Siempre, Long, Ekstra długie wkładki higieniczne

Siempre, Long, Ekstra długie wkładki higieniczne

Siempre Long ekstra długie wkładki higieniczne wykonane ze 100% bawełny. Extra długie i extra cienkie - 1 mm. Softi protection, oddychające o anatomicznym kształcie. Testowane dermatologicznie.

podpaski, wkładki, tampony
ochronne, odświeżające
bez alkoholu, bezzapachowa
pakiet
podrażniona, normalna, wrażliwa

Beznadziejne

Lubie produkty z lidla, ale niestety te wkładki mnie rozczarowały. Zaletą tych wkładek jest wielkość i cena. Niestety na tym się kończą zalety. Pod wpływem wilgoci rozwarstwiają się i przyklejają do ciała. Bardzo mocno przywierając do bielizny.

Jak Bella żóła - mój HIT!

Wkładki są uderzająco podobne do wkładek Bella Panty Intima Normal, które rownież bardzo lubię, tylko są trochę dłuższe. Mam wrażenie, że są oddychające, a przynajmniej nie mają sztucznej powłoki, jaką można spotkać w innych wkładkach w supermarketach lub w Rossmannowskich Facelle, a która mi osobiście przeszkadza. Są chłonne i dobrze trzymające się bielizny. Odkąd je odkryłam nie zmieniam ich - po co przepłacać na produkty jednorazowego użytku? Ich większa długość jest przydatna pod koniec okresu, kiedy krwawienie nie jest już obfite - super zastępują podpaski. Nie zaznaczam HIT tylko dlatego, że rezerwuje je dla kosmetyków, gdybym tylko miała dodatkowe 30 hitów na artykuły typu chusteczki, waciki itp., to bez wątpienia byłyby moim HITEM :-). Polecam.

Super wkładki w niskiej cenie

Do tej pory używałam normalnych wkładek tej firmy, ale postanowiłam spróbować tych i jak dla mnie strzał w 10. Może nie są dużo dłuższe od zwyklych, ale bardzo fajnie przylegają do bielizny dzięki temu że klej jest na całej wkladce a nie tylko na środku, są miękkie, nie podrażniają, są naprawdę chłonne i nie skręcają (czy inne wygibasy) gdy są już mokre. Do tego cena. Naprawdę niska do tak dobrej jakości. Polecam

Całkiem dobre

Kupiłam pod koniec sierpnia br. w Lidlu. To moje pierwsze wkładki z tego sklepu. Wydają się być miękkie, z drugiej strony są trochę sztywne. Chłonność 3 na 4 kropelki. Długość 17,5 cm. Szerokość 6 cm. Opakowanie to ładny, prostokątny kartonik w granatowym kolorze. W środku znajduje się 30 wkładek. Dobrze chłoną. Nie są perfumowane.

Bardzo dobre

Wkładki marki Siempre kupiłam jakiś czas temu będąc w Lidlu – marka oferuje nam na prawdę szeroki wybór zarówno kształtów, rozmiarów jak i wersji zapachowych a nawet nieperfumowanych. Skusiłam się na wersję Long, ponieważ byłam ciekawa czym różni się od tej zwykłej, która często wędruje do mojego koszyka. Ta wersja nie różni się niczym oprócz rozmiaru, ale o tym za chwilę.

OPAKOWANIE

Standardowo jak na ta markę opakowanie to prosty kartonik z wzrokiem w kolorze granatowym. Na ciemnym tle pośrodku opakowania mamy nazwę wersji wkładek, rysunek, który przedstawia ich kształt oraz ilość sztuk w opakowaniu. Kartonik zamykany jest na zakładkę i może posłużyć do przechowywania wkładek.

WKŁADKI

Wkładki wykonano z miękkiego, przyjemnego dla skóry materiału. Na powierzchni mają słodkie tłoczenia przedstawiające kokardki. Są cienkie tak samo jak standardowa wersja – mają tylko 1 mm grubości. Ich rozmiar jest nieco większy i nie chodzi tylko o długość, są szersze i bardziej obszerne. Nie są to wkładki typu multiform i niestety nie dopasowują się do kształtu bielizny i nie można ich skleić tak, aby pasowały idealnie do wszystkich typów bielizny. Mają anatomiczny kształt, więc dobrze dopasowują się do kształtu ciała. Nie posiadają zapachu. Są bardziej chłonne i świetnie chronią. Mają mocny klej, dzięki czemu idealnie przylegają do bielizny i przesuwają się. W paczuszce mamy ich aż 30, co wraz z dobrą ceną przekłada się na oszczędność. Dostępne w każdym Lidlu.

PLUSY:
+ są cienkie, ale chłonne
+ świetnie chronią
+ mają anatomiczny kształt
+ przyjemny zapach
+ mocny klej
+ praktyczne opakowanie
+ dobra dostępność
+ niska cena

bardzo fajne

kupiłam je po długim używaniu wkładek carefree, do których byłam przyzwyczajona, ale w końcu stwierdziłam, że osiem złotych to za wiele na mój coraz chudszy portfel. no i polecam z całego serduszka: wkładki są chłonne, trzymają się 12 godzin (specjalnie zrobiłam eksperyment) i w ogóle ich nie czuć. są mniej miękkie od carefree, ale da się to stwierdzić tylko po przejechaniu po nich palcem, w gaciach to wcale nie przeszkadza.

Ok

Wkładki higieniczne extra long jak dla mnie super. Większe od standardowych, najlepsze po okresie bo z nimi czuję się pewniej. Dłuższe i bardziej chłonne. Mają dobry klej i bez problemu " trzymają" sie bielizny. Super cienkie na 1 mm także są wygodne o nie czuć że się je nosi. Bezzapachowe. Bardzo dobre w dobrej cenie.