Wibo, Magic Pop, Glitter Lipstick (Pomadka w płynie)

Wibo, Magic Pop, Glitter Lipstick (Pomadka w płynie)

Kategoria
Marka

Innowacyjna pomadka w płynie zmieniająca matowy efekt ust w metaliczny. Super lekka formuła zapewnia perfekcyjną aplikację, a formuła kiss proof gwarantuje utrzymanie metalicznego efektu przez wiele godzin.

w płynie /z aplikatorem
Efekt
kryjące

Makijaż ust jest jednym z etapów, którego nigdy nie pomijam podczas wykonywania make-up`u. Uwielbiam podkreślać usta i dlatego szukam ciekawych produktów do ich malowania. Jakiś czas temu w moje ręce wpadła glitterowa pomadka z Wibo. Matowa pomadka zmieniająca się w metaliczną? - koniecznie musiałam wypróbowac. Myślę, że to nietuzinkowy produkt o pięknej gamie kolorystycznej. Pomadka jest trwała wygodna w noszeniu a sam efekt wyokńczenia jakie daje jest zaskakujący.

OPAKOWANIE

Szminka zapakowana jest w kartonik z napisami wśród których znajduje się logo marki i nazwa produktu oraz grafika pokazująca wygląda pomadki oraz jej odcień. Na bocznej ściance znajduje pole z dokładnym opisem i sposobem użycia. Na opakowaniu mamy tez skład. Podoba mi się też to, że opakowanie ma na dol i na górze numer oraz nazwę odcienia. Pomadka zamknięta jest w typowej dla tej formy kosmetyków plastikowej buteleczce z aplikatorem. Buteleczka ma na sobie nazwę produktu oraz logo marki. Zakrętka z aplikatorem pasuje kolorystycznie do reszty, jest srebrna i ma chropowatą fakturę dzięki drobinkom przypominającym brokat. Sam aplikator umieszczono na dosyć długiej rączce. Ma on podłużny prostokątny kształt z lekko zaokrągloną w literkę U końcówką. Taka forma pozwala na szybkie i precyzyjne nałożenie pomadki, bez konieczności używania konturówki. Z jego pomocą możemy szybko i precyzyjnie obrysować usta. Aplikator wykonano z miękkiej i przyjemnej dla ust gąbeczki. Całość opakowania jest przezroczysta, więc dokładnie widzimy kolor jaki kupujemy.

POMADKA

Posiadam odcień 02 Burnt Orange, który jest ciepłym odcieniem czerwieni. Nadaje się do odważniejszego makijażu na dzień, ale najlepiej sprawdzi się w wieczornym makijażu. Pomadka jest dosyć rzadka jeśli chodzi o konsystencję. Krycie i pigmentacja są świetne – jedna warstwa spokojnie wystarczy, aby usta wyglądały perfekcyjnie. Aplikacja jest bardzo prosta, dzięki apliaktorowi o bardzo dobrym kształcie łatwo nałożyć ją bez wyjeżdżania poza kontur ust. Nie potrzeba nam nawet konturówki, aby to zrobić, co jest dodatkowym plusem. Kiedy nakładamy ją na usta daje nieco mokre wykończenie, aby po chwili zastygnąć. Po zastygnięciu nie czuć pomadki na ustach, jej noszenie jest bardzo komfortowe, nie powoduje uczucia ściągnięcia. Po około dwóch minutach wystarczy zacisnąć usta, aby pomadka z matowej zmieniła się w pomadkę z widocznymi drobinkami. Są one dość duże, ale całość wygląda całkiem ładnie. W świetle drobinki pięknie opalizują na różne kolory. Szminka jest bardzo trwała i spokojnie wytrzyma kilka godzin, nadaje się nawet na większe wyjścia kiedy makijaż musi być nienaganny. Oczywiście podczas jedzenia (szczególnie czegoś tłustego) nieco się ściera, ale w sposób równomierny. Przy dłuższym stosowaniu nie przesusza ust, chociaż przy noszeniu każdej matowej szminki ich pielęgnacja odgrywa znaczącą rolę. Myślę, że to ciekawy produkt, warto go poznać.

PLUSY:
+ nietypowy efekt – zmiana pomadki matowej w metaliczną
+ świetna pigmentacja
+ łatwa i precyzyjna aplikacja
+ bardzo dobry aplikator
+ nie wysusza ust
+ wytrzymuje naprawdę długo
+ równomiernie się ściera
ma estetyczne opakowanie

Całkiem fajny produkt

Produkt dość unikatowy i zdecydowanie dla osób, które lubią wyraźny błysk na ustach. Pomadka nakłada się dobrze. Można wyrysować kontur ust bez użycia konturówki co jest zdecydowanym plusem. Trwałość jest naprawdę przyzwoita. ALE uwaga po zaciśnięciu warg pojawiają się błyszczące drobinki, które są dosyć spore i przypominają brokat.

super

Pomadka w płynie jest mega wydajna, trwała, cena nie jest wygórowana, Baaardzo długo trzyma się na ustach . Nie mam nic do niego ale miłością też nie darze. Warto wypróbowac

Ciekawa!

