Floslek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel ze świetlikiem i aloesem

Floslek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel ze świetlikiem i aloesem

Łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia, pieczenie spowodowane zabiegami kosmetycznymi takimi jak demakijaż czy henna. Przynosi ulgę i powoduje ustąpienie uczucia tzw. "ciężkich powiek" charakterystycznego dla zmęczonych oczu.

jestem na to za stara

żel jest miły w użyciu łatwo się wchłania, nie podrażnia, nadaje się pod makijaż, ma wygodne, praktyczne opakowanie,
przyjazną cenę, jeśli chodzi o łagodzenie to wolę żel arnikowy,
ich podobną cechą jest brak nawilżania, nie mam skóry suchej, ale jednak jakiegoś nawilżenia potrzebuję,
wydaję mi się, że żel powinien odpowiadać nastolatkom

Bez rewelacji

Żele z tej serii zna już chyba każdy. I mimo iż nic rewelacyjnego nie robią, to od czasu do czasu do niech wracam. Lekkie nawilżenie, uczucie odświeżenia, przyjemna konsystencja, a do tego higieniczne opakowanie w tubce, i niewielka cena to z pewnością ich największy plus. Mam jednak wrażenie, że z roku na rok okolice moich oczu potrzebują silniejszego nawilżenia i bardziej zaawansowanej pielęgnacji, dlatego muszę się chyba rozejrzeć za czymś innym. Niemniej dla młodej i niewymagającej zbyt wiele cery polecam - warto wypróbować ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry produkt

Produkt w aptece kosztuje 6-7 zł.Do wyboru mamy (bądź też nie) wersję w słoiczku i w tubce. Ja miałam w słoiczku i duży plus za zabezpieczenie słoiczka folijką w środku.
Żel ładnie pachnie i dosyć szybko się wchłania. Zmniejsza worki pod oczami od płaczu. Ma on działać na podrażnienia oczu spowodowane zabiegami.Takich zabiegów,to ja nie miałam,ale noszę soczewki często wysychają mi oczy a powieki robią się ciężkie i po użyciu tego żelu na powieki czuję ulgę i mam lepszy komfort widzenia.
Lepszy efekt jest ,gdy trzymamy żel w lodówce-jak zaleca producent. Korektor czy podkład nie rolują się na nim.
Produkt dobrze nawilża. Dla mnie nawilżenie jest w sam raz. Mam dopiero 18 lat,jeszcze nie używam, produktów bardziej skoncentrowanych pod oczy i zależy mi tylko na nawilżeniu,więc jestem zadowolona.Dla osób starszych może być niewystarczający.
Co do wydajności,to używam ok.5 tyg. i zużyłam połowę,ale stosuję obficie 2-3 razy dziennie.
Jest to mój drugi żel pod oczy z Flos Lek,wcześniej miałam z babką lancetowatą.Na pewno wypróbuję tez inne wersje o ile są.

Używam tego produktu od: trochę ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Nie uczula, nawilża - bardzo dobry produkt

Mam bardzo delikatną cerę, podatną na uczulenia, wrażliwą. Dodatkowo noszę soczewki. Produkt ten stosuję rano (pod makijaż) i na noc. Od razu po nałożeniu, czuję delikatne nawilżenie skóry, szybko się wchłania, dzięki czemu, po chwili mogę nałożyć korektor i podkład bez jakichkolwiek problemów. Jedyne czego mi brakuje to delikatnego chłodzenia. Bardzo dobry i godny polecenia produkt w niskiej cenie, stosuję go systematycznie na zmianę z innymi żelami pod oczy z tej firmy.

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok.5

Prawie, prawie.. ale to nie to

Pani w aptece poleciła mi go, więc skusiłam się. Żel jest w przyjaznej cenie, co z pewnością zachęca do zakupu. Po zastosowaniu skóra jest nawilżona, delikatna i gładka w dotyku, co jest dużym plusem. Łagodzi podrażnienia w stopniu zadowalającym. Wolę jednak jak żele mają metalowe roll-ony, które chłodzą.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Niestety...

Przy zakupach w aptece ten żel zwrócił moją uwagę. Prosty, acz przyjazny skład, niska cena i bardzo lubiana przeze mnie konsystencja żelu - zgrabny słoiczek Flos Leku od razu wylądował w moim koszyku. :) Moja skóra w okolicach oczu jest cienka, mam lekkie cienie, więc błędem byłoby określenie jej jako bezproblemowej, lecz nie potrzebuje ona mocnego nawilżenia. Jedyne co mnie męczy to częste pieczenie oka po demakijażu (żeby nie było, staram się jak mogę, by mleczko i inne preparaty nie dostały się do oka). ;)

Jedyne, czego od niego oczekiwałam to lekkie nawilżenie i ukojenie skóry wokół oczu...

...I niestety, krem zawiódł mnie na całej linii. Po kolei:
- strasznie się lepi i to uczucie nie mija, sądziłam, że żel szybko się wchłonie, a tu taka niespodzianka. ;)
- nawilża bardzo delikatnie, rewelacji nie ma.
- niczego nie rozjaśnił.
- w ogóle nie chłodził mimo trzymania go w lodówce, wręcz przeciwnie - mocno rozgrzewał.
- BARDZO podrażniał okolice oczu, po każdym użyciu skóra strasznie mnie piekła, ledwo patrzyłam na oczy, które wyrażały swoje niezadowolenie ciągłym łzawieniem i zaczerwienieniem... Początkowo nie skojarzyłam tych objawów z żelem, ale teraz jestem pewna, że to jego sprawka. To było nie do zniesienia, po aplikacji żelu wieczorem miałam ogromne trudności z oglądaniem TV, o czytaniu nie wspominając...

Reasumując: nie polecam. Chyba, że chcecie komuś sprytnym sposobem wypalić oczy, wtedy będzie to trafiony zakup. ;)

Za co dałam AŻ gwiazdkę? Właściwie sama nie wiem, chyba za cenę, dostępność i skład. ;)

Na pewno już po niego nie sięgnę.

Używam tego produktu od: ponad roku.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

UWAGA!!! UCZULA!!!

Nie jestem skłonna do alergii, nigdy nie miałam na nic uczulenia. Kupiłam ten żel bo maluję oczy bardzo mocno i wieczorny demakijaż sprawiał ze oczy były podrażnione. Po pierwszych użyciach byłam zachwycona-skóra wokół oczu i na powiekach nawilżona, miękka i ukojona. Ale gdzieś po trzech dniach zaczęłam budzić się z zaropiałymi oczami (używałam go na noc). Z każdym dniem coraz bardziej ropiały, nie mogłam odkleić oczu po przebudzeniu. Zauważyłam ze są strasznie zapuchnięte. Myślałam że to od nowego eyelinera wiec żelu używałam dalej. Eyeliner zmieniłam, objawy pozostały. Gdzies po 10dniach oczy zaczęły strasznie piec, miałam uczucie piasku pod powieką, non stop łzawiły,białka były zaczerwienione , jak odchylałam dolną powiekę była okropnie czerwona wewnątrz. Wygooglowałam ten żel i co się okazało? Że bardzo dużo osób miało ten sam problem co ja! ten żel poprostu jest często uczulający! Poszedł do kosza na śmieci a ja teraz piję cały czas wapno bo takich łzawiących oczu nie da sie umalować :(

Używam tego produktu od: niecałych dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: ledwo zaczete jedno opakowanie

może być

Badzo lubię żel pod oczy Flos Lek dla osób pracujących przy komputerze, w aptece farmaceutka namówiła mnie tym razem na tą wersję.
Nie jest to zły produkt, ale nie ma też rewelacyjnych właściwości.

Plusy:
* bardzo dobry skład, krótki, natutany, bez parabenów
* nie podrażnia, nie uczula
* wydajny
* szybko się wchłania, nie zostawia lepkiej warstwy
* bezzapachowy
* cena

Minusy:
- za słabo nawilża
- ulga dla oczu jest bardzo krótkotrwała
- słabo sobie radzi z opuchnięciami po nieprzespanej nocy

Żel ma za małe działanie aby był używany solo, sprawdzi się np. po demikijażu, przynosząc chwilową ulgę, ale poza tym nie robi nic, potrzebujemy obok jeszcze jednego kremu - nawilżającego, likwidującego opuchnięciaczy czy innego odpowiednio do naszych potrzeb.

Produkt ten sprawdzi się idealnie dla nastolatek, które myslą o pierwszym kremie pod oczy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zabierzcie go odemnie

Gdyby nie fakt, że nie można dać O to zapewne bym go dała. Dla mnie ten żel był okropny.
Kupiłam go za jakieś grosze. Niestety po nałożeniu powieki mnie piekły i po jakimś czasie robiły się czerwone. Po 1 miesiącu od pierwszego użycia ponownie dałam mu szansę, ale skutek był ten sam.
KOSZMAR!!! Nie polecam absolutnie. :(

Używam tego produktu od: użyłam tylko dwa razy i już nigdy więcej
Ilość zużytych opakowań: żadne

nie szkodzi

Kupiłam go ponieważ miałam baaardzo suchą skórę pod oczami. Łuszczyła się i robiły mi się mega suche placki. Żel jest bardzo lekki i nie lepi się. Szybko się wchłania i można używać go pod makijaż. Nie zauważyłam efektu chłodzenia i nie wiem też czy redukuje opuchnięcia ponieważ takiego problemu nie posiadam. Z całą pewnością żel nie podrażnia. Nie posiada zapachu co mnie osobiście bardzo cieszy. Jedyna rzecz do której mogę się przyczepić to to, że niestety nie nawilża. Skóra pozostaje napięta ale podrażnienia pod moimi oczami zredukowały się. Ogólnie nie jest to zły produkt ale raczej do niego nie wrócę.

bardzo dobry

Niepozorny, a bardzo dobry.
Lubie uzywac duzej ilosci zelu pod oczy a skora wokol nich mi sie odwdziecza. Ten zel nie roluje sie przy duzej ilosci, wchlania calkowicie, nawilza, napina, napewno usuwa uczucie "ciezkich powiek", skora pod oczami jest jasniejsza i miekka.
Cena, wydajnosc, dostepnosc na plus.
Sklad takze jak najbardziej.
Bardzo prawdopodobne ze do niego wroce, ale narazie chce wyprobowac czegos nowego :)

Przyzwoity

Bardzo dobry produkt za niewielkie pieniadze.
Mam wersję w tubce, przez co jest higieniczny i poręczny.
Problemów z dostępnością też nie zauwazyłam.
+Świetnie wygładza i nawilża okolice moich spracowanych oczu (m.in. przy komputerze)
+Nie czuję zapachu - jeśli nawet jest perfumowany, nie wyczuwam nić nachalnego.
+Rewelacyjny skład.
+wydajny - zuzywam jednorazowo malutką "kropkę"

polecam