NeoNail, 6 in1 Silk Protein Base (Proteinowa baza 6 w 1)

NeoNail, 6 in1 Silk Protein Base (Proteinowa baza 6 w 1)

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

Hebe
Pojemność 7,2 ml

Wiele potrzeb – jedno rozwiązanie! Rewolucyjna formuła Proteinowej Bazy 6w1 sprawi, że nie tylko zbudujesz i wyrównasz płytkę paznokcia, ale również przedłużysz ją o ponad 1 cm. A to nie wszystkie korzyści! Poznaj właściwości Proteinowej Bazy 6w1:
I Baza – stosowana pod lakiery hybrydowe i żele.
II Proteiny jedwabiu - Stosowanie wielozadaniowej bazy poprawi kondycję płytki podczas noszenia manicure hybrydowego.
III Przedłużenie – z pomocą bazy przedłużysz swoje paznokcie o ponad 1 cm.
IV Nadbudowa – innowacyjna baza pozwala zbudować i wyrównać paznokcie oraz uzupełnić odrost.
V Top – po aplikacji samej bazy nie potrzebujesz dodatkowego wykończenia – produkt zapewni Ci wyjątkowy połysk.
VI Termo-stabilność –gęsta baza posiada unikatową cechę - heat resistant, dzięki której utrzymuje swoją konsystencję w wysokiej temperaturze.

Proteinowa Baza 6w1 to profesjonalna ochrona paznokci dla każdej z nas – stylistki, pasjonatki lub początkującej użytkowniczki hybryd. Aplikację ułatwi dedykowany pędzelek – krótki i odpowiednio wyprofilowany. Stwórz naturalną stylizację lub nanieś kolorowy lakier hybrydowy.

lakiery hybrydowe, lakiery podkładowe
ochronne, odżywcze, nabłyszczające
o przedłużonej trwałości
Efekt
naturalne

Nie kruszy się, nie brudzi, nie odpryskuje.

Baza proteinowa 6 w 1 to bardzo dobra baza, nie kruszy się, nie brudzi, nie odpryskuje, szybko po nałożeniu wysycha i długo jest na paznokciach. Baza dobrze się nakłada i rozprowadza, trzyma na płytce paznokcia.
Używam jej ok 3 miesiące, jest super.

Najlepsza baza :)

Witam, baza proteinowa 6 w 1 to najlepsza baza jaką używałam (i używam dalej już kolejne opakowanie). Jest to jedyny produkt, który nie niszczy moich paznokci z lakierem hybrydowym. Zanim ją kupiłam paznokcie po zdjęciu hybrydy łamały się okropnie i wyglądały paskudnie. Teraz nie mam problemu żeby zdjąć hybrydy i żeby mi paznokcie odpoczęły kilka dni zanim położę nowe. Baza dobrze się nakłada i rozprowadza. Dobrze się trzyma na płytce paznokcia (średnio około 2 tygodnie noszę mam szybko mi rosną paznokcie i mam odrost już po 2 tygodniach duży).

Baza

Długo szukałam dobrej bazy i w końcu znalazłam. Kupiłam z polecenia koleżanek i nie żałuję. Używam już od dłuższego czasu. Paznokcie zmieniam średnio około 3 tygodni i nigdy nie mam problemu żeby coś się działo. Baza trzyma mi się przez cały czas, nic nie odchodzi ani nie pęka.

Wytrzymałość to podstawa

Kupiłam i nie żałuję. Warto polecić. Paznokcie utrzymują się długo. Używając proteinowej bazy czuje że moje paznokcie odżyły. Kolor też ma taki naturalny..baza i top i paznokcie gotowe.

Ochrona dla paznokci

Bazę kupiłam testowo, do tej pory stosowałam podobną wersję semilaca ale chciałam spróbować coś innego. To był dobry wybór, jest lepsza niż wspomniana przeze mnie wcześniej baza konkurencji. Ma świetną konsystencję- łatwo się rozprowadza, dzięki czemu łatwiej jest dobudować paznokieć bez dołków i górek ;) Dobudowany paznokieć trzyma się bardzo dobrze, nie odpada, nie wyszczerbia się. Płytka paznokcia jest wzmocniona, odporna na uszkodzenia. Pędzelek w miarę wygodny, dobrze nim operować, daje radę dojechać blisko krawędzi. Dla mnie to dobry wybór, chyba przestawię się teraz na tę bazę bo jest trwalsza i lepiej trzyma się płytki.

Jest w porządku

Całkiem dobra baza NeoNail, 6 in1 Silk Protein Base . Ładnie wygląda na płytce paznokcia i jest trwała.
Łatwa aplikacja przy pomocy dołączonego pędzelka.

Niewypał

Szkoda czasu i pieniędzy na tę bazę. Zwykle po paru dniach odchodzi po bokach lub przy wolnym brzegu. Za to reszta lakieru jest bardzo trudna do zdjęcia. W porównaniu z innymi bazami wypada tragicznie. Bardzo duże rozczarowanie.

Świetna baza, łatwa w aplikacji, łagodna dla płytki paznokcia i bardzo trwała.

To pierwsza baza jaka stosowałam od Neonail i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń, bo sprawdza się wyśmienicie na moich paznokciach. Z czasem zaczęłam testować inne bazy tej firmy i znalazłam swojego ulubieńca.

Opakowanie jest niewielkie ma 7, 2 ml pojemności, jednak produkt stosowany jest co kilka tygodni i wydajność jest bardzo duża, zmniejsza się gdy wykorzystujemy ja do nadbudowania paznokci ale i tak jest super. Buteleczka ma biały kolor z minimalistyczna grafika i duża srebrną zakrętkę w której osadzony jest elastyczny płaski pędzelek bardzo wygodny w aplikacji produktu.

Baza ma bezbarwny kolor,, jest średnio gęsta z mało wyczuwalnym, niedrażniącym zapachem. bardzo dobrze rozprowadza się na płytce paznokcia, równomiernie ja pokrywa i nie spływa na skórki. Bezproblemowo utwardza się w lampie dając błyszczące wykończenie. Dobrze utwardza płytkę, wygładza ja, wyrównuje i odpowiednio przygotowuje na nałożenie lakieru hybrydowego. Sprawdza się również do nadbudowania paznokci i scalenia niewielkich pęknięć.
Produkt cechuje się wysoka trwałością , nic nie odpryskuje i nie pęka. U mnie baza trzyma się w stanie idealnym kilka tygodni czyli do momentu usuwania hybrydy.
Baza proteinowa nie ma negatywnego wpływu na stan paznokci, powiedziałabym że wręcz je pielęgnuje, staja się one twardsze, mocniejsze, odporniejsze na rozdwajanie i łamanie, nawet po ściągnięciu hybrydy paznokcie są w świetnym stanie.

Jest to świetny produkt do wykonania manicure hybrydowego w domu, Baza łatwo się aplikuje, jest mega trwała i nie ma destrukcyjnego działania na płytkę paznokcia.Ja obecnie rzadko po nią sięgam, bo jednak wolę bazy z odcieniem kolorystycznym, ale produkt jest bardzo dobrej jakości i warty przetestowania.

Mieszane odczucia

Baza kupiłam zachęcona przez ekspedientke w neonail.
Niby jest w porządku. Płytka paznokcia wygląda po niej zdecydowanie lepiej niż po innych bazach, więc na duży plus, ze odżywia płytkę paznokcia i to jest ten argument, który mnie najbardziej przekonuje żeby z niej nie rezygnować.
ale.. hybryda po niej jest mocno nietrwała. Jak wytrzyma tydzień to jest naprawdę sukces, niemniej niestety zwykle wytrzymuje krócej. Lakier można ściągać płatami, co też nie do końca jest dobre dla płytki paznokcia (chociaż ściąganie trwa szybciej niż przy użyciu acetonu :P)
Damy sobie jeszcze szansę, ale mimo wszystko mogłaby się lepiej trzymać płytki paznokcia

Fajna

Jedna z lepszych baz jakie miałam. Stylizacja wykonania na tej bazie wytrzymuje bez problemu 3 tygodnie. Gęsta baza proteinowa, dzięki swojej twardej strukturze pozwala na zbudowanie i przedłużenie paznokci

Mocna baza

Jedna z lepszych baz, jakie miałam okazję używać. Trzyma jak beton, paznokcie są twarde, mocne i wytrzymują spokojnie 3 tygodnie aż do zdjęcia stylizacji frezarką. Odpowiednia gęstość oraz wygodny pędzelek.

Rewelacyjna Baza

Od dłuższego czasu używam marki NeoNail podczas wykonywania stylizacji moich paznokci. Jak zawsze się na nich nie zawodzę. Jest to bardzo rewelacyjny produkt, ponieważ moje paznokcie mają tendencje do łamania się w nieodpowiednich miejscach. Nieraz stosując inną bazę płakałam z bólu po złamaniu lub nadpęknięciu w nieodpowiednim miejscu. Odkąd stosuję tę bazę nie wiem co to znaczy ból i złamane paznokcie. Przede wszystkim chroni przed złamaniami, jest o wiele trwalsza od zwykłych baz ale również bardzo długo utrzymuje się na paznokciach w stanie nienaruszalnym.