Hean, Eye Illumination, Korektor rozświetlający pod oczy

Hean, Eye Illumination, Korektor rozświetlający pod oczy

Korektor maskuje i rozjaśnia cienie pod oczami oraz objawy zmęczenia. Pielęgnuje i wzmacnia skórę wokół oczu. Efekt jest natychmiastowy, cienie i zaczerwienienia znikają, a spojrzenie od razu nabiera blasku.

Skóra pod oczami wydaje się gładsza i zdrowsza.

Korektor ma lekką konsystencję płynno - kremową.

Cena: 7,50zł / 9ml

/m/

bardzo dobry

Naprawdę fajny i niedrogi korektor. Rozświetla oko, tuszuje cienie, ładnie stapia się ze skórą i nie rozmazuje nawet po kilku godzinach. bardzo wydajny i o delikatnej konsystencji łatwej do rozprowadzenia. Polecam! dobra jakość za niską cenę!

Bardzo fajny!!

Zakupiłam zachęcona opiniami na wizażu.
Od lat używam różnych korektorów, z różnych półek cenowych i ten mimo iż ten jest najtańszy jaki miałam jest naprawdę fajny.
Jest efekt krycia, efekt rozświetlenia, nie wysusza skóry, używam go również na rozjaśnienie zaczerwienionej skóry wokół "płatków nosowych". Trzyma się pod okiem dość długo, nie zbiera się w zmarszczkach.
Za tę cenę jak dla mnie rewelacja!
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

fajny, ale sie wazy!

potrzebowalam korektora w plynie, a nie bylo innego w sklepie wiec wzielam ten. Co prawda nie stosuje go tylkok pod oczy, ale wlasnie ta funkcja mi sie spodobala, bo stwierdzilam, ze pewnie bedzie delikatny i bedzie go sie dalo stosowac na powieki przy wrazliwych oczach. Faktycznie ladnie kryje, nawilza, rozjasnia niedoskonalosci. Niestety z wiekszoscia kremow sie wazy strasznie. Bez kremu (stosowany na samo mleczko Ziai) nawet pod podkladem zachowuje sie dobrze. Szkoda, ze dla mnie jest troche za blady. Ogolnie jest ok. Gdyby nie to wazenie sie to byloby KWC.
Cena niewygorowana.

Używam tego produktu od:miesiac

Sama nie wiem..

Postanowiłam zakupić ten korektor pod wpływem opinii na Wizażu ale niestety nie mogę podzielić entuzjazmu poprzedniczek. Niby ma fajną konsystencję i dobry kolor, ani za jasny ani za ciemny ale w moim przypadku absolutnie nie nadaje się pod podkład. Ponieważ nie mam dużych cieni, ten korektor postanowiłam użyć jedynie w celu rozświetlenia i delikatnego rozjaśnienia skóry pod oczami. Nie lubię aplikować korektora na fluid ale w tym przypadku nie miałam innego wyjścia, ponieważ nałożony bezpośrednio na skórę dziwnie się ważył i rolował. Próbowałam nawet nałożyć go bez użycia kremu pod oczy ale efekt był taki sam. Jedynie jako tako daje się go zastosować na podkład ale mnie takie rozwiązanie nie zadowala.

Duże kosmetyczne odkrycie

Najlepszy korektor pod oczy jaki dane mi było używać! Wielki plus za kolor - jasny, leciutko opalizujący, wtapiający się w skórę, konsystencję - lekką ale treściwą, idealną do rozporwadzania i - co chyba najistotniejsze - właściwości którymi bije inne tego typu specyfiki na łeb na szyję - nie wchodzi w zagłębienia przez co nie tworzy nienaturalnych zmarszczek, odżywia i uelastycznia skórę.
Cudowny! Dlaczego nie max gwiazdek? Nie jest ideałem jeśli chodzi o samo ukrycie cieni, owszem - przytłumi sińce ale idealnego krycia trochę mu do KWC brakuje.
Wybaczam bo fakty które wymieniłam na górze mówią same za siebie :)
Jestem bardzo kontenta z zapoznaniem się i nabyciem tego niepozornego korektorka za grosze.

Używam tego produktu od: kwiecień 2010

wspanialy!

Wspanialy korektor pod oczy. Mam dość wyraźne cienie pod oczami - niestety rodzinne - i mam za sobą kilkanaście wypróbowanych korektorów z różnych półek. Jednak tego, czego dokonuje z moimi cieniami ten korektor, nie udało się żadnemu z nich. Za niewielką kwotę mam świetnie kryjący, lekki kosmetyk, dzięki któremu moje oczy wyglądają naturalnie, a nie jakbym nałozyła pod oczy mąkę. Nie wiem, z czego wynikają niepochlebne recenzje tego produktu - może był przeterminowany, albo odcień zbyt różnił się od skóry - mam bardzo jasną cerę. Ja jestem zachwycona, i na pewno zostanę przy tym produkcie jak najdłużej :)

rozczarowanie

I znowu wyszlo mi bokiem sugerowanie sie recenzjami. Pol miasta zjezdzilam za tym korektorem, znalazlam go na najgorszej dzielnicy i z sercem na ramieniu, myslalam ze wyprawy nie przezyje. Kosztowal mnie 10zl i smiem twierdzic ze jest to dycha wywalona w bloto.

Korektor WOGOLE nie kryje, po aplikacji poprostu znika! Mam jasna cere i poprostu sie w nia wtapia nie dajac absolutnie zadnego efektu.Probowalam na mamie ktora ma bardziej oliwkowa cere i to samo.. jest poprostu niewidzialny. Nalozony na dlon takze wyparowywuje. Troszke go wlazi w pory i gdzies osiada w zalamaniach dzieki czemu uzyskalam na swojej twarzy efekt 60letniej babci, co zauwazyl z przerazeniem moj TZ ze mam wielkie zmarszczki(a to byl korektor w zalamaniach). Konsystencje ma zdecydowanie za rzadka i dlugo schnie. Probowalam go juz nakladac kilogramami pod te oczy dla czystego eksperymentu ..no i inc.. nie ma go!

Jedynym plusem tego mazidla, dzieki ktoremu nie odeslalam go producentowi z pogrozkami, jest odzywianie. To bardziej lekki krem pod oczy niz korektor. Przyjemnie chlodzi i czuje sie go jeszcze chwilke.

Zastanawiam sie jeszcze co w zamysle producenta mial oznaczac przydomek "rozswietlajacy" i jakim cudem panie ponizej zauwazyly taki eekt, jak korektor ma konsystencje przecietnego, bardzo rozwodnionego zwyklego fluidu...bez zadnych drobinek, refleksow , perly..zwykly,tepy i plaski kolor na dodatek w kolorze jasnych roz herbacianych(rozowawych)

Używam tego produktu od: 9dni
Ilość zużytych opakowań: 1w trakcie

Przyjemny, ale średniaczek

Wizażowe recenzje sprawiły, że miałam bardzo duże oczekiwania co do tego kosmetyku. No cóż. Wspomnę tylko, iż jest to mój pierwszy korektor pod oczy. Niestety, nie zatuszował w pełni mych cieni pod oczami. Posiada jednak sporo zalet - łatwo się go aplikuje, daje naturalny efekt i ma mało uciążliwy zapach. No i nie wysusza skóry. Efektu odświeżenia i ukojenia jednak nie zauważyłam. Zapewne, co zresztą widać po wcześniejszych recenzjach, sprawdzi się się świetnie u osób z mniej wymagającą "sferą podoczną", u mnie jednak wypada raczej średnio. Plus za niską cenę i komfort stosowania.

Naprawdę niezły!

Kupiam w zwykłej drogerii, których teraz niestety jest niewiele. Za drobne 11 zł dostałam to czego szukałam.Bardzo dobra konsystencja! Faktycznie odżywia, no i nie wysusza. Skóra jest delikatnie napięta i rozjaśniona. Sińce pokrywa wystarczająco. Polecam

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszegp

nie dla mnie

Niestety zasugerowałam się pozytywnymi opiniami innych użytkowniczek i kupiłam ten nieszczęsny korektor. Zależało mi na ukryciu sińców pod oczami, a to najwyraźniej zbyt wiele dla tego korektora, po użyciu cienie są tak samo widoczne. Poza tym kolor strasznie blady, mimo iż mam dość jasną cerę. Plusy to konsystencja - nie za rzadka, nie za gęsta, oraz to, że nie wysusza skóry. Jest dość trwały rozświetla, ale o kryciu nie ma mowy.Używam tego produktu od: tygodnia

KWC!!!

Kupiłam za gorącą namową pani z drogerii....a co tam to tylko parę złotych.....byłam cała na nie a to za gęsty a przede wszystkim za jasny!!!Jakże się myliłam!To jest moje kosmetyczne odkrycie 2009 roku!!!KWC!!!Idealnie kryje sińce,rozświetla,świeży look przez cały dzień.Idealny też do rozświetlenia powieki pod łukiem brwiowym.Bardzo wydajny,wygodny aplikator.Taki mój czarodziej....POLECAM.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 i nie ostatnie!

świetna sprawa

Bardzo przyjemny korektor.Ma odpowiednią konsystencję która odpowiednio kryje i można ją delikatnie wklepać w delikatną skórę pod oczami.Daje naturalny efekt rozświetlenia i ma świetny skład bo zawiera ogórek i świetlik które naturalnie pielęgnują skórę pod oczami.Wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie