Braun, Prostownica ceramiczna Satin Hair Colour ES3

Braun, Prostownica ceramiczna Satin Hair Colour ES3

Braun Satin Hair Colour to pierwsza na świecie linia urządzeń, stworzonych specjalnie do stylizacji włosów farbowanych. Prostownica wyposażona została w zintegrowany system dostosowywania temperatury do rodzaju struktury włosów. Wybierając odpowiednią dla siebie opcję (cienkie, normalne, grube) temperatura zostanie ustawiona automatycznie, aby nie naruszyć budowy włosa oraz jego koloru. Dodatkowo technologia jonizacji sprawi, że pasma nie będą się elektryzować ani puszyć. Przycisk natychmiastowego podnoszenia temperatury zwiększa ją w kilka sekund o 20 stopni, aby z łatwością wygładzić wszelkie nierówności niesfornych kosmyków i jednocześnie wydobyć ich blask.
Marka Braun pomyślała także o bezpieczeństwie każdej użytkowniczki i wyposażyła prostownicę w funkcję `strażak`- po 30 minutach braku aktywności urządzenie automatycznie się wyłącza. Aby zwiększyć komfort użytkowania i bezpieczeństwo całej rodziny, obudowa prostownicy zawsze pozostaje chłodna.

- Moc (W) 170
- NanoGlide: rodzaj powierzchni grzejnej ceramiczna z enamelem
- Elastyczna powierzchnia ceramiczna
- Elektroniczny system ustawienia temperatury
- Ilość ustawień temperatury 15
- Czas nagrzewania (sek.) <30
- Przycisk szybkiego wzrostu temperatury BOOST
- Zakres temperatur ( °C) 130-200
- Satin Ion: funkcja jonizująca
- Automatyczne wyłączanie (strażak)
- Kolorowy wyświetlacz LCD
- Chłodna końcówka zapewnia bezpieczną i łatwą obsługę
- Długość przewodu zasilającego (m) 2 - obrotowy.

prostownice

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

myslalam ze bedzie lepsza:P

niby wszystko fajnie ale jakos mnie ta prostownica nie zachwycila. efekt taki sam jak po uzyciu prostownicy za 55 zl ktora mialam wczesniej... ma jakies bajery ale to nie wystarcza (przynajmniej mi), bo liczy sie efekt koncowy. prostuje wlosy srednio raz na tydzien, i zajmuje mi to jakies 20 min (mam cienkie ale geste wlosy do ramion), to chyba troszke za dlugo no ale ta prostownica sobie zwyczajnie nie radzi i wlosy szybko sie faluja. ogolnie polecam ale za te pieniadze spodziewlam sie czegos lepszego( 270 zl).

Używam tego produktu od:2 miesiecy

REWELKA

SUPER!!! SUPER!!! SUPER!!!
KUPIŁAM PROSTOWNICĘ BRAUN ES 3 I STWIERDZAM ŻE JEST REWELACJA!MYŚLAŁAM ,ŻE MOICH WŁOSÓW NIE DA SIĘ WYPROSTOWAĆ A TU PROSZĘ NIESPODZIANKA:)JA MAM BARDZO CIĘZKI GATUNEK WŁOSA, BO NIE DOŚĆ ŻE GRUBE LEKKO KRĘCONE TO JESZCZE PUSZĄ SIĘ I ROBI SIĘ TZW &quot; SIANO&quot;. NAGRZEWA SIĘ RZECZYWIŚCIE PO 30 SEK I MOŻNA NIĄ PROSTOWAĆ I PROSTOWAĆ. SAMA PRZYJEMNOŚĆ. POLECAM I POZDRAWIAM.

Używam tego produktu od:MIESIĄCA

swietna

Plusy:
+ wlosy sie nie pusza
+ wystarczy raz przejechac i sa idealnie proste
+ efekt utrzymuje sie do nastepnego mycia wlosow
+ szybko sie nagrzewa
+ jest opcja wyboru rodzaju wlosow

Minusy:
- przy uzywaniu mozna niechcacy nacisnac jeden z przyciskow, ktore sa na raczce
- w pudeleczku nie ma na nia oddzielnego opakowania (a powinno byc np takie jakie braun dodaje do swoich depilatorow)
- wlosy sa proste, ale nie sa idealnie gladkie, do tego trzeba uzyc jeszcze innych produktow do stylizacji wlosow
- cena (kupilam na allegro za 210zl) przy tych minusach jest zbyt duza

Mimo to zdecydowanie polecam ta prostownice, jest najlepsza, jaka dotad mialam!

Polecam!!!

Nie kupię drugiej, ponieważ sądzę, że ta starczy mi na bardzo długo. kupiłam ją, ponieważ zrobiłam baleyage, po którym zaczęły mi się bardzo puszyć włosy. Prostownica ma gładkie płytki, po umyciu i wyprasowaniu włosy są proste, ale nie są przylizane, jonizacja wydaje śmieszny, buczący dźwięk... Przy najwyzszej temperaturze może wyprostować za jednym pociągnięciem... Ja uzywam niższej co by mi do reszty nie popaliło jasnych pasemek... Wady:
ma przycisk +/- w miejscu gdzie trzymam rękę i niechcący mi się wciska i zmniejsza temperaure. Prostownica bardzo ładnie wygląda.
Aha i jeszcze jeden bajerek... Wyświetlacz zmienia kolory przy nagrzewaniu...:DUżywam tego produktu od:1 mc

gładziutko

to jest również moja pierwsza prostownica, ale wcześniej używałam pożyczonych. Prostownica Brauna jest świetna. Bardzo dobrze prostuje włosy, przejeżdża po nich gładko, można swobodnie manipulować temperaturą. Wygląda świetnie i działa doskonale.

co do ceny, to ta w opisie jest zupełnie myląca, ja co prawda kupiłam prostownicę za 190 na allegro ale w media markt kosztuje 330 PLN...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

Świetna

Zgłosiłam do oceny i oceniam jako pierwsza :)
Prostownicę dostałam od Męża na tegorocznego Mikołaja. Co prawda jest to moja pierwsza w życiu prostownica więc nie mam porównania z innymi,nie mniej jednak z tej jestem jednak bardzo bardzo zadowolona!!! Szybciutko się nagrzewa,ma jonizację i ochronę koloru włosów, do tego zapamiętuje nasze ustawienia-nie ma więc potrzeby ponownego ustawiania za każdym razem jak chce się jej użyć.
Pięknie i gładko przesuwa się po włosach,nic się o nią nie zachacza,nie pląta. Włoski po jej użyciu są mięciutkie,gładziutkie i ślicznie błyszczą. Można sobie ustawić typ włosów np.cienkie,normalne,grube. Pomocne to jest w tym,że do każdego typu włosów dopasowana jest odpowiednia temperatura,którą można jeszcze podnieść lub zmniejszyć w każdej z kategorii włosów.
Do tego ma ładny design. Ja osobiście nie potrzebuję nic więcej :)
Acha... cena nie zgadza się z tą która została narzucona odgórnie. Po zgłoszeniu tej prostownicy do recenzji dowiedziałam się przypadkiem,że Mąż zapłacił za nią 199 zł

Używam tego produktu od: &quot;Mikołaja&quot;
Ilość zużytych opakowań: w trakcie użytkowania pierwszej.