Givenchy, Photo'Perfexion Fluid Foundation (Podkład wygładzający i korygujący cerę)

Kategoria

Podkład koryguje i maskuje niedoskonałości, działa jak wygładzający korektor, dodając jednocześnie blasku. Lekka formuła wyrównuje koloryt i retuszuje. Kompleks udoskonalający cerę, dzięki perełkom krzemionki, mice, ekstraktom roślinnym z cukrami i potasem oraz wyciągowi z bluszczu nawilża i odświeża. Herbata Kombuchka pobudza skórę i aktywizuje lipogenezę, a duża koncentracja saponiny pobudza mikrocyrkulację i dba o zdrowy blask i kolor. Kompleks rozświetlający z optycznymi drobinkami i składnikami roślinnymi wspomagają efekt odbijania światła i naturalne zdolności fluorescencyjne skóry.

rozświetlające
fluidy
w buteleczce, z pompką

bardzo fajny

Bardzo lubię ten podkład. Ma lekko pudrowe wykończenie. Jest lekki, łatwo go rozprowadzić i przy tym kryje całkiem przyzwoicie. Doskonale wyrównuje koloryt cery.Nie wchodzi w pory, nie osadza się w zmarszczkach. Po kilku godzinach trochę zaczyna mi się świecić strefa T, ale łatwo to zniwelować pudrem sypkim.

Dopasowałam sobie piękny, bardzo jasny, bez domieszki różu kolor - 3 Perfect Sand.
Gorąco polecam.

Używam tego produktu od:roku

Taak kupie na pewno!
Powiem krotko bo szkoda czasu na gadanie:) tu trzeba pedzic do sklepu i przynajmniej wziac probke jesli nie kupic w ciemno :D bo to mozna zrobic smialo!
Twarz pieknie rozswietlona jak z okładki-jedyny który nie swieci sie na buzi a jedynie pieknie ja modeluje.
Lekki ale kryjacy całkiem niezle i delikatnie matujacy.
Fantastyczny jak niewiele innych :(
Mam dużą probke w kolorze 05 ale to kolor ciut za jasny jak na moja lekko opaloną cerę mimo to nie zupelnie trafiony kolor wcale mnie nie martwi efekt i tak jest zniewalający:D

Używam tego produktu od:miesiąca

BAAAAARDZO DOBRY

używał od ponad roku no jak dla mnie KWC po prostu !!!
cena zabójcza ale kupiłam w Sephorze na noworocznej promocji -30% więc da sie przeżyc tym bardziej że jest SUPER WYDAJNY.
mam cere z tendencją do przesuszania, wrażliwą, z przebarwieniami. podkład fantastycznie ujednolica kolor nie tworząc maski, super wygląda nawet bez pudrowania a w połączeniu z prisme libre to już po prostu bajka !!!!
rewelacyjnie się rozprowadza na wszystkich moich kremach ( nivea, olay,lauder), w połaczeniu z bazą sephory, oceanic lub smashbox można nakładac po ciemku a i tak będzie równo ;-)
używałam różne podkłady i te ze sredniej i z wysokiej półki - ten jest R E W E L A C Y J N Y

Używam tego produktu od: rok

daje "glow"

Właściwie moge sie podpisac pod poprzednia recenzją. Jest to podkład upiększający cerę, a nie korygujący (no, pory na nosie ukryje, całościowo wygładzi cere). Dla cer normalnych. Podkład jest wrażliwy nawet na rodaj kremu, jaki sie położy pod spód, jak dam za tłusty, to gorzej wyglada. Sucha cera tez nie bedzie zbyt zadowolona, bo sie bedzie tępo rozsmarowywał, moze tez podkreslac suche skórki. Bardzo ważną rzecza jest dobranie sobie uwaznie odcienia. Ja mam nr 5 - ciepły zółtawy, do jasnych karnacji, dla mnie rewelacyjny kolor. Wykonczenie satynowe, nie zawiera drobinek, ale powoduje ten poszukiwany "glow". Pory niewidoczne, zmarszczki jakby lekko ukryte. Na szczęście dobrze wpsółpracuje z korektorem, ale lepiej jesli ma sie cere nie wymagającą korektora i wypielegnowaną .Jest bardzo wydajny, bardziej niz inne podkłady. Nie stopniuje sie, wszedzie musi byc jednolita warstwa, inaczej wyjda plamy. Fajne opakowanie, poręczne, z pompką. Podkład jest lekki, rzadki.
Aktualna cena to 170 zł, drogo ale i tak o 30 zł taniej niz przeciętne górnopółkowce.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Na 4-

Dokonuję oceny tego produktu po dwóch zużytych opakowaniach i z czystym sumieniem mogę go polecić paniom o cerze: gładkiej, bez naczynek, wyprysków i wszelkich czerwonych plamek.

Jest idealny kiedy:
+ chcę jedynie wyrównać koloryt,
+ chcę nadać cerze nieco blasku,
+ ukryć zmęczoną, ziemistą buźkę.
Ponadto:
+ maskuje rozszerzone pory i zmarszczki
+ jest bardzo lekki
+ nie tworzy smug
+ dobrze się rozprowadza zarówno pędzelkiem i paluszkami
+ ładnie komponuje się z innymi kosmetykami (róż, puder brązujący).

