Braun, Prostownica ceramiczna Satin Hair Colour ES3

Braun, Prostownica ceramiczna Satin Hair Colour ES3

Braun Satin Hair Colour to pierwsza na świecie linia urządzeń, stworzonych specjalnie do stylizacji włosów farbowanych. Prostownica wyposażona została w zintegrowany system dostosowywania temperatury do rodzaju struktury włosów. Wybierając odpowiednią dla siebie opcję (cienkie, normalne, grube) temperatura zostanie ustawiona automatycznie, aby nie naruszyć budowy włosa oraz jego koloru. Dodatkowo technologia jonizacji sprawi, że pasma nie będą się elektryzować ani puszyć. Przycisk natychmiastowego podnoszenia temperatury zwiększa ją w kilka sekund o 20 stopni, aby z łatwością wygładzić wszelkie nierówności niesfornych kosmyków i jednocześnie wydobyć ich blask.
Marka Braun pomyślała także o bezpieczeństwie każdej użytkowniczki i wyposażyła prostownicę w funkcję `strażak`- po 30 minutach braku aktywności urządzenie automatycznie się wyłącza. Aby zwiększyć komfort użytkowania i bezpieczeństwo całej rodziny, obudowa prostownicy zawsze pozostaje chłodna.

- Moc (W) 170
- NanoGlide: rodzaj powierzchni grzejnej ceramiczna z enamelem
- Elastyczna powierzchnia ceramiczna
- Elektroniczny system ustawienia temperatury
- Ilość ustawień temperatury 15
- Czas nagrzewania (sek.) <30
- Przycisk szybkiego wzrostu temperatury BOOST
- Zakres temperatur ( °C) 130-200
- Satin Ion: funkcja jonizująca
- Automatyczne wyłączanie (strażak)
- Kolorowy wyświetlacz LCD
- Chłodna końcówka zapewnia bezpieczną i łatwą obsługę
- Długość przewodu zasilającego (m) 2 - obrotowy.

Wykonanie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Wspaniała !

Mam bardzo kręcone włosy.Problem był w znalezieniu odpowiedniej prostownicy która nie zniszczyła by mi tak strasznie włosów i poradziłaby sobie z moimi niesfornymi loczkami. I oto znalazłam !

Wspaniale prostuje włosy !
+dobrze leży w dłoni
+widocznie gładsze włosy niż przy stosowaniu innych prostownic
+regulacja temperatury

nie zaobserwowałam żadnych minusów.

Bardzo polecam tą prostownicę,jestem z niej całkowicie zadowolona i nie żałuje ze ją zakupiłam ;)

świetna

Plusami tego produktu na pewno są :

- szybki czas nagrzewania
- wygląd
- dobrze leży w dłoni
- możliwość dopasowania temperatury do potrzeb
- nie ciągnie włosów i ich nie wyrywa, co jest dla
mnie bardzo ważne
- funkcja automatycznego wyłączenia po 30 min
- obrotność kabla

Za wady tego urządzenia uważam :

- brak możliwości zobaczenia temperatury w
stopniach

Zaznaczyłam, że nie kupiłabym produktu ponownie, ponieważ lubię próbować nowe rzeczy :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 - cały czas w użytku

idealna

czas nagrzewania
funkcja automatycznego wyłączania (strażak)
funkcja jonizująca
powierzchnia ceramiczna
nie niszczy włosów
pamięć parametrów z ostatniego użycia
bezpieczna obudowa
długi kabel

Reasumując :

Idealnie prostuje, wygładza i nabłyszcza włosy.

W przypadku długich włosów stylizacja trwa zaledwie kilka minut. Szybko się nagrzewa i umożliwia wybór temperatury adekwatny do rodzaju włosów.

Wraz z użyciem kosmetyków stylizujących efekt jest długotrwały.

Przy codziennym używaniu oraz standardowej pielęgnacji odżywkami nie niszczy włosów.

