Astor, 16h Mineral Match, Podkład mineralny w pędzlu

Astor, 16h Mineral Match, Podkład mineralny w pędzlu

Podkład zawiera 10 najcenniejszych, naturalnych minerałów. Zapewnia 16-godzinną trwałość, świeżość i rozświetlenie. Dopasowuje się do naturalnego odcienia skóry. Posiada pędzelek ułatwiający aplikację i rozpowadzanie podkładu na twarzy. Bezzapachowy, nie zawiera konserwantów.
Przetestowany dermatologicznie.

Skład: Cyclopentasiloxane, Aqua/Water/Eau, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polyethylene, Trimethylsiloxysilicate, Talc, Mica, Magnesium Sulfate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Disteardimonium Hectorite, Dimethiconol, Disodium Stearoyl Glutamate, Phenoxyethanol, Trihydroxystearin, Chlorphenesin, Xanthan Gum, Propylene Carbonate, Pentylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Disodium Edta, Aluminum Hydroxide, Silica, Laureth-4, Propylene Glycol, Saccharomyces Silver Ferment, Saccharomyces Platinum Ferment,Saccharomyces Gold Ferment, Saccharomyces Manganese Ferment,Saccharomyces Potassium Ferment, Saccharomyces Zinc Ferment, Saccharomyces/Calcium Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Bht, Caprylyl Glycol, Sorbic Acid [May Contain/Peut Contenir/+/-: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)]. (08.01.2012)

Cena: 35zł / 30ml
/s/

świnka Piggy lub pomarańcz

Jakieś 2,3 lata temu strasznie się na niego napaliłam, wszędzie reklamy opisujące jego magiczne właściwości i go kupiłam, był drogi ponad 40 zł, teraz jest jeszcze droższy.
-mała gama kolorystyczna, tylko 3 kolory. Ten najjaśniejszy odpadł, miałam wybór między średnim a ciemnym, wybrałam ciemniejszy. Jestem posiadaczką ciemnej cery, było lato, więc pomyślałam, że będzie dobry. Potem na zimę kupiłam ten średni.
-krycie bardzo mocne, wręcz tynk na twarzy
-podkreślał suche skórki
-drogi a jakość marna
-jak pisałam wcześniej testowałam 2 kolory. Ten ciemny się na mojej twarzy pomarańczowy, a średni-różowy.

+długo się utrzymuje na twarzy, nawet deszcz go nie zmyje
+rozświetlał, to chyba jego największy atut
+pędzelek, który był bardzo pomocny
+pielęgnował cerę

Zużyłam aż 3 opakowania, dopiero gdy obejrzałam swoje zdjęcia na których mam ten podkład zamieniłam go na inny. Wyglądałam tragicznie, twarz odcinała się od reszty ciała, była pomarańczowa, podkreślał skórki. Dramat

Używam tego produktu od: 2,3 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Nie dla mnie

Zdziwilo mnie tyle pozytywnych opini. Jak dla mnie koszmar.
- krycie - kryje dobrze, ale jest efekt maski
- za ciemne kolory
- bardzo podkresla pory, co dla mnie jest najgorszy minus

Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego

Super podkład

Plusy:
-bardzo dobrze się go rozprowadza,
-świetnie kryje,
-długo utrzymuje się na buzi,
-buzia wygląda bardzo ładnie dzięki delikatnie świecącym drobinką,
-dośc wydajny.
Minusy:
-jedyny minus to kiepski pedzelek z którego nie korzystam.

Używam tego produktu od: 2010roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

rewelacyjny :)

Udało mi się na niego trafić gdy odwiedzałam tate w Niemczech, zapłaciłam za niego nie całe 5 euro więc około 23 zł. I już przy pierwszym użyciu zakochałam się w nim bez odwrotu :)
Plusy:
+ idealnie kryjący
+ ładnie pachnie
+ konsystencja : gęsty, ale dobrze się rozprowadza
+ nie zapycha porów, nie powoduje problemów z cerą
+ nie spływa, nawet jak jest bardzo ciepło
+ pozostaje bardzo długo na twarzy - jak robiłam makijaż rano, jeszcze wieczorem był na buzi i całkiem dobrze się prezentował
+ nie ściera się i nie zostawia plam na ubraniach
+ odcień najjaśniejszy jest ładny i lekko beżowy, nie zostawia na twarzy bladej maski
+jest wydajny - jedno opakowanie używałam ok. rok, malując się codziennie

Minusy: ja ich nie zauważyłam :D chociaż czasem denerwował mnie ten pędzelek
i cena :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Mój faworyt wśród podkładów.

