jak u lalki i gęste...raczej nie, ale są bardziej błyszczące i ładniej wyglądają, żywiej, bo kolor się ochładza...i żółć znika, a jeśli zostaje to delikatna, ale tylko w niektórych miejscach u mnie np tak na dole głowy pod spodem włosów, ale to się nie rzuca w oczy
-nie przesusza włosów jak wszystkie inne fioletowe szampony, które miałam
-nie sprawia, że włosy stają się fioletowe lub z taką poświatą oczywiście jeśli z nim nie przesadzimy, bo kiedy używałam dzień po dniu przez 10 minut to za trzecim razem były lekko fioletowe, ale teraz używam tak dzień po dniu przez 2 dni na 3 do 5 minut i trzeciego dnia myje zwykłym szamponem i kolorek jest super bez fioletów

jego minusy to:
-zostawia fioletowe ślady na rękach!! ale w informacjach o szamponie użytkowniczka zostaje o tym poinformowana...myślę, że głowę można myć w rękawiczkach, ale ja w sumie staram się długo nie trzymać rąk w szamponie i wtedy jest ok...potem mydełko i jest dobrze, przez pierwsze dni chodziłam niestety z fioletowymi paznokciami;P
ale już się nauczyłam temu zapobiegać,
no i włosy mi się po nim chyba bardziej przetłuszczają...z tego względu w ten jeden dzień kiedy nie będę myć włosów szamponem(trzeci;P)będę używać szamponu do włosów przetłuszczających się, może to coś pomoże;)ale musi być jakiś minus wśród niemalże SAMYCH plusów

Jak najbardziej polecam wszystkim blondynkom, które chcą ochłodzić swój blond kolor, ale nie chcą przesuszyć czy zafioletowić włosów jak dadzą za dużo preparatu jak np w przypadkach płukanek, których efekt mi się nie podoba.
Używam tego produktu od: 4 tygIlość zużytych opakowań: w trakcie jednego może jedna czwarta jest zużyta a myje włosy codziennie!! tzn 2 dni nim potem jeden dzień przerwy i znowu nim

Edit: muszę niestety edytować:( szampon jest fajny owszem, ale przy regularnym stosowaniu sprawia, że włosy stają się szarawe...a bez regularnego sa zółte.
Niestety muszę zacząć szukać innego fioletowego szamponu, bo nie lubię nienaturalnego szarawo platynowego ani żółtego odcienia włosów...

Także odejmuję też jedną gwiazdkę, bo efekt powinien być długotrwalszy, zeby nie tzreba było stosowac go co chwilę, albo działanie nie tak silne, zeby nie zaczynały tworzyć się szare włosy, byłam u fryzjerki po tym szamponie i swoim profesjonalnym okiem stwierdziła, że końce sa pod kolor zieleni...

KWC!

Super cena za taką wydajność, bajeczny zapach i widoczne efekty!

Złotożółci wszelakie znikły, pielęgnacja jest przyjemna, szampon nie wysusza włosów.

Używałam fioletowego z mariona i ten jest o niebo lepszy!

Używam tego produktu od: kilu miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1. w trakcie

FAJNY

Mam włosy rozjasnione,maja ładny jasny kolor,nie żółty!!!Jednak aby uzyskac popielaty odcien,stosuje raz w tyg.szampon z Joanny.Wczesniej uzywałam szamponu drozszego z innej firmy,ale mimo dłuzszego trzymania szamponu na włosach-popielatego efektu nie było.
Szampon ten trzeba nałozyc na włosy wmasowac i pozostawic na kilka minut,im dłuzej pozostaje na włosach tym bardziej uzyskujemy popielaty odcien.
Warto zwrocic uwage na dokładne spłukanie kosmetyku z głowy i rak bo czasem pozostaja granatowe smugi na ciele-ktore bez obaw łatwo sie zmywa!
Szampon jest wydajny,tani,dosc ładnie pachnie,po umyciu włosy sa miekkie,błyszczace.POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 5op.