Joko, Make-up, Exclusive Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Joko, Make-up, Exclusive Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Bezparabenowa formuła bazy o neutralnym kolorze i delikatnej, kremowej konsystencji gwarantuje trwałość makijażu oka. Zawiera kompleks witamin A, E i F, oraz naturalny olej z krokosza barwierskiego, które skutecznie wygładzają, przeciwdziałają starzeniu się skóry i wyrównują koloryt. Skóra jest chroniona przed promieniowaniem UV i szybciej się regeneruje. Produkt zapewnia intensywny, głębszy kolor oraz eliminuje efekt zbierania się nadmiaru pigmentów w załamaniach powiek.

przedłużające trwałość makijażu
bazy pod cienie
bez parabenów
w słoiczku

Niestety...

Pomimo pierwszych zachwytów nad tą bazą po pewnym czasie zmieniam zdanie. Niestety baza w trakcie użytkowania twardnieje, a porównując ją z ArtDeco jest twarda i ciężko się rozsmarowuję. Spełnia swoje funkcje jak najbardziej - utrzymuje cienie na powiece, ale niestety sposób aplikacji to jakaś mordęga. Polecam jeśli ktoś chce wypróbować działanie baz pod cienie i przekonać się do tego typu produktów, natomiast nie uważam, żeby był to kosmetyk który warto mieć. Lepiej zainwestować więcej w coś lepszego.

Szkoda, bo po pierwszym zachwycie (uważałam to za naprawdę super produkt) muszę obniżyć recenzję. Po pewnym czasie baza po prostu nie nadaję się do użytku. Ale jest potencjał :)

Cienie jak przyspawne ;)

Kupiłam oczywiście dzięki KWC i świetnym opiniom.
Plusy:
-wydajna, wystarczy cieniutka warstwa
-baaardzo tania
-cienie mają intensywniejszy kolor i łatwiej się je nakłada
-cienie trzymają się jak przyspawane cały dzień na oku, nie rolują się, nie blakną,nie zbierają w załamaniu powiek
-wzrasta wydajność cieni, wystarczy dużo mniej by uzyskać mocniejszy efekt
-delikatna, nie podrażnia, nie wysusza, bez zapachu
Minusy:
-trudno dostępna, należy szukać w małych drogeriach, albo na stoiskach firmowych Joko w galeriach handlowych np. w W-wie
-twarda konsystencja, długie paznokcie odpadają
Nakładam ją sztywnym pędzelkiem do cieni i rozcieram.
Jestem zachwycona tą bazą!!!

Używam tego produktu od: tygodnia

Tania i dobra !

Bardzo dobra baza.

Kupując ją za 9 zł nie do końca wierzyłam, że będzie tak dobra. Wcześniej stosowałam bazę Lumene ale gdy się kończyła zdecydowałam się kupić bazę Virtuala.
Na moich powiekach cienie utrzymają się dobre 10 godzin w stanie nienaruszonym.
Cena 9 zł to naprawdę niedużo za dobry produkt.
Warto kupić.

r-e-w-e-l-a-c-j-a

Kosmetyczne odkrycie sezonu!
Nie sądziłam, że kosmetyk za kilkanaście złotych może czynić cuda :]
Mam tłustą powiekę i praktycznie każde cienie czy kredka spływają mi i załamują się po 2-3 godzinach. Z bazą trzymają się kilkanaście godzin. Robiłam dwukrotnie test malując powieki tym samym cieniem:jedna powieka była goła, druga z bazą. Po kilkunastu godzinach na gołej powiece nie było śladu po cieniu, na drugiej był w świetnym stanie! Jestem zachwycona i zadowolona w 100%. Jest bardzo wydajna, jedno opakowanie wystarczy mi na lata :D
Jedynym malutkim minusikiem jest problem z kupnem, ponieważ jest dostępna tylko w malutkich drogeriach lub na allegro.
Używam tego produktu od: tygodnia

EDIT:
Nie kupię tej bazy kolejny raz. Przy drugim opakowaniu pojawił się ten sam problem: baza z początku miękka twardnieje. Aplikacja jest okropna, baza wałkuje się na powiece, ciężko ją rozprowadzić bez mocnego naciągania skóry.
Trwałość bez zmian, ale zmiana konsystencji dyskwalifikuje ją.

rewelacyjna:D

Pod wpływem opinii na wizażu postanowiłam nabyć to niepozorne cudo za grosze. Pierwszy raz użyłam na wesele i co się okazało - cienie które złażą po 3 godzinach wytrzymały 18 godzin!! Nigdy nie kupowałam tego typu kosmetyków ze względu na to że są dosyć drogie - a tu takie odkrycie za 9 zł;) Cienie rozprowadzają się gładko i nawet te najbardziej niepozorne nabierają wyrazu. Już się bez niej nie obejdę:)

Cudo!!!

Od dawna szukałam produktu, który przedłużyłby trwałość cieni i znalazłam!!!

Od jakiegoś czasu przymierzałam się do zakupu bazy ArtDeco, ale po przeczytaniu opinii na temat bazy Joko postanowiłam najpierw ją wypróbować.

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest to mój najlepszy kosmetyczny zakup. Dzięki tej bazie cienie utrzymują się w nienaruszonym stanie przez cały dzień, nie ścierają się , nie spływają i nie zbierają się w załamaniach.

Każda kobieta, która lubi używać cieni powinna mieć ten produkt w swojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:

Upał cieniom nie grozi

Kupiłam bazę sobie, swojej siostrze, bratowej i koleżance. Cienie pod jej wpływem zmieniają kolor, są bardziej błyszczące. Pod koniec dnia nie można ich zmyć!!!
-Baza kosztuje 7.9-9.9
-Mozna stosować cienie za 2 zł i efekt taki sam jak przy Diorach
- Trzymają się 9 godzin i nadal je widać
Joko wyprodukowało coś o świetnej jakości, aż dziwne, że tak dobry produkt kosztuje tak tanio.
Wszyscy są z niej zadowoleni. Zachęcono mnie tym samym do kupna pozostałych produktów tej firmy...
Tak jak pozostałe koleżanki mialam kupic bazę Art Deco, ale ta była tańsza 4 razy...
i w koncu mogę kupic cienie za 3 zl i uzywac bez obawy
Wreszcie w wakacje, na słońcu nie musze bać się temperatury

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Rewelacja przez duże R!

Miałam kupić bazę z ArtDeco, ale ilość pozytywnych recenzji o polskiej bazie Joko za o wiele niższą cenę, zachęciła mnie do jej zakupu. Jestem bardzo zadowolona, bo zazwyczaj cienie, wszystko jedno jakich marek, trzymają się na moich powiekach w nienaruszonym stanie około 3-4 godzin. Po zastosowaniu bazy Joko, cienie leżą idealnie od rana do wieczora. Najpierw zrobiłam test domowy, rano jedno oko umalowałam samymi cieniami, a drugie z użyciem bazy. Efekt był taki, że lewe oko bez bazy po kilku godzinach wyblakło, cienie zaczęły zbierać się w załamaniach powiek, wieczorem po misternym makijażu nie było widać śladu, natomiast prawe oko, na które przed położeniem cieni nałożyłam cieniutką warstwę Joko Virtual EyeShadow Base, wyglądało jak dopiero co umalowane, kolory intensywne, nic się nie osypało, ani nie zebrało w załamaniach powiek. Po prostu oko idealne! Potem testowałam bazę, będąc sporo czasu na słońcu. Oczy dalej w rewelacyjnym stanie, mam nadzieje, że podczas upałów będzie się sprawdzała tak samo dobrze. Baza jest dość twarda, ale mimo to łatwo się ją rozprowadza, ma cielisty kolor, który na powiece jest prawie niezauważalny, nie posiada zapachu. Mam długie paznokcie, więc żeby ją nałożyć zdrapuję niewielką ilość pazurem ;). Lepszym rozwiązaniem byłaby tubka. Podsumowując jest to świetny produkt polski, za śmieszną cenę (zapłaciłam 9,50). Brawa dla Joko.

Używam tego produktu od:tygodnia

KWC :) ?

Skuszona recenzjami na kochanym Wizażu stwierdziłam, że muszę końcu nabyć ta bazę nota bene swoją pierwsza. Już ostatnio chciałam kupić z Art Deco ale jednak 30 zł w kieszeni nastolatki... :P
Poszłam do drogerii w której maja kosmetyki Joko ...i udało się kupiłam ją- była ostatnia.
W sumie nie mam porównania z innymi, ale ta jest świetna ! Cienie nałożone rano, wytrzymały wycieczkę w góry , zmywając je po ponad 10 godzinach wyglądały jak bym się niedawno malowała :D
Cena to też jej wielki plus - ja zapłaciłam 9.90 zł.
Opakowanie może być- ale to jest nie ważne, liczy się to co jest w środku :)
Jest troszeczkę twarda ale to mi nie przeszkadza.
Wydaje się być wydajna.
Na pewno kupię ponownie.

Zdecydowanie KWC :)Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1

Zdecydowane KWC !!!

Ile ja się naszukałam tej bazy, ale w końcu ją zdobyłam. Jest rewelacyjna - cienie trzymały się u mnie 13 h, bo więcej nie nosiłam makijażu, pozostawały przez cały dzień nieneruszone, jakby dopiero co były nałożone.
Aha, nie wiem czemu niektóre opinie są negatywne, jak mogą powstawać grudki, skoro baza ma jednolitą konsystencję? Może była jakaś przeterminowana czy niewłaściwie przechowywana?
Używam tego produktu od: 1 m-ca

Po prostu rewelacja :)

Wiele razy w swym życiu próbowałam używać cieni,ale zawsze kończyło się to znikaniem ich po max 2 godz...Zachęcona recenzjami na wizażu postanowiłam spróbować z tą bazą, w końcu to tylko niecałe 9zł i jestem zachwycona :) Mam typową "tłustą powieke" ale po użyciu tej bazy i cienia cały dzień mam super spojrzenie ;) Żadnych smug i gromadzenia się w załamaniach, kolor cieni taki jaki powinien być, a muszę zaznaczyć że z natury mam powiekę ciemniejszą i opadającą... Mały minusik za troszkę niewygodne użytkowanie,ale dla takiego działania warto absolutnie :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

OK

Baza zdecydowanie przedłuża trwałość cieni, do kilkunastu godzin. Na moich powiekach bez bazy cienie utrzymywały się ok 3 godziny, więc jest znaczna różnica. Jedynym, ale dość dużym minusem jest jej konsystencja - twarda, ciężko ją rozprowadzić żeby nie było "grudek" na powiekach.
Kolejne zalety to cena i wydajność - nie wiem kiedy ją zużyję ;)

Używam tego produktu od: 2 lata