Huda Beauty, The New Nude Eyeshadow Palette (Paleta 18 cieni do powiek)

Huda Beauty, The New Nude Eyeshadow Palette (Paleta 18 cieni do powiek)

Jak przenieść paletę w odcieniu Nude na wyższy poziom ? Huda właśnie tego dokonała. Najnowsza paleta składająca się z 18 intensywnie napigmentowanych cieni o formule łatwego blendowania. Znajdziemy tutaj cienie matowe i teksturowe- duo chrome i brokaty odpowiednie do każdego typu urody. Cienie wzbogacone są dodatkiem aloesu i olejku kokosowego. Stylistyka cieni to kolory jagodowe , brązy , rose gold oraz brzoskwinie

prasowane
o przedłużonej trwałości
paletki cieni
Efekt
brokatowe, metaliczne, matowe

Świetna

Paletę kupiłam kilka lat temu, służy mi do dziś. Kolorystyka niesamowicie dziewczęca, neutralna. Można wykonać nią makijaż zarówno dzienny jak i na specjalne okazje. Praca z cieniami jest ultra łatwa i przyjemna. Trwałość doskonała, zarówno matów jak i błysków, które w tej palecie mają rozmaite wykończenia. Szata graficzna opakowania przykuwa uwagę. Super pomysłem było dodanie do środka bardzo dobrej jakości lusterka - z tego względu często zabieram paletkę na wyjazdy.

Paleta godna uwagi

Lubię ją! Dla mnie to idealna paletka na imprezy i kiedy myślę jak malować się na wesele itp. to wtedy zawsze myślę o tej palecie.

Kolory - nude idący w różowe tony, maty są ciekawe, błyski niepowtarzalne.

Jakość-cienie ładnie się blenduja, dobrze trzymają, są w punkt nie za suche, nie za mokre.

Opakowanie - fajnie, że ma lusterko, ale w tej cenie trochę za tanie.

Całość oceniam na 4,5- głównie za cenę.
Uważam, że cena jednak jest wygórowana, gdyż nie jest to uniwersalna paletka, trzeba mieć na nią dzień lub konkretny typ urody aby codziennie z niej korzystać. Jest super do makijaży okazjonalnych. Nie wiem po co dodano ten Korektor, bazę - chyba po to aby przylepiła brud, a straciliśmy jeden neutralny cień. Opakowanie pozostawia wiele jak za tę cenę.

Jedna z ulubionych

Jest to jedna z piękniejszych palet w moich zbiorach. Doskonale się sprawdzi w makijażach ślubnych.
Solidne opakowanie z dobrym jakościowo lusterkiem. Mamy tu doskonałe maty- chociaż mi minimalnie brakuje chociaż jednego ciemnego cienia- bo tu mamy jasne i średnie barwy.
Cienie doskonale się ze sobą łączą, bezproblemowo współpracują z bazą, korektorem jak i z lekko przypudrowaną powieką.
Nie odpowiada mi w niej ten korektor- w zamian wystarczyłoby dać jeszcze jeden dobry cień- a tak leży i zbiera osyp :)
Błyski są piękne i wielowymiarowe- po jakimś czasie trochę zastygają w opakowaniu.
Brokaty są ok- chociaż nie jest to moja bajka- wyglądają ładnie ale wymagają zastosowania bazy do glitterów .
Nie jest tania ale zdecydowanie jest warta swojej ceny ( płaciłam za nią ok 389zł)

Jakość cieni warta tych pieniędzy

Uwielbiam i polecam! Pigmentacja - złoto. Paletka ma wiele jasnych kolorów, które widać jak nałożymy na powiekę (często przy tańszych paletkach widać subtelnie takie cenie lub prawie wgl). Używałam tej baletki przy moim ślubnym makijażu i używam jej do dzisiaj. Dla osób, które lubią delikatne makijaże oka, z cieniami które siedzą na powiece wiele godzin bardzo polecam! Cienie marmurkowe i matowe w ciemno stosuje i ufam, z dwoma brokatowymi cieniami mam problem - nie stosowałam, chyba dość za ostre dla mnie.