Moja cera jest dość wrażliwa i alergiczna.
Obowiązkowo- coddziennie (i częściej) krem mocno nawilżający.

Czytałam dużo nieprzychylnych recenzji.
Jeśli chodzi o interakcję z moją skóra, kompletnie tych recenzji nie rozumiem ;)

Podoba mi się głównie dlatego, że jest dość dobrze kryjący.
Odcień 002 idealnie sprawdził się na moich policzkach i nosie, lubiących się zaróżawiać, oraz pod oczami, lubiących się "zacieniać" ;)

Poza tym te drobinki, nienachalne, nie mocno świecące, takie w sam raz na ożywienie kolorytu buzi.

Pędzelek według mnie zbyt sztywny, jakoś tak zamiast ładnie rozprowadzać podkład, to jakby chciał mi go opornie wcisnąć w skórę.
Przez to fluid rozprowadzał się smugami.
Wolę paluchami rozsmarowywać.
A żeby uniknąć tego posiadania pędzelka- siedliska syfu i bakterii (po przeczytaniu opinii o tym, bo kiedyś byłam tego nie świadoma i byłam w lekkim szoku, w obawie o zdrowie mojej skóry), wzięłam stare ciężkie nożyce po prababci i jakoś w końcu udało mi się go uciachać ;)

Nie wysusza mojej skóry.

Troszkę zakwestionowałabym tą kilkunastugodzinną trwałość.
Umalowałam się nim 6 godzin temu, nadal świetnie się trzyma, ale już widzę delikatnie prześwitujące mankamenty mojej cery, o których pisałam wyżej.
Ponadto raz na jakiś czas, ale bardzo rzadko, po takim właśnie czasie, nieco ściągał/wysuszał mi skórę miejscowo (szczególnie tak przy nosie/pod okiem).

Odnalazłam go po długim czasie skakania z kwiatka na kwiatek w kwestii podkładów-
A) a to za lekko kryjący, w ogóle nie zmieniający i nie ulepszający mojej skóry (może się nie znam, ale szlak mnie już trafiał jak ciągle panie w drogeriach nachalnie wmawiały mi że podkładu ma być w ogóle nie widać. to równie dobrze mogłam sobie nie kupować nic albo krem),
B) a to za ciężki, za tłusty, za bardzo tworzący tę słynną "maskę".

No i trafił się ten mój złoty środek! :)

Mam nadzieję że moja pierwsza tutaj recenzja nie jest beznadziejna, zła..
Chcę tylko dopisać, że odkąd zaczeło mi się kończyć opakowanie, przeszłam się w poszukiwaniu po kilku Rossmanach i jestem załamana.
Szczerze mówiąc, głównie to mnie skłoniło do napisania tej recenzji.
Totalnie mnie zaskoczyło, że go wycofali i ze sprzedaży i z produkcji, podobno dość dawno.
Kompletnie nie wiem, na co mogłabym się przeczucić.
Może fanki Astorka Mineralka by mi opowiedziały o jakichś odpowiednikach?
Bardzo proszę o pomoc, albo o podpowiedź wątku, w którym mogłabym tą pomoc uzyskać.

Używam tego produktu od: Parę lat, zdaje mi się.
Ilość zużytych opakowań: 4 lub 5

Choinkowa bombka

Uzywalam go 2 lata temu.

Rozprowadzanie - po kilku próbach z wbudowanym pędzlem skapitulowałam. Nie umiełam poradzic sobie ze zbyt dużą iloscią podkłądu na pędzlu i jestem przyzwyczajona do rozprowadzania bardzo cienkiej warstwy palcyma.

Krycie - z krycia byłam bardzo zadowolona. Nie wyglądał sztucznie, ładnie się stapiał. Nie odcinał się. Ukrywał delikatne zaczerwienienia, i nie używałam przy nim korektora na pajączki.

Trwałosc - napewno nie 16 godzin. Ale około 9 - 10 u mnie tak przy używaniu bibułek matujących na nos.

Nie analizowałam składu - wyskoczyło pare krost, pare czarnych, tłustych zaskórników, potem cera uspokoiła się i był spokój, więc nie wiem czy łaczyć to z zapychaniem, czy z okresem letnim (ciepłem i potem) w którym używałam produktu.

Nie podkreslił zmarszczek, nie wysuszył. Nie uczulił.

Rozswietlenie - i to własnie go skresliło. Nachalne drobiny, które w słońcu były u mnie bardzo widoczne. Jak bombka na choinę. Nie jestem przyzwyczajona do takiego efektu, kolega nawet zapytał czy nie obsypałąm się brokatem przez przypadek...

Podkład sam w sobie fajny. Zniechęciła mnie brokatowosc. Gdyby nie to, zapewne kupiłabym kolejną tubkę.

Używam tego produktu od: uzywałam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: około 1/2 całego

Polecam.

Mam cerę suchą, naczynkową i często mnie coś podrażnia. Ten podkład bardzo mi odpowiada bo bardzo dobrze spisuje się na mojej twarzy.

Plusy:
-całkiem dobrze kryje
-nie tworzy maski
-spokojnie utrzymuje sie cały dzień
-nie zapycha
-nie podrażnia

Minusy:
-niepraktyczny pędzelek, który wycinam nożyczkami

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Przyjemny :)

Pędzelek według mnie zupełnie niepotrzebny (zawsze rozprowadzan podkład palcami) , niesamowite siedlisko bakterii. Co do dozowania, dobrze dozuje po naciśnięci, podobają mi się te linie które rozprowadza się za pomocą tego pędzelka. Podkład zawiera w sobie drobinki, które odbijają światło, a cera wydaje się być promienna, nie polecam osobą którę maja większe problemy ze skórą bo podkład choć kryje średnio, to właśnie te drobinki uwydatnią mankamenty. Nie podkreśla suchych skórek. Nie wiem czy dopasowuje się do skóry ponieważ mój odcień, nietstety nie pamiętam jaki, doskonale dopasował się do mojej cery nie tworząc maski. Lekki, nie pamiętam żeby zapychał buzi. Trwały, ładnie się trzymał od 7 do 18. Średni mat.

Używam tego produktu od: od 1,5
Ilość zużytych opakowań: dwa

dobry

Stosowałam rok temu, jest bardzo dobry, daje naturalny efekt, ale pędzelek daje trochę trudności w akplikacji. Ma jedwabną konsystencję, dobrze kryje. Matuje, ale na pewno nie na 16 godzin, jak obiecuje producent;d Generalnie godny polecenia.

Używam tego produktu od: rok temu

Na poczatku ideal..

Z poczatku byl dobry: ladnie rozswietlal, matowil, kryl, nie scieral sie ..
Jednak po miesiacu mam wrazenie ze sie szybko sciera, juz tak ladnie nie wyglada. Jest troszke ciezki, tez wszystkiego nie zakryje...
Ale ciekawa tez propozycja z tym pedzelkiem :)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w polowie pierwszego

Świetne krycie

Bardzo dobry :)
Podkład baaardzo dobrze kryje, ładnie matowi, pędzlelek mi nie przeszkadza łatwość w użyciu. Na mojej mieszanej buzce jak najbardziej się sprawdził. i co najlepsze trzymał cały dzien nawet poprawek nie musiałąm robic a to już duzy sukces.Jedyny minus że troszkę jest ciężki i przesusza. Jednak mi to ni pszeszkadza:)

Używam tego produktu od: ponad rok

Bardzo przyjemny!

Bardzo przyjemny podkład.

Plusy:

* dobrze się rozporowadza. Pędzlem nakładam a rozprowadzam palcami!
* świetny dla suchej skóry
*w miarę kryje
*nie tworzy efektu maski

Minusy:

*trzeba go przypudrować!
Wiem, że może to być minus dla niektórych-a ja podchodzę do tego bez większego problemu, ponieważ przypudrowuje każdy podkład!
* mało wydajny