Babydream, Natural, Gesichtscreme (Krem do twarzy)

Babydream, Natural, Gesichtscreme (Krem do twarzy)

Krem do twarzy "babydream natural". Produkt został wyprodukowany przy użyciu surowców o długotrwałym działaniu. Nagietek lekarski wchodzący w skład produktu działa na skórę łagodząco i przeciwzapalnie. Nagietek lekarski kontroluje proces organicznego rozwoju skóry. Olejek oliwkowy pielęgnuje i chroni skórę. Produkt nie zawiera substancji zapachowych mogących powodować uczulenie. Produkt nie zawiera olejków mineralnych, barwników i konserwantów. Produkt zawiera duże ilości olejków roślinnych.

tak tak tak

W przeciwieństwie do wersji z cynkiem i innych kremów dziecięcych, które używałam, ten krem jest wręcz lekki, ale mimo to świetnie nawilża. Wchłania się do matu, pozostawiając wyczuwalną warstwę ochronną. Jak już było pisane, po nałożeniu na twarz chwilę bieli, ale zaraz się wchłania i nie zostaje po tym śladu. O dziwo nadaje się pod makijaż, używałam go w mroźniejsze dni i spisała się bardzo dobrze. Cudownie nawilża, świetnie działa na wypryski, nie podrażnia. Smaruję nim też ręce i usta.
Kremy BD uzależniły mnie od siebie, zawsze muszę mieć jeden na półce.

Dobry +

Co prawda nabyłam ten krem przez pomyłkę - miałam w planach kupić wersję z cynkiem, a nie tę, ale nie żałuję zakupu ;) Po nałożeniu kremu na twarzy pozostaje widoczna biała warstwa, która jednak szybko się wchłania - do matu! Kosmetyk nawilża skórę, łagodzi podrażnienia. Nadaje się pod makijaż. Nie zapycha. Krem delikatnie i przyjemnie pachnie. Ma wygodne, estetyczne opakowanie. Bardzo wydajny. Niska cena. Raczej nie zakupię go ponownie, ale tylko dlatego, że chciałabym w końcu wypróbować wersję z cynkiem ;)

Chciałabym podkreślić i przypomnieć że jest to krem dla maluszków, i w takiej kategorii powinniśmy go oceniać. Nie można oczekiwać od kremu dla dzieci że będzie działał w sposób przeznaczony dla osób z cerą problematyczną, trądzikową itd.
W swojej kategorii jest więc wspaniały.
+Pozostawia warstwę ochronną (bo w końcu to jego zadanie),
+ nawet przy dużej ilości twarz się nie błyszczy.
+Buzia nawilżona,
+zapach neutralny,
+ skład bardzo dobry
+cena
+wydajność
+nie powoduje wyprysków
+ładnie łagodzi

- film pozostawiany przy dużej ilości jest trochę lepki(można to wyeliminować nakładając mniej
Nie wiem czy kupie ponownie bo chce jeszcze przetestować inne kremy z babydream

Używam tego produktu od:1mies
ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam 1 tubę

Bardzo lubię

Używam go na zmianę z kremem babydream do twarzy i ciała.

plusy :

- tani i wydajny,
- ładnie pachnie,
- matuje,
- nawilża,
- nie zapycha,
- ładne opakowanie,

minusy: brak

Kocham babydream i kremy z tej firmy bardzo mi podpasowały. Teraz go nie kupię, ponieważ lubie zmiany a widziałam że wyszedł jakiś naowy krem z dodatkiem cynku. Mam zamiar wypróbować. Całkiem możliwe jednak, że jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

a mnie zapycha :(

Plusy:
+ niska cena
+ ładne, estetyczne i wygodne opakowanie - przejrzysta, jasna tubka z klapką
+ przyjemny zapach - pachnie delikatnie rumiankiem
+ szybko się wchłania
+ zaczęłam go używać wczesną wiosną, kiedy moja skóra była wysuszona po zimie do granic możliwości :(.
Niektóre kremy nie nawilżały wcale, inne były zbyt ciężkie i za tłuste do mojej skóry mieszanej. Krem Babydream wyjątkowo dobrze poradził sobie z problemem, po kilku dniach moja skóra przestała się łuszczyć.
+ przyjemnie wygładza
+ baaardzo wydajny, męczę opakowanie od kilku miesięcy, jestem w połowie