Moja ulubiona paleta cieni

Paletkę dostałam od mojego partnera jako prezent na zeszłoroczne mikołajki, ze względu na dosyć wysoką cenę uznałam, że raczej nie będzie kolejnych okazji do jej zakupu.

Paletka oferuje 18 cieni, od matowych przez błyszczące aż do typowych brokatów. Kolorystyka jest cudowna, każdy jeden z tych cieni świetnie współgra z moją jasną karnacją a odcienie zawarte w palecie dają naprawdę szerokie spektrum możliwości. Wykonamy nią zarówno subtelny makijaż codzienny jak i szałowy makijaż wieczorowy.

Cienie świetnie się blendują, nie osypują się i są doskonale napigmentowane. Bardzo dobrze się nimi pracuje, zwłaszcza tymi perłowymi zawierającymi błyszczące drobinki - te cienie dosłownie „przyklejają” się do powieki.

Jeżeli miałabym znaleźć jakieś „ale” to tym „ale” mógłby być korektor, który według mnie można by było zamienić na jakiś dodatkowy cień.

Podsumowując:

ZALETY:
- Piękne opakowanie z lusterkiem
- Cudowna kolorystyka
- Wysoce napigmentowane odcienie, które wyśmienicie się blendują
- Nie ma mowy o jakimkolwiek osypywaniu się
- Doskonała przyczepność cieni
- Niezwykła trwałość

WADY:
- Średnio użyteczny korektor, na którego miejscu zdecydowanie lepiej sprawdziłby się dodatkowy cień

Cudowna paleta. Wzorowa pigmentacja, świetna jakość, tylko cena odstrasza...

The New Nude Eyeshadows Palette to moja pierwsza paleta marki Huda Beauty. Marka jest mi znana, głównie za sprawą youtuberek, które często korzystają z niej w swoich tutorialach. Ja ekspertem w dziedzinie makijażu oczu nie jestem, ale uwielbiam go sobie robić, więc namówiłam męża, żeby sprezentował mi tę paletę. I dosłownie przepadłam, zakochałam się w tych cieniach!

Cienie są napigmentowane rewelacyjnie i mają świetną konsystencję, nie osypują się i doskonale się ze sobą blendują. Kolory są ciekawe i można stworzyć z ich pomocą różne makijaże- od dziennych naturalnych nudziaków, przez wieczorowe, na ekstrawaganckich kończąc. Paleta od strony technicznej jest solidna i ma sporych rozmiarów lusterko. Wykonana jest z dbałością o szczegóły i trzymając ją w ręce ma się uczucie, że jest to produkt premium (tak z resztą jest, bo kosztuje ponad 300 zł, a w mojej opinii to wysoka cena).

Ogólnie w paletce znajduje się zestaw 18 cieni do powiek, w tym matowe, błyszczące i brokatowe. Każdy cień ma swoją nazwę, moje ulubione to Teddy i Secret. Ze wszystkimi cieniami pracowało mi się wspaniale, ale muszę tu zaznaczyć, że cienie brokatowe najlepiej spisują się na specjalnej bazie pod tego typu cienie (ja korzystałam primeru marki NYX), pozwala to wydobyć maksymalny blask i ogromną głębię makijażu. Paleta jest wspaniała i oczywiście ją polecam. Jest jednak jedno ale, jak zwykle :) Jest nim cena, dla wielu z pewnością zaporowa. W mojej opinii jest ona trochę zbyt wysoka, mimo całokształtu i mojej ogromnej miłości do tej palety chciałabym, żeby była tańsza choćby o tę tzw. "stówkę".

Uniwersalna paleta do makijażu

Moja cera wpada w różowe tony i kupiłam tę paletę trochę w ciemno nie wiedząc, jak będę się czuła w takich odcieniach. Niepotrzebnie się obawiałam, bo jaśniejsze cienie są świetne do codziennego make upu a ciemniejsze do wieczornego mocniejszego podkreślenia oka. Blendowanie i pigmentacja też ok.