Pomadka muszę przyznać, zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Posiadam wersję krwistoczerwoną i u mnie zdecydowanie się ona sprawdza. Produkt otrzymujemy zapakowany w papierowe pudełko, samo opakowanie jest plastikowe. Jeśli chodzi o kolor szminki, jest dobrze napigmentowany, łatwo się go rozprowadza na ustach. Kiedy zacisnęłam wargi nie sądziłam, że na ustach faktycznie pojawią się drobinki! : ) Trwałość jest całkiem ok. Raczej nie zaopatrzę się w inne kolory, ale przyznam że jest to przyjemna odskocznia od typowych, matowych pomadek :)

Drobinki brokatu

Wszyscy dobrze znamy od lat kosmetyki marki Wibo dostępne na wyłączność w Drogeriach Rossmann. Co kilka miesięcy wypuszczają na rynek nowości dopasowane do sezonu w roku. Parę miesięcy temu na półkach pojawił się Magic Pop, Glitter Lipstick. Pomadki z pozoru matowe, ale tylko takie się wydają. Po ich nałożeniu, należy złączyć razem usta na kilka sekund i wtedy na naszych ustach zaczynają skrzyć drobinki brokatu. Na pewno jest to innowacyjna formuła, super lekka. Pomadki znajdują się w standardowych opakowaniach, ale posiadają brokatową zatyczkę. Aplikator się dość precyzyjny, w kształcie takiego zagiętego ‘kopytka’. Nie wysuszają ust, nie zostawiają śladów na szklankach co dla mnie też jest dość ważne. W gamie kolorystycznej znajdziemy 4 kolory: róż, czerwień, bordo i fiolet. Na pewno nie jest to pomadka dla każdego, ze względu na te brokatowe drobinki, ale robi efekt wow.

Za dużo tego brokatu

Kupiłam dwa od razu i żałuję . Gdybym wybrała jeden, po drugi pewnie bym już nie sięgnęła.
Zacznę od koloru 03 czerwony -w opakowaniu wygląda świetnie i to na tyle,po nałożeniu na usta czuję się jakbym miała na nich ciało obce , zbiera się - nawet nakładając cienka warstwę ,ciągle czuć tę pomadkę na ustach i jej wszechobecny brokat, za dużo go zdecydowanie . Wygląda jak dla mnie trochę tandetnie, zapach też pozostawia wiele do życzenia - po prostu go nie lubię .
Troszkę lepiej wypada kolor 01 mam wrażenie ,że mniej się zbiera niż ta czerwień , a obecne w nim drobinki brokatu wyglądaj w miarę do przyjęcia.
Mimo wszytsko , ani jeden ani drugi kolor nie zostały że mną na dłużej , w 03 nawet nie umiem określić trwałości ponieważ szybko pozbyłam się jej z ust , 01 - jak na pomadkę tego typu , wcale nie utrzymuje się tak długo .
Poza promocją cena jest zdecydowanie wygórowana.

Magic Pop, Glitter Lipstick

Skusiłam się na najjaśniejszy kolor taki bardziej nude trochę rozczarowałam się kolorem ponieważ wpada trochę w takie nony różowe niż typowe dla kolorów nude. Ale bardzo przyjemnie się go nosi na ustach i praktycznie nie czuje się jej na ustach po krótkiej chwili wybija brokat na ustach który ślicznie połyskuje co bardzo mi się podoba dla osób uwielbiających brokat to będzie super rozwiązanie. Pomadka jest nawet trwała ładnie się zjada bez jakiegoś agresywnego odcięcia na ustach nie wiem jak jest z tymi intensywniejszymi kolorami np. czerwonym. Opakowanie jest ładne i lekkie.

Nawet nawet

Mi się spodobał . Po aplikacji daje efekt mokrych ust . Nie jest to błyszczyk na codzień ale jest fajnyn dopełnieniem fajnego makijażu. Błyszczyk na początku aplikuje się jak matowa pomadka jednak po aplikacji i potarciu ustami zamienia sie w błyszczyk . Baaardzo długo trzyma się na ustach . Nie mam nic do niego ale miłością też nie darze.

Na imprezę do zdjęć

Ta pomadka to świetny gadżet i ładnie wygląda na toaletce dzięki brokatowej zakrętce. Kolor nr.1 jest jasno różowa delikatnie przybrudzona z srebrnymi i różowymi drobinkami. Pomadka jest trwała i trochę wysusza usta. Rzeczywiście pomadka na początku jest matowa i po załączeniu ust pojawiają się metaliczne drobinki, niestety przy dłuższym noszeniu te drobinki znajdują się już wszędzie wokół ust. Zapach pomadki jest specyficzny ale nie czuć go po wyschnięciu pomadki.

Tandeta

To wykończenie nie jest dla mnie. Wygląda bardzo tandetnie. Pomadke ciężko zaaplikowac i trzeba uwazac dopoki nie zastygnie. Niestety moze brudzic a jej trwałość to jakas pomyłka. Dla mnie to pomadka do festiwalowego looku ale nie dla przeciętnego czlowieka.

Wygląda kiczowato na ustach

Pomadka zapowiadała się fajnie. Ja lubię błysk więc byłam ciekawa tego efektu drobinek. Niestety wygląda to tanio i kiczowato. Te drobiny brokatu są za duże , nie jest to taki metaliczny ładny błysk. Pozatym pomadka zjada się nieestetycznie i nie jest komfortowa na ustach. Użyłam raz i od tej pory leży gdzieś w czeluściach szuflady.

Pomadka jedynie do chodzenia po domu.

Pomadkę kupiłam jak większość dziewczyn, skuszona promocją w rossmannie. Wyobrażałam sobie, że będzie pięknie mienić się na ustach. Wybrałam, niestety, fioletowy odcień pomadki. Przyznam się, że pomalowałam usta raz, będąc w domu aby najpierw sprawdzić jak będzie się zachowywać. Całe szczęście, że nigdzie nie wychodziłam... Aplikator dobrze maluje usta, pomadka jest dobrze napigmentowana i jej kolor wygląda tak jak na opakowaniu, ale... pomadka rozlewa się poza usta, rozmazuje się. Wystarczy lekko dotknąć aby przenieść ją na wszystko dookoła. Brokat jak brokat, nie zauważyłam większej tragedii, ale ta trwałość pomadki matowej bardzo mnie zaskoczyła. Nie wyobrażam sobie abym wyszła w niej z domu...