Givenchy, Photo'Perfexion Fluid Foundation (Podkład wygładzający i korygujący cerę)

Kategoria

Podkład koryguje i maskuje niedoskonałości, działa jak wygładzający korektor, dodając jednocześnie blasku. Lekka formuła wyrównuje koloryt i retuszuje. Kompleks udoskonalający cerę, dzięki perełkom krzemionki, mice, ekstraktom roślinnym z cukrami i potasem oraz wyciągowi z bluszczu nawilża i odświeża. Herbata Kombuchka pobudza skórę i aktywizuje lipogenezę, a duża koncentracja saponiny pobudza mikrocyrkulację i dba o zdrowy blask i kolor. Kompleks rozświetlający z optycznymi drobinkami i składnikami roślinnymi wspomagają efekt odbijania światła i naturalne zdolności fluorescencyjne skóry.

rozświetlające
fluidy
w buteleczce, z pompką

Prawie PERFEKCYJNY!

Świetny pdkład! Wygląda bardzo naturalnie na twarzy, wogóle go nie widac, ale twarz po nim jest wygładzona, rzeczywiście jakby po retuszu w photoshopie! Twarz po nim nie świeci się, ale nie jest też tak tępo i sztucznie matowa, ale wydobywa naturalny blask skóry. Utrzymuje się na twarzy ok. 12 godzin. Opakowanie jest idealne, bardzo praktyczne zwłaszcza, że wcześniej używałam Revlona i Double Wear, które nie miały dozowników. Jak na razie to najlepszy podkład jaki miałam i na pewno go jeszcze kupię.

Byłby idealny gdyby bardziej krył. Plusem jest jednak to, że można nałożyc grubszą warstwę i wtedy krycie jest większe, a twarz nadal wygląda naturalnie.

Używam tego produktu od: tygodnia

Photomenalny :)

Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do zaczerwienień.
uważam, że podkład jest dla mnie doskonały. mam odcień perfect honey, który pięknie wtapia się w skórę. Konsystencja podkładu jest lekka, świetnie nakłada się palcami. nawilża suche partie.
idealnie wyrównuje koloryt, maskuje zaczerwienienia. bardzo długo trzyma się na twarzy, wystarczy jedna poprawka pudrem ok 18.

jestem z niego bardzo zadowolona, jest wymarzony na lato.

Używam tego produktu od: 2 tyg

Najlepszy jaki posiadam

Jest to zdecydowany KWC. Wytestowalam ogrom podkladow z gornej polki. Ten jest najlepszy. Nie posiada zadnego minusu.

Swietna konsystencja, delikatna, ale i ladnie kryjaca. Nie podkresla rozszerzonych porow, utrzymuje sie caly dzien na twarz, wytrzyma wiele godzin bez poprawki, rowniez jesli chodzi o kwestie matowienia.

Idealny i cudowny. Polecam wszystkim. Swietnie komponuje sie z sypkimi pryzmami Givenchy :)

nie dla mnie

EDYCJA:stwierdzam z przykroscia ze ten podklad sie nie sprawdzil na mojej twarzyczce,zostawia widoczna pudrowa powloke a tego nie lubie i wysusza brrrr.a co do 25ml do ktorych sie czepialam-niepotrzebnie,jest mega wydajny.Podkladzik ladnie kryje niewielkie niedoskonalosci,ma lekka formule dobrze sie rozprowadza nie podkresla porow,utrzynuje sie caly dzien bez poprawek,ladny delikatny zapach no i najwazniejsze ochrona przed sloncem jest b wysoka SPF 20,plusik za wydajnosc a minsik za 25 ml i za to ze pani kosmetyczka dobrala mi troszeczke za jasny kolor -6 perfect honey ;{Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego czy do niego wroce -nie

Fajny lekki podkład

Szukałam lekkiego podkładu na wiosnę, który zastąpiłby mi wycofywany już powoli Diorskin Pure Light. Photoperfexion ma wprawdzie zupełnie inne właściwości niż wyżej wspomniany Dior, ale i tak spełnia moje oczekiwania: ładnie kryje, dając jednocześnie bardzo naturalny efekt, wyrównuje koloryt cery, delikatnie rozświetla, ale też i matuje - nie wymaga już użycia pudru. Dobrze się rozprowadza. Do wyboru jest kilka jasnych odcieni, co na pewno docenią "blade twarze" takie jak ja ;) Minusem jest to, że lekko podkreśla suche partie twarzy, więc właścicielki bardzo suchej cery powinny zadbać najpierw o dobrze nawilżenie.
Flakonik z pompką identyczny jak w Sublimine, bardzo praktyczny.
Mam kolor nr 4 (perfect vanilla) - jasny, złotawo-kremowy.