Minusy:
- moim zdaniem trochę topornie się rozsmarowuje, szczególnie na większe partie ciała (smarowałam nim także pośladki lub przesuszone łydki - tutaj już był problem z aplikacją kosmetyku)
- pozostawia lekko tłustawy film na twarzy
- kiedy stosuję go regularnie po kilku dniach dostaję wysypu krostek na twarzy. To samo zauważyłam kiedy smarowałam nim inne części ciała...
- trochę bieli skórę

Nie kupię następnym razem, zaufałam już Bambino, on mnie tak mocno nie zapycha jak Babydream. ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszej tubki

Krem - cud ;)

Ten krem kupiłam dla swojej córeczki, ale nawet nie miałam okazji go u niej wypróbować ;)
Kupiłam go w momencie kiedy miałam koszmarne problemy z przesuszona cerą. Skóra na twarzy wręcz mi się łuszczyła. Wystarczyły 4 dni używania tego kremu, by problem znikł. Prosty, oparty na ziołach skład poradził sobie z czymś, z czym nie radziły sobie specjalnie do tego przeznaczone kremy ;)
Fantastyczne jest tez tempo w jakim się u mnie wchłania. Niezależnie od warstwy raz - dwa i po sprawie.
Bardzo gorąco polecam!

Używam tego produktu od kilku miesięcy.

poprawny

Kupiłam dla pociechy, ale romans córki z tą marką szybko się zakończył, bo dostała po nim wysypu prosaków, więc grzecznie wróciłyśmy do nagietkowej Weledy. Co za tym idzie dla dziecka nie polecam.
Używam jako krem do ciała na noc. W tej roli niezły. Dobrze nawilża, z natłuszczeniem trochę gorzej, ale to nie problem, bo zwykle stosuję po nim jeszcze oliwkę. Wsmarowuje się świetnie, gładko i szybko, nie zostawia białych smug. Zapach mocny, taki trochę trawiasto/ziołowy. Odbieram go jako przyjemny i nie przeszkadza mi kiedy zostaje na skórze.
Opakowanie poręczne (tuba z klapką). Bardzo dobrze, bo słoiczek i brak konserwantów wewnętrznie mi się gryzą. Trudno mi powiedzieć dlaczego, ale kosmetyki dla dzieci z rossmanowskich serii nie mają informacji jak długo po otwarciu mogą być używane, a bez wątpienia taka informacja by się bardzo przydała, tym bardziej, że producent deklaruje brak środków konserwujących.
Wydajność-bardzo dobra. Stosuję dość regularnie (co 2 dni mniej więcej) od półtora miesiąca i tak na oko około 1/4 opakowania jeszcze jest.
Ogólnie polecam-przyjemny kremik nawilżający za niewielkie pieniądze.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Super Mat ;)

Na początku stosowania wydawało mi się że skóra jest trochę ściągnięta, gdyż zaczęłam go stosować wtedy gdy z mieszanej stała się sucha, w tubce wydawał się bardzo treściwy a tak naprawdę jest bardzo lekki i przyjemny, po nałożeniu wchłania się do matu, którego kiedyś nie mogłam osiągnąć żadnym kremem matującym, stosuje go na noc bo na dzień używam kremu z filtrem.Piękny skład i działanie kremu. Myślę ze nie kupię więcej bo krem jest bardzo wydajny używam go z 3 miesiące a tubka prawie pełna,no chyba że znowu moja skóra stanie się mieszana i będę potrzebowała prawdziwego matu:).Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:nawet nie połowa 1

To już moje 4 opakowanie tego kremu..kupiłam go pare dni temu nałożyłam i bardzo się zdziwiłam..krem nagle stał się trochę tłusty, ma zupełnie inną konstytencje niż poprzedni..nie ma już takiego specyficznego zapachu..przyjrzałam się dokładnie poprzedniemu opakowaniu i nowemu..opakowanie jest identyczne a skład się teraz różni..zmieniła się też formułka na opakowaniu z tyłu,hmm nie wiem o co chodzi zobaczymy czy ten skład też będzie taki wychwalany:)

Fajny ;)

Dobry zarówno do ciała jak i twarzy. Nawilża, natłuszcza, ale subtelnie. Nadaje się pod makijaż.
Skóra po zastosowaniu staje się bardziej miekka.
Jest idelany po kwasach - przyśpiesza gojenie.
Nie zapchał mnie.
Zapach przyjemny, a cena bardzo malutka. Polecam!

Używam tego produktu od:w trakcie drugiego
Ilość zużytych opakowań:1 miesiąć