Joko, Make-up, Exclusive Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Joko, Make-up, Exclusive Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Bezparabenowa formuła bazy o neutralnym kolorze i delikatnej, kremowej konsystencji gwarantuje trwałość makijażu oka. Zawiera kompleks witamin A, E i F, oraz naturalny olej z krokosza barwierskiego, które skutecznie wygładzają, przeciwdziałają starzeniu się skóry i wyrównują koloryt. Skóra jest chroniona przed promieniowaniem UV i szybciej się regeneruje. Produkt zapewnia intensywny, głębszy kolor oraz eliminuje efekt zbierania się nadmiaru pigmentów w załamaniach powiek.

przedłużające trwałość makijażu
bazy pod cienie
bez parabenów
w słoiczku

KWC za grosze

Po co przepłacać, skoro za niecałą dyszkę mam bazę identyczną właściwościami jak te za prawie 4 dyszki? Cienie trzymają się nienagannie, mają intensywne barwym świetna jest pod sypkie różności wszelkiego typu. :) Co więcej - nie mam nawet problemu z rozcieraniem cieni, pędzelkami operuje się na niej mam wrażenie znacznie łatwiej niż na ArtDeco. Pozostałe recenzentki napisały wszystko co trzeba - polski hit naprawdę za niewielkie pienądze. :)

Używam tego produktu od: kiedy jest w sprzedaży, czyli jakiś koniec grudnia 2008 zdaje się...
Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3

dobra

Za 9 PLN mamy dobry (polski-co dla mnie ważne) produkt, do którego nie umywają się zagraniczne bazy do cieni!

W malutkim słoiczku kryje się baza o cielistym kolorze i bardzo bardzo delikatnym zapachu. Dzieki zawartości odzywczych składników wreszcie nie mam przesuszonych, skatowanych cieniami powiek.

Co do działania - na bazie cienie świetnie, gładko się rozprowadzają i trzymają się od rana do wieczora w nienaruszonym stanie. Nareszcie nic mi sie nie zbiera w załamaniach powiek, a kolor nie blaknie. Taki mały słoiczek starczy na bardzo długo.

Cena jest nieadekwatna do jakości. POLECAM!!! :)

EDIT: była to moja pierwsza baza i muszę zmienić ocenę na oczko mniej ze względu na twardą i zbitą konsystencję w porównaniu do innych baz.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego słoiczka

Wspaniala !

Baza jest rewelacyjna, nawet najgorsze cienie trzymaja sie przez caly dzien bez zmian na powiece. Nie podraznia oczu, dobrze sie rozprowadza, cienie nalozone na nia nabieraja glebokiego koloru, nie zbijaja sie w zalamaniach powieki. Jestem pod wrazeniem ze za taka cene kupilam tak dobry produkt. Serdecznie POLECAM !!!

bingo!

Doskonała i bardzo tania baza. Przypomina Artdeco, ale o ile tamtej nie umiałam oswoić, to z Joko zaprzyjaźniłam się od razu. Zadziwiające. Baza działa, to znaczy dobrze utrwala cienie, jest wydajna, kosztuje niewiele. Nie daję maksymalnej ilości gwiazdek, bo wolę tubkę, jak Lumene, ale... będę kupować Joko. Taka jakość w relacji do ceny: rewelacja.

Używam tego produktu od:miesiąca

Super!

Uważam ,że ta baza jest naprawdę solidnym produktem.
Stosowałam dotychczac inną bazę -Essence,ale ta bije ja na głowę!

Baza Joko na cielisty kolor, kremowy i bardzo łatwo ją rozprowadzić na powiece. Nie ma żadnych drobinek, zapachu też nie wyczuwam, co jest dla mnie ważne, gdyż mam wrażliwe oczy.
Odrobina bazy na powiekę i cienie są bardziej wyraźne i przede wszystkim trzymają się solidnie bez rolowania cały dzień (czyli tak w moim przypadku ok 9 godzin,bo potem makijaż zmywam).

Cena przystępna 8-9 zł
Produkt polski :)Używam tego produktu od: ponad 2 lata!
Ilość zużytych opakowań: zużyte dwie