Hean, Eye Illumination, Korektor rozświetlający pod oczy

Hean, Eye Illumination, Korektor rozświetlający pod oczy

Korektor maskuje i rozjaśnia cienie pod oczami oraz objawy zmęczenia. Pielęgnuje i wzmacnia skórę wokół oczu. Efekt jest natychmiastowy, cienie i zaczerwienienia znikają, a spojrzenie od razu nabiera blasku.

Skóra pod oczami wydaje się gładsza i zdrowsza.

Korektor ma lekką konsystencję płynno - kremową.

Cena: 7,50zł / 9ml

/m/

Lubię to!

Posiadam korektor w najjaśnieszym odcieniu, który idealnie dopasowuje się pod okolice moich oczu.
Podoba mi się jego konsystencja, gęsta, treściwa, doskonale kamufluje cienie, zmęczenie pod oczami. Szybko zasycha więc po zaaplikowaniu nie należy zwlekać z wklepywaniem produktu w skórę. Mam wrażenie, że napina skórę pod oczami, nie zauważyłam żeby się rolował, zbierał w zmarszczkach. Używam go także na powieki, aby wyrównac ich koloryt i uważam, że w tym celu także świetnie się sprawdza. Nie spływa, utrzymuje się cały dzień.
Zapach faktycznie ma specyficzny, ale nie przeszkadza mi.
Czuję, że będzie bardzo wydajny, ale na szczęście ma długi termin przydatności.
Cena także jest atrakcyjna.

Jestem zadowolona, dotychczas jedyny korektor typowo pod oczy, który stosowałam to był Multi Mineral Bell, podstawową róznicą między nimi jest konsystencja - obecnie dużo bardziej podoba mi się Hean.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania pierwszego

Całkiem dobry

Zawsze wybieram tańsze korektory pod oczy i ten sprawdził się całkiem dobrze w porównaniu z innymi w podobnej cenie. Dobrze sobie radzi nawet z ciemnymi sińcami pod oczami. Nie polecałabym go osobom z suchymi skórkami pod oczami,lub bardzo widocznymi zmarszczkami bo niestety je podkreśla. Nie działa jakoś bardzo rozświetlająco ale do codziennego użytku wystarczy.

Plusy:
+ dobre krycie
+ cena
+ całkiem niezła wydajność

Minusy:
- podkreśla suche skórki
- dostępny tylko w osiedlowych drogeriach

Dla niezbyt wymagających jest ok :)

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Mi nie przypasował niestety :(

Plusy:
- wydajny
- przyjemny zapach
- odcień pasujący do jasnej jak i śniadej cery
- delikatne rozświetlenie
- nadaje się do rozświetlenia łuków brwiowych

Minusy:
- twardy aplikator
- napisy się szybko zacierają,a zakrętka się zepsuła
- prawie nie widoczne krycie
- podkreśla zmarszczki i suche skórki
- szybko zastyga i się waży, roluje
- nie rozjaśnia cieni pod oczami

Może być

Kupiłam ten korektor po to aby naturalnie zakrywał moje sińce pod oczami. Miał też na celu ożywienie troszkę zmęczonego spojrzenia. Czy się spisał?

Zalety:
- dobrze się rozprowadza (oczywiście lekko palcem)
- miły zapach
- dobra konsystencja
- nie waży się
- dobrze współgra z podkładem Catrice infinite matt, rimmel wake me up i o dziwo kremem koloryzujących do twarzy ziaja nuno

Minusy:
- szybko się ściera
- nie zauważyłam właściwości pielęgnacyjnych skóra wokół oczu

NIe jest idealny, chociaż nie jest też najgorszy. Bedę szukała nadal mojego ideału

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

nigdy więcej

Nie jestem w stanie go używać. Już sama aplikacja jest praktycznie niemożliwa, strasznie się maże, podkreśla najdrobniejszą suchą skórkę, gdy staram się go delikatnie wklepać w skórę, znika całkowicie. Totalny niewypał. Cena owszem zachęcająca, ale w ogóle bym tego korektorem nie nazwala. Może bardziej jako rozświetlacz dla bezproblemowych cer.

