Delete, The Original Delete Masks (Rękawiczka do zmywania masek)

Delete, The Original Delete Masks (Rękawiczka do zmywania masek)

Nie jest żadną tajemnicą, że zmywanie masek to okrutna mordęga. Zamiast się relaksować, trzeba szorować łazienkę, a skóra jest cała podrażniona od zmywania maseczki. Delete Masks załatwia ten problem. Przetrzesz skórę kilkoma ruchami, bez podrażnień, bez sprzątania!

ściereczki
do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Rewelacja

Ach jak dobrze że ktoś wpadł na tak rewelacyjny pomysł i wymyślił taką rękawiczkę.Dzięki dziewczyną z Fundaybox moje życie stało się łatwiejsze, gdyż właśnie ta rękawiczka znalazła się w jednym z ich pudełek. Ona jest świetna . Ja osobiście uwielbiam stosować maseczki ale ich zmywanie to istny koszmar szczególnie tych z glinką, węglowe itp. Dzięki tej rękawiczce ten koszmar się skończył, maseczki zmywają się łatwo i bez problemu i po takim zabiegu już nie trzeba szorować całej łazienki.Rękawiczka co bardzo ważne nie podrażnia skóry, jest miła w dotyku a po jej użyciu wystarczy przeprać ją ręcznie bądź po prostu wrzucić do pralki. Jestem z niej mega zadowolona i bez problemu mogę polecić ją każdemu.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Cudny produkt

Nie dość, że jest zielona, dość duża.. to maski zmywa FANTASTYCZNIE. Od momentu 1 użycia, nie wyobrażam sobie bez niej ściągania masek. Wszystkie trudno zmywalne maski, od tej pory nie stanowią dla mnie problemu. Maseczki z alg i glinek to dla mnie teraz szybki i przyjemny zabieg. Cała łazienka nie jest brudna, a skóra tak jak obiecał producent, nie jest podrażniona od ciągłego szorowania podczas zmywania. Po kilku ruchach, po maseczce nie widać nawet śladu. Jestem zachwycona i każdemu polecam. Cena: 24,90zł.