Ravi, Travella, Płatki kosmetyczne

Ravi, Travella, Płatki kosmetyczne

Wyjątkowo miękkie i delikatne uniwersalne, 3-warstwowe płatki kosmetyczne z brzegiem zabezpieczonym przed rozwarstwianiem przeznaczone do codziennej pielęgnacji i różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Wykonane z wysokiej jakości włókien, charakteryzują się wysoką chłonnością, są bezzapachowe. Produkt umieszczony jest w praktycznym opakowaniu z perforacją umożliwiającym wygodne dozowanie.

do twarzy
zestaw
płatki higieniczne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Bardzo dobra jakość, jak na małą, lokalną firmę przystało dbają o jakosć... Chwali się, tylko brać przykład...

Jeśli chodzi o wybór płatków kosmetycznych mam swoich faworytów, ulubieńców. M.in. należą do nich płatki od Ravi. Kilka słów o marce. Mała, aczkolwiek prężnie rozwijająca się firma co ważne polska w 100% pochodząca z podkarpacia. Taka ot co mała ciekawostka :)

W opakowaniu znajduje się 100szt płatków. Raczej na takie wersje się najczęściej decyduję. Mniejsze dosłownie pochłaniam w tempie ekspresowym.. A jednak 100szt wystarczy na dłuższą chwilę.
Płatki zapakowane w foliowy woreczek. Standard. Zaś na samym spodzie przerywana folia, ułatwiająca otwarcie i dozowanie płatkami do użycia. Spokojnie bez obaw nie wypada nic więcej niż potrzeba.

Płatki bardzo dobrej jakości. 3 warstwy. Co najważniejsze nie rozwarstwiają się, nawet podczas długiej pracy z nimi. Warstwy bardzo dobrze sprasowane. Nic się nie rozwarstwia, nie odrywa i nie pozostaje na twarzy po użyciu.

W mojej okolicy produkt dostępny bardzo dobrze. Bez większych trudności jestem w stanie zaopatrzyć się w kolejne opakowanie. Czy to w drogerii czy nawet spożywczaku.

Podsumowując. Bardzo dobra jakość, za niewielką kwotę. Zdarza się, że kupuję płatki niewiele ponad 3,50, ale bywało również ponad 4. Podejrzewam, że tutaj jest już kwestia marżowania produktu w sklepie.
Tak czy owak polecam dobra jakość.

• Trwałość / wykonanie: 4

Trudno dostępne

W opakowaniu jest 100 sztuk 3 warstwowych płatek celulozowo-bawełnianych. Wykonane są świetnie rzeczywiście się nie rozwarstwiają i dobrze chłoną produkty do demakijażu. Troszkę się pylą podczas wyjmowania z opakowania ale nie zdarzyło mi się aby jakieś klaczki weszły mi do oczu czy zostały na buzi.Ogólnie jestem z nich zadowolona ale nigdzie indziej poza Top Marketem (tam je kupiłam) ich nie widziałam także będę je kupować raczej okazyjnie.

• Trwałość / wykonanie: 5

Bardzo dobre płatki

Od płatków kosmetycznych oczekuję przede wszystkim miękkości, delikatności (szczególnie dla okolic oczu) oraz trwałości. Ważny jest dla mnie komfort stosowania tego typu produktu, więc najczęściej sięgam po sprawdzone już marki. Na Travellę natknęłam się przypadkiem w małym sklepie. Mój wzrok przyciągnęło bardzo ciekawe pod względem grafiki i kolorystyki opakowanie. To nie jedyne plusy tego produktu, który mimo niskiej ceny dorównuje tym kilkukrotnie droższym.

OPAKOWANIE

Kolorystyka opakowania to głównie pastelowe barwy oscylujące wokół różu i błękitu, ale ciekawe jest przede wszystkim wzornictwo i grafika. znajdziemy tutaj kwiaty, motyle, grafikę przedstawiającą kobietę z kwiecistym wiankiem, można rzec, że na opakowaniu coś się dzieje i wyróżnia się pośród zwykłych, szarych kształtów. Na dole przedniej części mamy dokładnie rozrysowany płatek i jego strukturę. Opakowanie zamykane jest na sznureczki, co ułatwia przechowywanie płatków.

PŁATKI

Płatki mają klasyczny, okrągły kształt. Posiadają lekkie obszycia na krawędziach dzięki czemu nie rozwarstwiają się i są trwałe, zapobiega to również pozostałościom nitek na skórze. Płatki wykonano z bardzo przyjemnej dla skóry, delikatnej bawełny, która nie drapie podczas demakijażu, jest odpowiednia dla okolic oczu i nie powoduje dyskomfortu. Płatki są przyjemne, miękkie w dotyku a dodatkowo trwałe, nie zostawiają włókien na skórze, doskonale spełniają swoją funkcję. Wystarczy kilka i cały makijaż znika. Niestety dostępność jest chyba minusem, bo widziałam je tylko w 1 miejscu.

PLUSY:

+ delikatne dla skóry
+ trwałe
+ nie rozwarstwiają się
+ nie pozostawiają włókien
+ tanie
+ mają praktyczne opakowanie

MINUSY
- dostępność