Bardzo fajna paletka

Tą konkretną paletę dostałam w prezencie. Nigdy mnie nie kusiła, na sklepowej półce zawsze ją omijałam wzrokiem.
Teraz tego żałuję, bo sprawdza mi się naprawdę świetnie! Kolorystyka bardzo uniwersalna, zmalować nią można każdy rodzaj makijażu.
Na pewno kupię ponownie.

Piękności w każdym detalu

Piękne opakowanie bardzo eleganckie szata graficzna bardzo mi się podoba w środku mamy duże lusterko bazę pod cienie oraz 17 cieni w odcieniach brązu różu fioletu nude brzoskwiniowe są w macie jak i mocno brokatowe można je fajne łączyć ze sobą kombinować są i delikatne jak i mocno napigmentowane każdy cień ma swoją nazwę idealne do makijażu dziennego jak i wieczorowego bardzo dobrze mi się z nimi pracuję nie osypuja się chodź na te brokatowe trzeba uważać one mogą przy dużej ilości na pędzelki bądź gabeczki nie rojuja się w zgieciu powieki są bardzo trwałe wytrzymają cały dzień nawet bez bazy są to idealne odcienie do zielonych oczu bardzo podkreślają kolor używam dobre parę miesięcy i mam wrażenie ze się nie kończą produkt bardzo wydajny przez trwałość i pigmentacje cena bardzo wysoka myślę że warto zaszaleć ja sobie zazyczylan jako wymarzony prezent zróbcie to samo warto

Cudeńko

Paletkę dostałam w prezencie. Gdy ją tylko ujarzałam od razu się zakochałam. Cudo cudo i jeszcze raz cudo! Piękne kolorki zarówno matowe jak i błyski. Cudownie się nią pracuje. Są takie wręcz aksamitne. Co do pigmentacji nie mam nic do zarzucenia. Bardzo ładnie się prezentują. Kolejny plusik wbudowane lustereczko. Mimo ceny warte zakupu. I napewno to nie pierwsze opakowanie.

Przepiękna paleta

Testuję paletę od kilku tygodni i jestem nią zachwycona. Ma przepiękne kolory, trochę naturalne, delikatne i parę żywych, mocniejszych. Można łączyć piękne kolory, tworząc śliczne makijaże. Bardzo długo utrzymuje się na powiekach.

Ukochana <3

Ta paletka wraz z paletką Urban Decay Naked 3 to moje ukochane cienie do powiek. Paletkę kupiłam w amerykańskiej Sephorze, była sporo tańsza niż w Polsce ;) ale chyba ogólnie kolorówka jest tańsza za oceanem niż u nas.

Paleta składa się z 17 cieni oraz bazy pod cienie, której przyznam się szczerze, nie używam, bo się boję, że okaże się gorsza niż moja ulubiona baza z Urban Decay :D Więc na razie jej nie używałam. Cienie są utrzymane w tonach nude, różu, bordo i delikatnych brązów, część to fajne brokaty, idealne na wieczór. Ta paletka podoba mi się właśnie przez ta jej uniwersalność - można nią spokojnie wykonać delikatny makijaż do pracy, jak i fajne smoky eye z brokatem.

Moje ulubione cienie z tej paletki to odcień brudnego różu Lace, cielisty Bare - idealnie gra z kreską wykonaną eyelinerem oraz kakaowy Tease. Próbowałam też cieni z brokatem i perłowego Kinky, fajnie wyglądają w mocniejszym makijażu. Co do zasady cienie się bardzo dobrze trzymają na mojej powiece, świetnie się też blendują i rozprowadzają. Z bazą Urban Decay nic się nie osypuje. To świetna, bardzo uniwersalna paletka w zasadzie dla każdego.

Z ciekawostek, to bardzo podobną paletka wypuściło Revolution Pro, New Neutrals. Zdjęcie w załączeniu. Jest to zdecydowanie tańsza alternatywa do Hudy, jednak cienie jak dla mnie nie są aż tak dobrze napigmentowane jak Hudy i trzeba więcej proukty, żeby stworzyć bardziej wyrazisty efekt.

Nie wiem czy kupię ponownie, bo mam wrażenie, że mi wystarczy tych moich paletek do końca życia ;)