Oral-B, Elektryczna szczoteczka do zębów PRO 2 2000N CrossAction

Oral-B, Elektryczna szczoteczka do zębów PRO 2 2000N CrossAction

Oral-B PRO 2 2000N CrossAction Szczoteczka elektryczna do zębów
Poznaj Oral-B PRO 2 – od marki numer 1 polecanej przez dentystów na całym świecie. Elegancka rączka szczoteczki elektrycznej 2000N pomaga Ci szczotkować zęby zgodnie z zaleceniami dentystów: Dzięki profesjonalnemu timerowi pomaga szczotkować zęby przez 2 minuty oraz sygnalizuje co 30 sekund, że należy przejść do czyszczenia kolejnego obszaru jamy ustnej. Gdy Ty tylko poruszasz szczoteczką, wyjątkowa, okrągła końcówka Oral-B zajmuje się całą resztą. Usuwa do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna, poprawiając stan dziąseł oraz sprawia, że Twój uśmiech staje się bielszy już od pierwszego dnia szczotkowania dzięki usuwaniu przebarwień powierzchniowych. Co więcej, szczoteczka pomaga chronić delikatne dziąsła dzięki personalizowanej technologii kontrolującej siłę nacisku, która zmniejsza prędkość szczotkowania oraz ostrzega, gdy szczotkujesz zbyt mocno. Szczoteczka do zębów Oral-B PRO 2 2000N z czujnikiem siły nacisku jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą wymienić swoją szczoteczkę manualną na elektryczną i poprawić stan zdrowia jamy ustnej. Nic dziwnego, że Oral-B jest marką numer 1 polecaną przez dentystów na całym świecie.
Akumulatorowa szczoteczka do zębów Oral-B PRO 2 2000N jest kompatybilna z następującymi końcówkami wymiennymi: CrossAction, 3DWhite, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone, Dual Clean, Power Tip, Ortho Care.

• Usuwa do 100% więcej płytki nazębnej: okrągła końcówka szczoteczki czyści lepiej niż szczoteczka manualna, poprawiając stan zdrowia dziąseł już w 30 dni
• Ochrona Twoich dziąseł: Kontrola siły nacisku zmniejsza prędkość szczotkowania oraz • ostrzega, gdy szczotkujesz zbyt mocno
• Delikatnie wybiela zęby już od 1. dnia dzięki usuwaniu przebarwień powierzchniowych
• Szczotkowanie zębów przez odpowiednią ilość czasu dzięki profesjonalnemu 2-minutowemu timerowi
• 2 tryby szczotkowania: tryb czyszczenia codziennego oraz tryb pielęgnacji dziąseł
• W zestawie: 1 rączka elektrycznej szczoteczki do zębów z ładowarką, 1 końcówka do szczoteczek elektrycznych
• Oral-B, marka najczęściej używana przez dentystów na całym świecie.

inne

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Od kilku lat mój numer 1

To była moja pierwsza szczoteczka elektryczna do zębów. Zakupiłam ją kilka lat temu i jak do tej pory spisuje się u mnie świetnie. Grafika jest stonowana, schludna i czytelna, a rączkę wygodnie trzyma się w dłoni i nie ślizga się. Urządzenie jest proste w obsłudze. Posiada opcję wyboru 2 prędkości. Przy zbyt mocnym dociśnięciu zwalnia tempo i zaświeca się lampka. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko zranienia dziąseł. Po użyciu pozostawia bardzo przyjemne uczucie dogłębnie oczyszczonych zębów. Istnieje możliwość wyboru różnych końcówek, na przykład do wrażliwych zębów czy takich ukierunkowanych na intensywniejsze usunięcie osadu (pamiętajmy o regularnej wymianie końcówek / szczoteczek!). Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Bateria trzyma nieźle, ale ładuję ją kilka razy w tygodniu. Gdy bateria jest na wyczerpaniu to również pojawia się ostrzegawczy sygnał lampki. Podsumowując, szczoteczka może nie ma innych dodatkowych "bajerów", jak najnowszy sprzęt, ale mnie w zupełności wystarcza to, co reprezentuje ten model. Nie wiem, czy zakupię ją ponownie, bo być może zaintryguje mnie inny wariant, ale nie wykluczam, że sięgnę po produkt tej firmy. Polecam!

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Najlepsza elektryczna!

Lubię zamiennie używać raz manualnej raz elektrycznej szczoteczki do zębów. Elektryczną dostałam na święta. Początkowo orałam sobie nią dziąsła, cała jama ustna mnie bolała. Trzeba nauczyć się jej używać :) Szczoteczka świetnie czyści zęby. Ruchy pulsacyjne i obracana główka docierają do wszystkich zakamarków. Nakładka na szczotkę dość droga, ale to można przeżyć. Szczotka z akumulatorem, który pozwala naładować urządzenie na ok 5 dni.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Niewyobrażalnie dobra szczoteczka

Długo używałam zwykłej, manualnej szczoteczki do mycia zębów, jednak postanowiłam zainwestować w tak ochoczo reklamowaną szczoteczkę elektryczną.
Szczoteczka nie jest najtańsza, ale uważam, że warto wydać te 200 zł, bo jakościowo jest świetna,a może akurat komuś uda się ją kupić w promocji to dopiero będzie w zysku.
W pudełku otrzymujemy ładowarkę zapakowaną w kartonik, szczoteczkę, końcówkę zabezpieczoną plastikowym opakowaniem i instrukcję obsługi.
Do szczoteczki pasują różne typy końcówek Oral - B, tutaj akurat jest załączona Cross Action, która bardzo dobrze doczyszcza zęby i przestrzenie międzyzębowe.
Szczoteczka posiada timer, gdzie co 30 sekund informuje nas, że możemy zmienić rejon czyszczenia zębów.
Kontrolę nacisku-gdy za mocno dociskamy ją do zębów to zwalnia i sygnalizuje to czerwoną lampką.
Kiedy trzeba ją naładować informuje nas o tym wskaźnik i miga czerwona lampka, a gdy ładujemy, kolejny wskaźnik świeci na zielono.Po naładowaniu szczoteczka wytrzymuje długo, zależy to oczywiście ile razy i po ile minut myje się uzębienie. Według producenta zalecane jest mycie dwie minuty, dwa razy dziennie i wtedy szczoteczka wytrzymuje do 14 dni.
Posiada dwa tryby mycia.
Używanie szczoteczki to czysta przyjemność i pewność, że ma się idealnie czyste zęby.Dźwięk przy myciu nie jest za głośny. Szczoteczka usuwa wszelkie osady, jednocześnie nie podrażniając dziąseł, wygodnie się ją trzyma i nie ześlizguje się z rąk. Polecam, polecam!! :)