Cena jest niestety wyższa niż ta podana w zgłoszeniu - 170zł

Używam tego produktu od: tygodnia

wspaniały

Kupiłam go przypadkiem i jak się okazało, to najlepszy podkład jaki do tej pory miałam. Na początku myślałam, że wybrałam zbyt ciemny odcień, jednak od razu po nałożeniu podkład ładnie wtopił się w skórę i wogóle nie odznaczał się od szyi:)Nadaje twarzy ładnego zdrowego kolorytu, dobrze kryje, nie wysusza, delikatnie pachnie (zapach dość szybko się ulatnia) i co najważniejsze, nie podrażnia mojej alergicznej skóry. Noszę go niekiedy od rana do wieczora na twarzy i ani razu nie poczułam ściągnięcia skóry, buzia wygląda promiennie i jest wygładzona. Zakochałam się w tym fluidzie:)

Używam tego produktu od:około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i będą kolejne:)

Wspaniały

Podkład pięknie stapia się z cerą, w żadnym wypadku nie tworzy efektu maski, ile go nie napaćkamy : ). Dostępny w bardzo jasnych kolorach, co ważne dla takich bladziątek jak ja. Utrzymuje się cały dzień, dobrze się rozprowadza, świetne opakowanie z pompką...niestety, muszę odjąc jedną gwiazdkę- a to tylko dlatego, że ta ocena, jak to ocena : )- jest subiektywna- nie nadaje się dla cery mieszanej/ tłustej. Nie matuje. Ale w połączeniu z pudrem efekt jest bardziej niż w porządku. Pamiętajmy też, że podkład ma 25 ml zamiast standardowych 30, mimo to jest wydajny. Polecam.Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Edit: Po dłuższym zastanowieniu i użyciu kilku próbek innych fluidów- dodaję gwiazdkę. W połączeniu z pudrem tej podkład jest wspaniały. :)

upiększający

Podkładów przetestowałam w życiu kilkadziesiąt. Dziś zależy mi na rozświetleniu i widocznym upiększeniu cery. Photo’Perfexion Fluid Foundation potrafi to zrobić. Z podkładów rozświetlających testowałam: Photogenic Lumessence, Diorskin Nude, Ultra-fluid Foundation (Guerlain) oraz Shiny Touch (Eris).
Photo’Perfexion jest wyjątkowy: nie widać go na twarzy, a ta w każdych warunkach wygląda idealnie. Co więcej - podkład utrzymuje się na twarzy od rana do wieczora. Nie zmienia koloru (ja mam jasny odcień 5). Rozświetla twarz, daje efekt GLOW. Ideał.

Używam tego produktu od: parę dni
Ilość zużytych opakowań: 1.

givenchy mnie rozczarowal

przyznam ze rzucilam sie do testowania zaraz jak tylko wypatrzylam ze sie pojawil , bo bardzo lubie te marke . Cale szczescie nie kupilam pelnowymiarowego produktu , poprosilam o odlewke w sephorze . No i coz testuje juz 6 dni w roznych kombinacjach "pod" i stwierdzam ze jest kompletnie nie dla mnie . Niby lekki przy nakladaniu a na twarzy tworzy widoczna warstwe , niby ma byc photo perfexion a ja kompletne nie widze zeby moja cera wygladala lepiej w nim niz bez niego . Podsumowujac - efekt nieciekawy , zero upiekszenia , mocno widoczny , dziwny zapach . NIe polubimy sie :(

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań:probki

jeden z lepszych

Podkład jest lekki o półpłynnej konsystencji, nakładam go na lekki lotion Aqua Fusion Lancome, ponieważ inne kremy zostawiają nieprzyjemny film, utrudniający nałożenie tego podkładu. Bardzo ważne jest żeby wstrząsnąć porządnie przed użyciem bo można osiągnąć efekt przeciwny od zamierzonego!!Według mnie jest bardziej satynowy niż pudrowy, wygładza skórę,dobrze nałożony jest prawie niewidoczny,ładnie zwęża pory, równie ładnie kryje. Skóra wygląda atrakcyjnie, nie jest ani zbyt matowa ani nie świeci się. Ogólnie polecam chociaż dalej szukam swojego KWC...