Christian Dior, Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup (Nawilżający podkład mineralny) (stara wersja)

Znana nie tylko z wysublimowanych pokazów mody marka Dior wprowadza nai rynek ekskluzywne kosmetyki mineralne do makijażu.
Wszystkie kosmetyki są w 100% mineralne i, jak zapewnia producent, dzięki swej lekkiej formule dają efekt idealnie gładkiej, zdrowej i przede wszystkim dobrze nawilżonej cery. Do wyboru mamy 12 odcieni płynnego fluidu. Dzięki prawie 40% zawartości wody, płynny fluid dba o natychmiastowy komfort skóry, która staje się świeższa, bardziej miękka i jedwabista. Dzięki wodnym mikro - kropelkom produkt ten ma lekko kryjącą teksturę i gwarantuje jednocześnie optymalną równomierność, promienność i transparencję cery. Płynny podkład ma długotrwałe działanie, a cera sprawia wrażenie naturalnej i promienistej.

Skład: Water, Methyl Trimethicone, Alcohol, Phenyl Trimethicone, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Silica, Acrylates/Dimethicone Copolymer, Acrylates Copolymer, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Phenoxyethanol, Stearic Acid, Sorbitan Sesquioleate, Alumina, Sodium Myristoyl Glutamate, Dimethicone, Ascorbyl Glucoside, Hydroxyethycellulose, Lecithin, Tocopheryl Acetate, Synthetic Fluorphlogopite, Parfum (Fragrance), Sericin, Linalool, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Methylparaben, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, BHT, Rhodochrosite Extract, Dimethicone/Methicone Copolymer, Hydrolyzed Linseed Extract, Citronellol, Sorbic Acid, Butylparaben, Ethylparaben, Copper Gluconate, Isobutylparaben, Propylparaben.

Cena: 180zł / 30ml
/m/

Nie upiększa

Oceniam najnowszą wersję tego podkładu, która miała premierę we wrześniu 2012.
Podkład niestety mnie nie oczarował. Za tę markę i tę cenę oczekiwałam czegoś więcej.
Wiem, że ma dawać naturalny efekt, ale ta naturalność sprawiła, że wyglądałam jakbym była niemal nieumalowana w negatywnym sensie - podkład jedynie delikatnie wyrównał kolor skóry, ale cera wcale nie wyglądała ładniej. Efekt jak przy podkładach wartych 10 razy mniej.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedna duża próbka

Nie nawilża, szkoda pieniedzy!

Plusy:
- opakowanie,
- trwalość

Minusy:
- ściąga, broń boże nie nawilża,
- zapach za bardzo chemiczny,
- zważył się po 3 miesiącach! Pompka wydala teraz same grudy i wodę! Dla mnie to jakiś skandal.

Po użyciu fluidu lubię gdy moja cera jest taka jak brzoskwinia - matowa, ale delikatna i nawilżona. Tutaj tak nie jest. Jest ściągnięta, nienaturalna i cała smierdzialam.
Jeszcze nie wyrzucam, bo opakowanie ładnie wyglada na toaletce, ale po fluidzie oczekuję czegoś innego :)

Ilość zużytych opakowań: prawie nic

sama nie wiem jaka powinna byc ocena ale ta pompka to jakis koszmar ! myslalam ze tylko mi sie cos t

mam wrazenie ze twarz sie po nicm strasznie blyszczy ale ma przpiekny kolor i tylko dla tego koloru warto z nim walczyc . tyle ze ta pompka to naprawde przegiecie . spieszy ci sie do pracy a tu w polowie nie dziala !

Opakowanie - tak! wnętrze? Sama nie wiem

Mam kolor 010, swój podkład kupiłam na lotnisku. Początkowo konsystencja była lejąca, akamitna.

Plusy: ~Opakowanie - rewelacyjne,
~ zapach luksusowego kremu
~ ładny efekt naturalnego glow, ale tylko przez chwilę.
Kilka chwil po zastosowaniu jest super, ale przecież nie o to chodzi.

Minusy:~po czasie konsystencja się zmieniła, jest gęsto - grudkowa
~ nie wytrzymuje długo na buzi ( mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszania)
~ po godzinie konieczne są poprawki\'
~po kilku godzinach podkład w okolicach policzków strasznie się rozwarstwia..