Natomiast nie kupujcie go drogie Panie:
- dla efektu photoshopa, ponieważ podkład ten niestety nie kryje czerwonych plamek, wyprysków itp.
- jeśli jesteście posiadaczkami cery tłustej, gdyż jego rozświetlające właściwości sprawiają, że twarz po prostu się świeci,
- kiedy nie macie możliwości poprawić makijażu - jego trwałość na buźce jest daleka od doskonałości.

Używam tego produktu od: 10-ciu miesięcy

NIE dla wymagających

Weszłam po EL DW Light, wyszłam z Givenchy PhotoPerfexion i to był wielki błąd. Podkład lekki, dobrze się rozprowadza, wtapia w skórę, ale zupełnie nie kryje (prześwitują cienie pod oczami, naczynka w okolicy nosa, drobne niedoskonałości). Nie poprawia wyglądu cery, nie ma mowy o żadnym efekcie ps ;). Po godzinie skóra zaczyna się przetłuszczać i świecić. Uważam, że to podkład dla posiadaczy cer normalnych, gładkich, którę chcą nadać koloru i życia swojej twarzy.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

jak druga skóra:)

Mam cere jasna, rumiana, naczynkowa, bez wiekszych problemow, tradziku brak.
Posiadam nr 5 Praline (dalej nazwy nie pamietam)
Na mojej cerze podkład spisuje sie znakomicie, idealnie matuje, jest taki satynowy, a jeddnoczesnie rozswietla. Maskuje rumience, gdy cos mi wyskoczy rowniez to "zamalowuje". Jest bardzo lekki, idealnie sie rozprowadza.Buzia jest po nim gładka.
Długo sie utrzymuje, w połaczeniu z prasowanymi Meteorytami stanowi zgrany duet:D
Szkoda tylko ze jest taaaki drogi.

Używam tego produktu od:jakis czas

najlepszy

Ja za nim przepadam!!
Jest to mój następca MattMate, jako produkt wzbogacony. Wsiąka w skórę, bardzo długo się utrzymuje, nie jest tępo matowy, raczej satynowy.
Używam 03 Perfect Sand i przy mojej jasnej karnacji z tendencją do rumieńców znakomicie się spisuje ponieważ ma ciepły odcień. No, nie mam się do czego przyczepić :) Może do pojemności opakowania: wynosi tylko 25ml a podkład jest jednym z droższych.

Ilość zużytych opakowań: używam pierwszego

Więcej go nie kupię

Kupiłam go zamiast mojego ulubionego Sublimine, który niestety został wycofany. Sublimine był o wiele lepszy i ten wg mnie w ogóle nie może się z nim równać.
Wcale nie poprawia wyglądu cery, a wręcz mam wrażenie, że bez niego moja cera wygląda lepiej...
Wchodzi w pory, uwydatnia wszelkie niedoskonałości i skórki, ciężko mi go rozprowadzić tak, żeby nie był widoczny.
Trochę lepiej wygląda po nałożeniu pudru sypkiego, ale to zdecydowanie nie jest podkład godny polecenia.
Ponadto nie udało mi się dobrać koloru.
Muszę szukać dalej:/

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

Średni...

Podkładu używam od 3 tygodni ale zupełnie nie mogę przekonać się do niego. Dla mnie bliżej mu do kremu tonującego, nie kryje wcale, a przecież to główna funkcja podkładu, nie matuje, nie upiększa cery. Obietnice producenta o cerze jak po Photoshopie to jakiś kiepski żart.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsza i ostatnia butelka

dobry, ale...

Oceniam kolor: 04 perfect vanilla.
Plusy:
- piekny zapach
- nie tworzy maski - nie widac go na skorze
- wygodna pompka

Minusy:
- rozowy:(! jak tak wyglada perfekcyjna wanilia to nie chce widziec np perfekcyjnego platka:P
- wchodzi w pory
- "nie zastyga" na buzi
- twarz sie swieci (na poczatku jest super - taki blask, ale jak skora zaczyna sie swiecic to jak neon)

Jezeli chodzi o krycie: nie jest zle, ale myslalam, ze mimo wszystko bedzie lepsze.
Odradzam posiadaczka tlustych i mieszanych cer.

Musze podwyzszyc ocene - koniecznie! Zmienilam technike nakladania i krem i...rewelacja jest!!! Podklad nie wchodzi w pory, nie wazy sie,nie podkresla suchych skorek, nie swiece sie jak pochodnia - i to bez najmniejszego uzycia pudru!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

do tej pory najlepszy

Bardzo długo szukałam idealnego podkładu, zależało mi na naturalnym efekcie, nie tworzącym efektu maski. Do tej pory wierna byłam Chanel, jednak tamten zbytnio się świecił. O Givenchy mogę powiedzieć, że bardzo ładnie kryje, nie mam problemów z cerą, jedynie rozszerzone naczynka, co wiąże się z czerwienieniem, podkład ten ładnie kryje, dla mnie w sam raz, nie za słabo, nie za mocno, skóra wygląda zdrowo, delikatnie odbija światło, ale nie dlatego, że ma zawiera brokat. Używam koloru 5, który idealnie stapia się z kolorem mojej cery. Gorąco polecam! Na pewno ponownie kupię ten produkt.Używam tego produktu od:2 miesięcy