Używam tego produktu od: rok

Jak na pierwsze korektor to jest w porząsiu

Zawsze zastanawialam sie nad kupnem plynnego korektora.To widzialam u ktorejs z kolezanek,to na you tube podpatrzylam w makijazowych tutorialach.Jednak zawsze stopowalo mnie to,ze w sumie przeciez " ja nie mam takich niedoskonalosci,ktore musialabym naprawde przykryc pod warstwa korektora". No i ten kosmetyk jawil mi sie jako rzecz zbedna w mojej kosmetyczce.
Do czasu.
A konkretnie do czasu tej SESJI :cool:
W tym roku akurat ,mialam taki egzamin,ktory spedzal mi sen z powiek,i rano wstajac z lozka jakos tak przyciagnely moja uwage worki oraz cienie pod oczami ( nie jakies duze,ale jednak :) )i wtedy przyszlo mi na mysl,ze moze teraz przyszedl czas na korektor rozswietlajacy.

Wybralam ten,poniewaz cena byla kuszaca ( ok 11 zl) a i opinie tutaj byly dosc pochlebne na jego temat.Ale do rzeczy :D

Plusy:

-cena

-kolor ( jasny,ale nie az taki,ktory by sie bardzo odznaczal przy troszke ciemniejszej cerze)

-ladnie wtapia sie w skore

-rozjasnia cienie( aczkolwiek tak jak pisalam,ja intensywnych cieni pod oczami nie posiadam,wiec nie wiem czy jest on na tyle mocno kryjacy aby zakryc cos mocniejszego)

-wygodny aplikator

-dosyc trwaly ( jest na buzi gdzies do 5 - 6 h)

Minusy:

- troche sie walkuje

-konsystencja sprawia,ze jest on troszke ciezki w aplikacji,ale moze to i dobrze,bo dzieki temu dobrze kryje,nie jest taki wodnisty

-ma dziwny zapach,niby nie drazni,ale i tak dziwny jak dla mnie :D

-rozjasnia,ale nie rozswietla,po aplikacji niestety nie widac efektu swiezej,promiennej skory pod oczami,a szkoda

Ogolnie jak na pierwszy kosmetyk tego typu to jestem z niego zadowolona.Kryje moje cienie oraz pekniete naczynka przy nosie.Szkoda,ze nie rozswietla ( a z opisu producenta wynika ze ma to robic),choc napewno rozjasnia.Cena jak najbardziej na plus.Mysle ze moge go polecic :)

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, chociaż na początku myślałam, że to kolejny pic na wodę! Okazało się, że źle go nakładam, teraz już nauczyłam się jak to się robi:-)

Zalety:
+ kryje sińce pod oczami i rozświetla fajnie skórę
+ nie jest za jasny nawet do opalonej cery
+ cena 9zł
+ miły zapach
+ bardzo wydajny

Wady:
- nie kryje idealnie, ale na razie nie spotkałam korektora który krył by idealnie

Nakładam go na palec a dopiero poźniej kładę go pod oczy bardzo delikatnie.

Nie robi NIC!

Ten korektor dosłownie nie robi nic.

Nie zauważyłam żeby cokolwiek krył. Nie ma u mnie tez efektu rozświetlenia.
Nie zauwazyłam żadnego wygładzenia, efektów pielęgnacji, nie spisał sie tez jako baza pod inny korektor czy warstwa rozświetlająca na korektor kryjący.

Dosłownie nie zrobił nic po za 1 dodatkowa warstwą "czegoś" na mojej skórze.

1 gwiazdkę daję za wygodna "formę" i podobający się zapach

Używam tego produktu od: 3 miesiece
Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe)

Średni

Jestem ekspertem w dziedzinie korektorów pod oczy- moje worki i cienie są naprawde okropne i nie znalazłam jeszcze odpowiedniego korektora który nie właziłby w załamania kiedy się śmieję, nie podkreślał worków a jednocześnie dobrze krył. Sądziłam, że Hean to będzie "ten jedyny", niestety. Na plus: cena, ładne rozświetlenie, opakowanie.