~ KOSZMARNA POMPKA!!
Zacina się i nie ma możliwości wydobycia produktu.. trzeba walczyć przynajmniej kilka minut

Na lato kompletnie się nie nadaje.

Gwiazdki za zapach, opakowanie. A sam produkt? Nie.

Ilość zużytych opakowań: Skończyłam pierwsze opakowanie

Za to cene to kit!!!

Dostalam ten podklad. Wybrala go dla mnie pani w sephorze w paryzu.
Nie dla mnie! Nie tylko zreszta. Moje 3 koleznaki go mialy i zadnej nie odpowiadal.
Nie kryje( choc moja skora nie jest problematyczna) . Bardzo krotkotrwaly, a pompka po uzywaniu zacina.
Najprosciej mowiac nie warty ceny!!

Używam tego produktu od: 6mc
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

super :)

dobrze się rozprowadza, jest dość gęsty, porządnie kryje a przy tym jest delikatny bo to podkład mineralny :) do tego piękna buteleczka :)polecam dla osób z cerą mieszaną - wrażliwą nie zawiedzie was ten podkład ;)
szczerze mówiąc, nie widzę tu żadnych minusów, wraz z pudrem świetnie matują i pięknie buzia wygląda!

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Stapia sie z cera i daje bardzo naturalny efekt

Najlepszy i najbardziej naturalny podklad jaki do tej pory uzywalam. Genialnie stapia sie z cera. Mam odcien 021. (Wczesniej mialam 020 i tez byl ok ale 021 mimo iz wydaje sie yellow jest genialnie dopasowany).Oczywiscie na dodatkowe niechciane niespodzianki polecam dodatkowo concealer. Po tym pokładzie efektem jest naturalna zadbana i zdrowa cera. Kilka razy kiedy mialam go na sobie usłyszałam ze mam b ladna cere więc magia Nude działa;) dodatkowo podklad ma za zadanie nawilzac cere co robi plus 15spf czego chciec wiecej??? :-) Niezdecydowanym polecam wyprobowac. Oczywiscie dobranie podkladu dla kazdego to jak najbardziej sprawa indywidualna;) MÓJ KWC!!!!

Świetny, ale.....

Uważam, iż to świetny kosmetyk, super sprawdza się przy mojej mieszanej cerze, daje naturalny efekt, nie robi maski, co prawda nie jest zbytnio kryjący, także może nie pasować osobom z cerą problemową, ale u mnie sprawdza się ok. I kupowałabym go dalej, gdyby nie felerny atomizer...To już moja druga butelka, w której po krótkim użytkowaniu zacina się atomizer i trudno wydobyć kosmetyk. Uważam, ze dla takiej firmy i ceny takie błędy są niedpuszczalne!! I dlatego mimo, iż z jakości podkładu jestem mega zadowolona, musze poszukać nowego, który oprócz jakości będzie można normalnie użytkować.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

mam do niego słabość

Bardzo lubię ten podkład, ale tak naprawdę jego jakość odkrywamy w połowie opakowania kiedy większość alkoholu się wypompuje i zostaje więcej rozświetlających grudek i nawilżających właściowości.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nNo więc jestem w połowie i oto cechy, które bardzo cenię w tym podkładzie:\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n+ładnie rozświetla\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n+dobrze kryje, wyrównuje koloryt (choć ja muszę pomagać sobie korektorem, bo mam cerę problematyczną)\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n+brak efektu maski!!\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n+nie podkreśla suchych skórek tak bardzo jak inne podkłady\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n+cera po jego użyciu wygląda po prostu dobrze,\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nzdrowo\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n+brak uczucia ściągnięcia (mam cerę suchą po kuracji izotekiem)\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nogólnie może nie ma szału,ale jest to zdecydowanie mój ulubieniec \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n

edit: no nie wiem, prawie skończyło mi się właśnie opakowanie i stwierdzam, że podkład w sumie jest taki sobie:
-podkreśla suche skórki
-tak jakby zwiększa widoczność porów
-świecę się po nim
-ciemnieje, ściera się
-nie jest zbyt długotrwały
-/+ niby nawilża a trochę wysusza (może to przez ten alkohol w składzie)
-za mało kryje
+dość dobrze rozświetla
+nie ma efektu maski
+jest lekki, nie czuć go na twarzy
jednak ogólnie jest to dość dobry podkład i jeśli ma się suchą-normalną cerę z małą ilością niedoskonałości to można go kupić nawet w ciemno

Dobry, ale nie bez wad

Mam cerę normalną, z lekko błyszczącą strefą T. Ostatnio zaczęłam używać kremu z retinolem i podkład któego używałam ( Parure Extreme Guerlain ) był za \'tępy" dla przesuszonej skóry.
Podkład Nude poleciła mi pani w Douglasiei rzeczywiście mnie przekonała. Podkład wydaje się być bardzo nawilżający, przyjemny jak dobrze nawilżający krem. Ma lekkie krycie, i daje super efekt lekkiego matu . Bardzo naturalny. Odpowiadaly mi tez jasne kolory ( chociaz 020 jest bardzo jasny, a o21 już lekko pomarańczowy. Mój idealny kolor byłby gdzieś pomiędzy, jednak w porównaniu do innych firm jest całkiem przyzwoicie )

Podkład o dziwno wysusza skóre już po paru użyciach. Nie uwierzyłabym w to, ale widze to po swojej skórze i ( teraz ) po innych opiniach na KWC. Po nałożeniu odczuwam \'dyskomofort\' ściągniętej skóry, trudno go rozprowadzić bez warstwy tłustego kremu ( co jednak daje zbyt duży \'błysk" , nie wchodzi w grę )

Zdaję sobie sprawę, że przy użyciu retinolu skóra staje sie bardziej wymagająca, ale widać po innych opiniach, że nie jest to tylko moje odczucie.

Mam jednak nadzieję, że po skończonej kuracji będe mogła do niego wrócić bo rzeczywiście dobrze odwzorowuje \'nude make up\'.

Nigdy więcej

Podkład użyłam dwa razy zadowolona z koloru i z pokrycia i na tym koniec. Po pierwszym nałożeniu byłam bardzo zadowolona ze średniego krycia które lubie i faktu ,że ładnie się rozprowadza i fajnie współgra z różem do policzków. Na tym koniec plusów. Potem było gorzej. Ściera się z twarzy ,spływa i świeci jak latarnia po 2-3h .To jeszcze bym przeżyła bo wiele podkładów tak się zachowuje na skórze mieszane ale gdy zmywałam go wieczorem już widziałam ,że coś jest nie tak. Pojawiły się jakieś zaczerwienienia ,suche placki iiiiii grudki zapchanych porów. Pomyślałam ... trudno szybko się pomaluje i uciekam na spotkanie z przyjaciółką .Po powrocie zmyłam twarz -oczywiście zaczerwienienie i grudki się podwoiły.Niestety rano spojrzałam w lustro z przerażeniem -zapchane pory na maksa, skórki na twarzy ,twarz jakby zmęczona tym podkładem. Mam skórę bardzo wrażliwą ale taki koszmar wcześniej spotkał mnie tylko przy podkładzie dior forever. a używałam naprawdę wiele.Taka masakra po 1 dniu boje się pomyśleć co byłoby dalej. Na pewno nie do skóry mieszanej w kierunku tłustej i na pewno nie do wrażliwej.Oddałam teściowej która jest bardzo zadowolona , więc nie ma reguły.

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: zero opakowań, dwa użycia

Niestety nie

O ile sypka wrsja tego podkładu wkurzyła mnie na maxa o tyle z płynnej na początku byłam bardzo zadowolona, piękne satynowe wykończenie, idealny kolor 021 linen, doskonale ujednolicona cera, cudownie nakładało się go pędzlem a do tego śliczne opakowanie, które jest ozdobą toaletki, alee za prawie 200 zł można kupić równie dobry podkład z którym nie dostaniemy po kilku dniach używania gratis wysuszonej skóry i pozapychanych porów, te dwie rzeczy sprawiają że kompletnie skreślam go z listy ponownego zakupu. W podsumowanie zgadzam się z pozytywnymi recenzjami i podpisuje pod negatywnymi.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania