Real Techniques, PowderBleu Collection, Soft Powder Brush B01 (Pędzel do pudru, bronzera i rozświetlacza)

Luksusowa limitowana kolekcja PowderBleu. Najwyższej jakości pędzle wykonane są z niebieskiego, wyjątkowo miękkiego włosia inspirowanego włosiem niebieskiej wiewiórki. Pędzel Bleu do pudru precyzyjnie nakłada sypkie kosmetyki i pomaga uzyskać efekt naturalnego makijażu. Dzięki niemu puder idealnie stapia się ze skórą nie robiąc efektu maski.
Kod produktu: 01727.

do pudru, do pudru brązującego
pojedyncze

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Dobry pędzel

To mój pierwszy droższy pędzel do pudru bo z takim przeznaczeniem go kupiłam. Wcześniej używałam drogeryjnych choć w sumie firma Real Techniques jest w Rossmannie ale tej serii nie ma. Czaiłam się na niego ze 4 miesiące w końcu kupiłam go na stronie producenta w Black Fraidey. Kosztował mnie trochę powyżej 60 zł i była to bardzo dobra inwestycja. Zależało mi na pędzlu dzięki któremu uzyskam efekt no make up i on mi to zapewnia. Warto zainwestować w dobry pędzel. Efekt jakim nim uzyskuje naprawdę różni się od tego jaki uzyskiwałam tymi z drogerii używając tego samego pudru. Dobrze nabiera produkt, wystarczy mała ilość pudru aby pokryć całą twarz. Używam pudru sypkiego. Ma przyjemne mięciutkie włosie. Wygląd pędzla robi wrażenie, jest naprawdę śliczny. Długi trzonek w kolorze niebieskim, który bardzo dobrze leży z ręku, włosie jest również w kolorze niebieskim, ma się wrażenie że trzyma się w ręku pędzel luksusowy. Używałam go również do brązera wypiekanego. Aplikacja nim jest bardzo łatwa, efekt jaki nim uzyskuje jest naturalny. Ogólnie jak na razie praca z nim jest łatwa i przyjemna. Pędzel nie gubi włosia, nic nie dzieje się z nim po myciu.