Floslek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel ze świetlikiem i aloesem

Floslek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel ze świetlikiem i aloesem

Łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia, pieczenie spowodowane zabiegami kosmetycznymi takimi jak demakijaż czy henna. Przynosi ulgę i powoduje ustąpienie uczucia tzw. "ciężkich powiek" charakterystycznego dla zmęczonych oczu.

Za mało nawilża, za to nie uczula

Nadal szukam kremu idealnego pod oczy, to właściwie największy zakupowy problem, jeżeli chodzi o pielęgnację.
Dla mnie w ogóle nie nawilża, jedynie zmniejsza napięcie skóry. Za to nie uczula, a to już poteżny plus.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Nie na moje potrzeby

Zanim zaczęłam przeszukiwać internet w celu znalezienia kremów na pierwsze zmarszczki mimiczne, przeczytałam, że cienka skóra wokół oczu na początek potrzebuje jedynie dobrego nawilżenia. Kupiłam ten żel, bo widziałam, że ma tutaj dobre opinie.
Na moje potrzeby się nie sprawdził, tak jak ten żel nawilża pierwszy lepszy krem. Poza tym nie mam wrażliwej skóry wokół oczu, więc i tutaj jest dla mnie zbędny. Opakowanie wyglądało bardzo ładnie na łazienkowej półce, ale było je ciężko zakręcić.
Nie dla mnie, ale nie żałuję, że spróbowałam.

Używam tego produktu od: lutego 2013

OK!

Kupiłam, bo lubię żele z Flos-leku.

+ tani
+ dostępność
+ łagodzi podrażnienia
+ nawilża
+ nie powoduje podrażnień

Nie robi cudów, ale jest to przyjemny krem nawilżająco-łagodzący do cery niewymagającej specjalnie skoncentrowanej pielęgnacji.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Wywołuje pieczenie.

W sumie nie wiem, jak ten produkt zrecenzować. Nie moge powiedzieć nic o jego działaniu, bo prawie nie zdążyłam go przetestować ze względu na pieczenie skóry, jakie wywołał po stosowaniu. Bardzo mało konfortowe i musiałam go szybko usunąć. Dałam mu szansę kilka razy, ale nie ma chyba sensu więcej, bo scenariusz jest zawsze identyczny. Efektu ukojenia na pewno nie zauważyłam.

Plusem jest niska cena, ale i tak szkoda mi 5 złotych, które został wyrzucone w błoto, bo żel nadaje się w moim przypadku jedynie do kosza na śmieci.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Łagodzi;D

Ten kosmetyk ma właściwie łagodzic podraznienia i to zdecydowanie robi ,zeby ktos nie myslał ze bedzie ygładzał jakie kolwiek zmarszki oj nie;) , produkt nie ma ograniczen wiekowych moga go uzywac nastolatki a takze nieco starsze kobiety;) polecam go gdyz daje swietne ukojenie i nawilzenie naskórka;)

Ilość zużytych opakowań: poczatek 2

super!

Używam żelu na różne problemy skórne, od przesuszonych powiem, po zaczerwienienia i strupki na twarzy. Świetnie działa nawilżająco i regenerująco. łagodzi podrażnienia.
wadą jest malutkie opakowanie, ale na szczęście cena jest niska

Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Klapa

Niestety, zero efektów. Moje powieki i okolice oczu są w dokładnie tej samej kondycji, co przed użyciem żelu. Na dodatek zdenerwowałam się już na samym początku, bo pudełko jest oszukane i produktu jest o połowę mniej, niż sądzimy przy zakupie...
Daję jedną gwiazdkę za przyjemną konsystencję i za efekt rozgrzewania. Może sam w sobie jest niepożądany, ale ja go lubię, bo kiedy nakładam krem na noc, działa jak tabletka nasenna O.o

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Ale grzeje!

To, co najbardziej uderza mnie w tym żelu, to fakt, iż zamiast chłodzić i koić zmęczoną skórę, on ją rozgrzewa. I to jeszcze jak! Przez dobrych kilka minut skóra aż parzy. Nie jest czerwona, oczy nie łzawią, ale uczucie jest raczej nieprzyjemne, zwłaszcza jeśli trzymamy żel w lodówce z nadzieją, że schłodzimy nim obrzęknięte czy zasiniałe okolice oczu. Poza tą jedną wadą, produkt jest dość dobry. Muszę przyznać, że nie używam go regularnie, ale stosowany doraźnie na pewno nie zmniejsza sińców pod oczami. Daje za to lekkie uczucie odpoczynku dla oczu, ma przyjemną konsystencję i jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: dwóch albo trzech miesięcy

Dobry, choć rozgrzewa zamiast chłodzić

+ lekka żelowa konsystencja
+ dość szybko się wchłania (kleista powłokę pozostawia, gdy nałoży się za dużo żelu)
+ przyzwoicie nawilża
+ niska cena
+ naturalny skład w porównaniu z wieloma innymi kremami

- rozgrzewa zamiast chłodzić!! (w jednej z ostatnich recenzji jest o tym mowa i u mnie niestety pojawia się ten sam efekt:/). Jest to o tyle dziwne, że nie idzie za tym zaczerwienienie ani pieczenie czy opuchnięcie - jest tylko samo uczucie rozgrzania, ale to i tak duży minus dla kremu pod oczy.

- nie zauważyłam rozjaśnienia sińców (a mam dość widoczne).

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

jestem zadowolona

Nigdy wcześniej nie używałam kremu pod oczy, dlatego nie mam dużego porównania. Jestem jednak zadowolona z tego produktu, ponieważ:
-uspokaja podrażnioną i wrażliwą skórę
-przyjemnie chłodzi
-nie pozostawia tłustej warstwy
-szybko się wchłania
-skóra powiek staje się gładka
-przyjemna żelowa konsystencja
-jest bardzo wydajny
-bardzo niska cena
-dobra dostępność
-wygodne opakowanie w tubce
Jedynym minusem jest to,że mógłby jeszcze lepiej nawilżać,ponieważ czasem mam wrażenie,że robi to niedostatecznie

bardzo dobry :)

Dobrze działa, lekko chłodzi i ściąga uczucie ciężkości z powiek. Nawilża dość dobrze, choć mógłby jeszcze lepiej. Jest przyjemny w stosowaniu. Skóra wokół oczu po jego użyciu jest trochę jaśniejsza i faktycznie oczy wyglądają na mniej zmęczone.
Dodatkowe atuty to cena, wydajność i forma tubki, która mi się podoba.
Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: dwóch lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa

idealny !

Produkt, który spełnia WSZYSTKIE obietnice producenta !!

Doskonale nawilża skórę powiek i pod oczami, super się wchłania, nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy, przynosi natychmiastowe ukojenie, cena- plusy mogę wymieniać w nieskończoność :)

Wady- brak :D

Uwielbiam go- po wielu ciężkich i długich poszukiwaniach znalazłam ideał :D