Minusy:
-tłusta konsystencja, skóra pod oczami się " świeci"
-różowawy kolor, na dodatek tylko jeden odcień do wyboru, no Jezu! przecież do maskowania cieni używa się żółtego
-niezbyt kryje
-bardzo nietrwały
-zapach taniego pudru

EDIT: UWAGA! Znalazłam sposób na jego stosowanie!!!!!!! jeśli pod okiem rozmażemy większą ilośc produktu, zostawimy to nie rozcierając aż wyschnie i przestanie sie świecić a potem rozetrzemy tą zaschniętą warstwę- okaże się, że korektor ŚWIETNIE kryje i odświeża spojrzenie. Polecam ten sposób!

Spełnia obietnice

To mój pierwszy i póki co jedyny kosmetyk tego typu, więc zaznaczam że nie mam porównania (jak będę miała to może zmienię mu ocenę).
Szczerze, nie wiem jak wcześniej mogłam bez niego robić makijaż.
Cienie pod oczami mam od zawsze, taka moja uroda (a raczej jej brak). Korektor radzi sobie z nimi bez problemu. Różnica po nałożeniu jest ogromna - oczy od razu wyglądają na wypoczęte, rozjaśnione, rozświetlone.
Mam bardzo jasną kranację i bałam się, że nie mając wyboru w odcieniach, korektor będzie się odcinał od reszty twarzy, tymczasem idealnie stapia się ze skórą (choć nie wiem czy w przypadku ciemniejszych karnacji nie będzie za jasny).
Początkowo miałam problem z nałożeniem go - trzeba wypracować sobie odpowiedni sposób. Nakładany na "gołą" skórę nie wałkuje się, nie wchodzi w zmarszczki (gdy nakładałam go na krem, właściwie nie dało się go równo rozsmarować). Poza tym, nanoszę go aplikatorem z opakowania, jednak delikatnie rozcieram i wklepuję palcem, wówczas nie ma problemu z równomiernym pokryciem.
Cena i wydajność również na plus.
Jedynym jego defektem jest opakowanie - szybko się ściera, ale wybaczam :)

Używam tego produktu od: prawie rok będzie
Ilość zużytych opakowań: 1 i w trakcie drugiego

Jestem na TAK!!

Mimo że nie mam doświadczenia w tego typu kosmetykach postanowiłam go kupić ze względu na niewygórowaną cenę i niekiedy potrzebę zatuszowania drobnych cieni pod oczami, chociaż zwykle nie mam z a tym problemu. Dzięki temu że niewiele kosztuje mogłam ze spokojnym sumieniem go przetestować :)

Plusy - dobrze kryje cienie , naprawdę rozświetla, idealny dla okularnic :D , niewielka cena, dobrze się rozprowadza, wydajny!!

Minusy - jedynie nieestetyczne opakowanie które po dość szybkim czasi się zmywa z wszelkiego typu napisów, ale za tą cenę nie oczekiwałam cudu ;D

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego op.

Rewelacja na moje cienie !

Kto jak kto ale ja po przebytej chorobie mogę wiarygodnie stwierdzić czy on kryje sińce pod oczami :D
Kryje i to rewelacyjnie ! A kosztował 9 zł :)

Mam wrażenie że niektóre osoby źle go używają i przez to niepotrzebnie zaniżają ocenę dobremu produktowi.
Szybkie maźnięcie aplikatorem pod oczami i byle jakie rozmazanie palcem się nie sprawdzi.

Pomijając fakt ,że palec musi być czysty a nie tłusty od kremu pod oczy czy czegoś tam innego - to trzeba ten korektor leciutko,umiejętnie wklepać :)
Korektor w ciągu dnia nie ściera się ,nie podrażnia skóry,nie wysusza.

Zarzut że gdy jest go już mało to trudno go wydobyć jest łatwy do obalenia ;)
Wystarczy kilkakrotnie wstrząsnąć, "stelepnąć" opakowaniem i po kłopocie :)
Na aplikatorku pojawia się wystarczająco duża ilość produktu do jednej aplikacji.

Inne zalety to miły zapaszek i jasna kryjąca konsystencja a także wydajność.
Ukrywa też zaczerwienienia i krosty !
Na pewno do niego wrócę :)

Używam tego produktu od: drugi miesiąc