Always, Classic Standard, Podpaski klasyczne bez skrzydełek rozmiar 1

Always, Classic Standard, Podpaski klasyczne bez skrzydełek rozmiar 1

Kategoria
Marka

Always Classic Standard to wysokiej jakości podpaski bez skrzydełek o normalnej grubości. Seria Classic spełni oczekiwania każdej kobiety i zagwarantuje jej stuprocentową ochronę i uczucie świeżości. Dodatkowa powłoka z siateczki Dry Weave sprawia, że podpaski są jeszcze bardziej chłonne.

podpaski, wkładki, tampony
ochronne
pakiet

Mogą być

Podpaski chyba najbardziej znanej marki , przez kojarzy się z mega jakością. Opakowanie wygodne, każda podpaska zapakowana oddzielnie w folię co uważam za higieniczne rozwiązanie. Podpaski są bez skrzydełek takie chciałam. Bardzo dobry kształt i super klej dobrze trzymają się bielizny, nie przerywają się. Podpaski charakteryzuje się super chłonności. Niestety materiał nie jest dla mnie chyba zdecydowanie wolę bardziej delikatniejsze i miękkie. Ten mnie podrażnia.

Moje ulubione

Podpaski kupiłam nie zdając sobie sprawy, że nie mają skrzydełek. Odkąd pamiętam skrzydełka mi przeszkadzały ale z czasem się do nich przyzwyczaiłam bo praktycznie każde podpaski je mają. Jakie było moje zdziwienie otwierając pierwszą podpaskę Always Classic.

Wykonane są one z przyjemnego materiału na którym dodatkowo umieszczona jest siateczka. Podpaski są dosyć grube ale mi to nie przeszkadza, uzywam je nawet do skąpej bielizny. Pomimo tego, że nie mają skrzydełek dobrze się trzymają i nie musimy się martwić że się przesuną.

Jedyny minus to fakt, że są tak słabo dostępne. Na szczęście pracując w sklepie mam możliwość zamówienia ich więc narazie nie martwię się tym, że nie będę miała gdzie ich kupić.

Zdecydowanie polecam produkt, oczywiście tym którym nie przeszkadza średnia grubość podpasek. Jak zwykle marka Always mnie nie zawiodła.

Niestety nie.

Jeśli chodzi o wybór podpasek to w zasadzie jestem wierna Belli, ale od czasu do czasu robię "skok w bok" i sięgam po coś, czego jeszcze nie używałam. Tym razem padło na Always, które zawsze kojarzyły mi się z dobrą jakością i komfortem. Kupiłam 2 różne opakowania - wersję ze skrzydełkami i tą, aby je porównać i podzielić się opinią.

Każda podpaska zapakowana jest w oddzielne opakowanie, co osobiście uważam za idealne rozwiązanie, bo przechowywanie jest bardziej higieniczne no i zawsze mogę awaryjnie włożyć kilka sztuk do torebki. Wygląd i kształt są ok, dobrze dopasowane do budowy ciała. Po bokach brak skrzydełek ochraniających czego się obawiałam, ale okazało się, że niesłusznie ponieważ klej dobrze trzyma bielizny i nic się nie przemieszcza, a przy nietypowej bieliźnie sprawdzą się idealnie. Początkowo ich używanie było komfortowe bo były miękkie, wygodne, nic nie przeciekało. Jednak po jakimś czasie zaczęłam odczuwać dyskomfort. Tak jak wersja że skrzydełkami zaczęły odparzać co w konsekwencji powoduje, że pewnie już po nie nie sięgne.

Miło się zaskoczyłam

Kupiłam je przypadkiem, nie wiedząc że nie mają skrzydełek. Gdy otworzyłam, myślałam że to jakaś wada fabryczna. Bałam się że nie będą sie tak dobrze trzymać, mimo to spełniły swoją funkcję. Mam wrażenie, że spisują się lepiej niż te ze skrzydełkami, bo bardzo dobrze przylegają i dopasowują się.

Całkiem ok

Co prawda nie są bez wad, ale bardzo je lubię, bo są to klasyczne podpaski Always mające w sobie zapewnienie ochrony i komfortu. Opakowanie jest charakterystyczne dla tej marki - dobre dobrana kolorystyka z niegryzącą się szatą graficzną. W porównaniu do innych są dosyć grube i osoby, które wolą cieńsze podpaski mogą nie być z nich zadowolone. Ja wolę cieńsze, ale do tych często wracam, bo sprawdzają się u mnie bardzo dobrze, szczególnie przy typach bielizny gdzie trudno przykleić skrzydełka, tutaj ich nie ma więc lepiej dopasowują się do bielizny. Podpaski wykonane są z przyjemnego w dotyku materiału, dodatkowo mają siateczkę. Posiadają mocny klej i mogę ich być pewna w każdej sytuacji - nie odklejają się, nie przesuwają w ciągu dnia, choć początkowo obawiałam się tego jako osoba przyzwyczajona do dodatkowego zabezpieczenia w formie skrzydełek. Podczas obfitych miesiączek mogą być jednak za słabe i nie ochronią przed przeciekaniem, ale podczas tych normalnych chronią prawie w 100%. Dobra jakość idzie w parze z korzystną ceną.

PLUSY
+ dobra ochrona
+ przyjemny materiał
+ mocny klej
+ cena

MINUSY
- nie wszyscy polubią ich grubość
- przy obfitych miesiączkach nie sprawdzą się