Jest świetna! :)

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

Najlepsza

Kupiłam 2 lata temu, choć nie bardzo zależy mi na ochronie koloru bardzo spodobała mi się stylistyka oraz jonizacja. regulacja temperatury jest ok, prostownica \\\\&quot;pamięta\\\\&quot; ustawienia, więc do obsługi tak naprawdę potrzeba tylko włącznika.
Prostuje bajecznie, nawet dużą ilość włosów naraz, nie wyrywa, nabłyszcza włosy. Z odpowiednim kosmetykiem do stylizacji na ciepło - włosy nienaruszone.
Podobno nadaje się do kręcenia włosów-ja jakoś sama sobie nie poradzę, więc nabyłam i lokówkę z kompletu. Może łatwiej by było gdyby była jakaś blokada pomagająca zacisnąć i kręcić prostownicą.
Po tych prawie 2 latach zepsuła mi się jonizacja-wina kota-boksera, a w serwisie naprawili w ramach gwarancji) bez mrugnięcia okiem (no ale co firma to firma)
Nie wiem czy kupię, bo tyle teraz nowości. poza tym nic nie zapowiada, że będę szybko zmieniać sprzęt:)

EDIT: mija 9 lat a prostownica nadal w rewelacyjnym stanie!

Polecam.

IDEALNA:)

Kupiłam tą prostownice ponieważ mam dziwnie pokręcone włosy:( i musze szczerze stwierdzić że jest rewelacyjna:D Polecam ją wszystkim którzy musza prostować włosy codziennie. moje włosy są farbowane i nie blakna po niej włosy:) (w przeciwienstwie do innych prostownic które krzywdziły moje włosy i bardzo przesuszały). Po używaniu tej prostownicy ponad rok stwierdzam że jest ona idealna:)

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:

Idealna :)

Jestem bardzo zadowolona z tej prostownicy. Mam bardzo zniszczone farbowaniem włosy i wszystkie prostownice jakie dotąd miałam już po kilku dniach od farbowania ,,ściągały\ kolor z włosów czego nie mogę powiedziec o tej prostownicy. Idealnie wygladza i prostuje juz po pierwszym pociągnięciu . Włosy są miękkie w dotyku , nie muszę nawet stosować jedwabiu. Naprawdę polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 :)

B. dobra

Po wyprostowaniu włosy są prawie idealnie proste i ładnie się błyszczą oraz nie elektryzują się, czyli jonizacja naprawdę działa. Czas nagrzewania bardzo krótki (daję zawsze max. temp.) - niecałe 30 sec, a to wielki plus, jeśli zależy użytkowniczce na czasie. Dodatkowo, bardzo fajnie posuwa się po włosach i jest bardzo lekka. Daję prostownicy 4 gwiazdki, nie 5, ponieważ po wyjściu na wilgotne powietrze (śnieg) włosy są troszeczkę popuszone. Dodatkowo, po prostowaniu z użyciem kosmetyku do prostowania płytki bardzo szybko się brudzą, ale łatwo je wyczyścić. Polecam tą prostownicę osobom, które nie mogą się zdecydować jaką wybrać. :) Co do tego &amp;quot;nie wiem&amp;quot; raczej tej prostownicy nie kupię, ponieważ jest to moja nowa prostownica, a zanim mi się znudzi będą nowsze, bardziej udoskonalone prostownice. Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: prostownicy się nie zużywa ;)

Polecam:)

Przeczytalam Wasze opinie i postanowilam zainwestowac w ta prostownice. Strasznie sie balam, bo ja wlosy prostuje zadko (juz i tak sa zniszczone) i dlatego chcialam miec cos co mnie bedzie zadowalac w pelni. I na szczescie tak jest. Leciutka, zgrabniutka, nagrzewa sie blyskawicznie, szybko prostuje. Poprostu bezbledna. Cena troche przerazajaca, ale mysle, ze warto. Ja jestem zadowolona:)
Jedyne co mnie zastanawia... Ostatnio bardzo elektryzuja mi sie wlosy (wiadomo- zima, czapki, szaliki i inne tego typu materialy) i mam wrazenie, ze po prostowaniu elektryzuja sie jeszcze bardziej. Miala ktoras z Was takie doswiadczenia? Nie jestem pewna czy to wina prostownicy czy czegos innego, dlatego pytam.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: jeszcze sie nie popsula, wiec jedno:)

Sama nie wiem.

Spodziewałam się po tej prostownicy bardzo wiele, ale niestety trochę się zwiodłam. Teoretycznie ma lepsze funkcja niż moja Remingtona, ale w praktyce Remington sprawuje się o niebo lepiej.

Plusy: szybko się nagrzewa, można kontrolować wysokość temperatury, włosy błyszczą po użyciu (może to przez jonizację, ale raczej kondycję moich włosów) ładny design, wygoda w użytkowaniu.

