Hean, Creamy Vitamin Lipstick (Pomadka do ust)

Hean, Creamy Vitamin Lipstick (Pomadka do ust)

Witaminowy koktajl ukryty w pomadce.
Bogata odżywcza formuła z witaminami A, E, C i F oraz masłem Shea pielęgnuje i odżywia naskórek ust. Idealnie kremowa w aplikacji.
Pomadka zamknięta w niezwykle eleganckim, złotym opakowaniu.
Zawiera filtry ochronne UVA i UVB. Dostępna w gamie 30 kolorów. Zawiera:
-masło shea
- formuła z witaminami A, E, C.

w sztyfcie
nawilżające, kryjące
mineralna
Efekt
perłowe

Szminka jak szminka

Pomadka umieszczona jest w złotym, eleganckim opakowaniu, które tylko dodaje uroku. Kolorów jest sporo, więc każdy powinien znaleźć idealny dla siebie. Ma ładny, intensywny kolor. Wystarczy jedna warstwa, aby pokryła dobrze usta. Plusem jest także jej cena. Nie wysusza moich ust, ani nie podrażnia. Jedyną wadą jest jej trwałość. Niestety nie trzyma się zbyt długa na ustach, przez co aplikacje trzeba powtarzać kilka razy dziennie.

Nawilża i znika

Ładna, elegancka i polska - brzmi super. Dodatkowo dużą zaletą jest to, że naprawdę nawilża usta, więc jest świetną opcją do makijażu dziennego. Konsystencja pomadki też jest przyjemna w użyciu.

Fajnie nawilżone usta

Recenzuję pomadkę, którą z przyjemnością zużyłam do końca. Daje naturalny, kremowy efekt. Do tego nawet trochę nawilża usta. Nie jest mega trwała, ale biorąc pod uwagę jej niską cenę , to i tak wypada dobrze. Przyjemnie się ja stosowało, jednak nie wiem czy będę miała okazję kupić kolejną.

Fajna opcja przy dziennym makijażu

Pomadka charakteryzuje się mocno przeciętną pigmentacją, co mi akurat odpowiada. Moje usta są naturalnie ciemne, więc w makijażu dziennym lubię stosować szminki z mniejszą pigmentacją, tak aby jedynie delikatnie podkreślić wargi, a nie emanować wyrazistym kolorem. Pomadka Hean bywa kapryśna, nie zawsze chce się "przyklejać do ust". Zazwyczaj jednak aplikacja jest w porządku. Zgodnie z deklaracją producenta produkt ma nawilżać i pielęgnować- cóż, ja nie czuję dodatkowego nawilżenia po nałożeniu pomadki. Natomiast przyznaję również, że szminka nie wysusza, jest po prostu neutralna wobec moich ust.
Podsumowując, produkt fajnie sprawdza się na codzień- delikatny kolor, szybka aplikacja, brak efektu wysuszania.

Dobra pomadka na co dzień za niską cenę, ALE

Podoba mi się to jak nawilża usta. Ma lekką, kremową formułę, jest komfortowa w noszeniu. Nie jest zbyt trwała, ale tak już chyba jest z takimi kremowymi odżywiającymi pomadkami. Za niską cenę można jej wybaczyć (ok. 15 zł). Kiepsko niestety z dostępnością tej pomadki. Widziałam ją w Hebe i Cosmedica, ale po parę sztuk różnych kolorów wymieszanych między innymi pomadkami, nie ma nawet za bardzo w czym wybierać. Szkoda, bo na stronie Hean możemy zobaczyć całe mnóstwo odcieni.

Dobre pomadki :)

Lubię pomadki Hean, zarówno te klasyczne, jak i te matowe
W przypadku tych witaminowych nie mogło być inaczej :)
Przepiękne, eleganckie opakowania, ładne kolory, kryjące. Formuła przyjazna dla warg, nie wysusza. Oczywiście, cena jaką musimy za to zapłacić, to krótsza trwałość - ale dokładanie takiej pomadki to przecież sama przyjemność, nie nastręcza nam żadnych problemów.
Jedynym problemem może być ich dostępność - w szafach Hebe kolorystyka jest ograniczona
Dla fanek klasycznych pomadek na pewno coś wartego uwagi :)

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

ładne odcienie, ale mało trwałe

Mam przyjemność testować, aż 6 odcieni z 30 dostępnych i ogólnie jestem zadowolona z tych pomadek. Ich jedynym minusem jest trwałość, dość szybko się ścierają, przy jedzeniu czegokolwiek znikają błyskawicznie. Mają delikatną konsystencję, która dobrze nawilża usta, nie wysusza ich, więc kilkakrotne poprawianie makijażu ust jest łatwe i nie stanowi problemu.