Minusy: nie widać na ile temp. jest ustawiona, prostownicy nie można zamknąć (często podróżuję i to dla mnie bardzo ważne), włosy szybko się odkształcają (ale też nie prostuję maksymalną temperaturą) i trudno wyprostować tak żeby były idealnie proste.

Potulnie wracam to mojego Remingtona. Używam tego produktu od: trochę ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: -

Godna polecenia!

Ze względu na rodzaj posiadanych włosów bardzo ciężko mnie zadowolić. Mam gęste, falowane, ale niestety cienkie rozjaśniane włosy. Są bardzo niesforne, lubią się odkształcać i puszyć. Braun Satin Colour ES3 dał sobie z nimi radę, choć wiadomo - zawsze mogłoby być jeszcze lepiej:

niewątpliwe plusy to:
-gładkie, lśniące, zdyscyplinowane włosy
-dość długotrwały efekt - zazwyczaj od mycia do mycia
-sprężyste i fajne loki
-płytki ślizgające się a nie szarpiące
-szybko się nagrzewa
-szybko prostuje
-zapamiętuje ostatnie ustawienia, co bardzo ułatwia pracę
-ergonomiczny kształt
-dość długi kabel
-duży wyświetlacz
-nienagrzewająca się obudowa

do minusów muszę zaliczyć:
-brak pokrowca
-prostownica nie zamyka się, a to bardzo przydatna funkcja
-brak uchwytu na kablu

uczciwie mówiąc - pod względem wizualnym i efektów prostowania - jest bomba! ale posiada braki, których nie mają starsze modele innych marek... tak więc można by ją udoskonalić :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsza i mam nadzieję, że nie tak szybko ją wykończę :D

świetna

Jestem bardzo zadowolona z tej prostownicy. Żadnych minusów nie zauważyłam, więc wymienię tylko plusu:

*ładnie wygląda, jest poręczna i leciutka
*czytelny wyświetlacz
*świetny obrotowy kabel
*ekspresowo się nagrzewa!
*duży wybór temperatur
*włosy się nie puszę ani nie elektryzują
*nie szarpie włosów
*szybko prostuje
*nie muszę poprawiać włosów na drugi dzień (pod warunkiem, że użyje się odpowiednich kosmetyków)
*mam bardzo słabe włosy i jestem w szoku, że nie mam ani jednej rozdwojonej końcówki!
*co do technologi utrzymującej kolor to wydaje mi się, że farba nadal ma swój blask
*po wyprostowaniu włosy są jedwabiście gładkie i błyszczące

Godna polecenia

Jestem posiadaczka wlosow farbowanych,delikatnych,miekkich i falowanych-ukladaja sie w niesforne loczki i ciezko nad nimi zapanowac.
Prostownica Brauna dobrze wywiazuje sie z obietnic choc mogloby byc lepiej ;)

Przede wszystkim jest:

-ergonomiczna
-szybko sie nagrzewa
-expressowo prostuje-szczegolnie kiedy rano przed wyjsciem do pracy mam malo czasu
-nie szarpie wlosow
-jonizacja dziala bez zarzutu
-mozliwosc dopasowania temperatury do wlosow
-bardzo istotna funkcja&quot;strażak&quot;
-dlugi obrotowy kabel
-obudowa sie nie nagrzewa

Brakuje mi w niej bardzo waznego dodatku jakim jest uchwyt na kabel do powieszenia,podstawki na prostownice-nie zawsze mialam ja gdzie odlozyc w trakcie lub po zabiegu;najwiekszym brakiem stal sie pokrowiec-gdziekolwiek sie przemieszczalam mialam problem co zrobic z prostownica.W rezultacie znajomy kaletnik uszyl mi cudo ale producent powinien pomyslec o tym.Dlatego tez zostaja 4*

Odnosnie koloru nie zauwazylam jakis szczegolnych zmian,na pewno wlosy nie staly sie matowe a efekt glow wspomagam kosmetykami do stylingu wlosow prostowanych.

Daje uczciwe 4* i nie wiem czy kupie ja ponownie,tym razem dostalam produkt do testowania ktory wyglada bardzo solidnie i zapewne do czasu zakupu na rynku pojawi sie cos nowego;))
Gdybym miala ja kupic to na pewno bylby to dobry wybor:)

Używam tego produktu od:m-ca