Nivea, Baby, Mój pierwszy krem do buzi, rączek i całego ciała od 1 .dnia życia (stara wersja)

Mój pierwszy krem od 1 .dnia życia do pielęgnacji buzi, rączek i całego ciała.
Chroni skórę dziecka przed negatywnych wpływem czynników zewnętrznych i wspiera naturalną barierę ochronną skóry. Ma lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, dzięki czemu Kremowanie zajmuje jedynie chwilę i nie powoduje dyskomfortu dziecka. Nie pozostawia tłustego filmu na powierzchni skóry.
Nie zawiera alkoholu etylowego, parabenów, barwników oraz olejów mineralnych. Formuła, została stworzona tak, by zapewnić wysoką tolerancję dla delikatnej i wrażliwej skóry dzieci i niemowląt.
Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki.

kremy i mleczka do ciała, kremy do twarzy
ochronne, pielęgnujące, nawilżające
w słoiku
100 – 250ml, 50 - 100ml
normalna, wrażliwa

Godny polecenia

Krem do ciała ma lekką, przyjemna konsystencję.
Szybko się wchłania.
Bardzo dobrze nawilża skórę dziecka, pozostawiając ją miękką i delikatną.
Już po chwili od aplikacji kremu można bez problemu założyć ubranko.
Krem nie uczula mojego dziecka, co często występuje po innych kosmetykach do ciała.
Skóra po tym kremie jest delikatna, gładka i miła w dotyku.
Wygodne opakowanie.
Polecam krem dla każdego dziecka, również ze skórą wrażliwą.

Mega super

Krem dla dzieci Nivea jest super. Już po pierwszym użyciu rączki i stopki mojego synka były nawilżone a przy regularnym stosowaniu znacznie poprawiła się skóra . Najważniejsze że nie uczula nie podrażnia i jest w miarę tani. Zapach jest delikatny.

Bardzo polecam

Krem świetnie się wchłania, ma lekka konsystencję, dużo lżejsza niż oryginalny krem Nivea.
Na szczęście zapach pozostał :)
Stosowałam go na drobna kaszkę na czole u synka gdy miał 4 miesiące i znikała w oczach. Teraz gdy tylko widzę że coś się pojawia od razu atakuje :)
Krem nadaje się również do masażu ciałka.
Jeśli lubisz zapach Nivea będzie podwójnie przyjemny

Znakomity krem

Krem świetny zarówno dla dorosłych i dla dzieci. Buzia jest gładka i nawilżona. Nie jest tłusty, szybko się wchłania. Świetny jest również na kolana i łokcie oraz kąciki ust. Na pewno kupię ponownie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealny dla dzieci i dorosłych.

Krem otrzymalam do testowania w ramach Klubu recenzentki i okazało się, że używa go nasza cała rodzina, dzieciaki i mąż do twarzy, a mi idealnie pasował rąk. Jest bardzo delikatny, dobrze się wchłania, przez co jest bardzo wydajny, nie podrażnia delikatnej skóry dzieci. Zapach również delikatny. Polecam na każdą porę roku.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Lekki i dobrze nawilżający.

Naprawdę fajny krem - Nivea nie zawiodła mnie pod tym względem, a przyznam szczerze, miałam takie obawy, zwłaszcza po użyciu kremu ochronnego z tej samej linii.

Testerką była moja 11 tygodniowa córka i ewidentnie ten krem jej służy - jej buźka i ciało są dobrze nawilżone, skóra jest miękka, gładka i nie jest podrażniona. Ewentualne suche miejsca znikają w mig - w zasadzie już po jednej aplikacji wszystko wraca do normy. Krem nie uczula i nie podrażnia.
Bardzo spodobała mi się jego formuła - jest on zbity, ale lekki i doskonale się rozprowadza. Szybko się wchłania, można od razu ubrać dziecko, bez obaw o zabrudzenie ubranek.
Kremowy zapach jest nienachalny i nie drażni dziecka, a skład jest odpowiedni dla najmłodszych.
Ogromnym plusem jest również wydajność oraz przystępna cena, no i oczywiście wielofunkcyjność - mamy jeden produkt do pielęgnacji ciała i buzi, super!

Reasumując - jestem bardzo zadowolona z tego kremu, widać, że służy on mojej córce i nie robi jej żadnej krzywdy. Jej skóra jest zadbana i wypielęgnowana, a o to przecież chodzi - dlatego mogę polecić wam ten krem, jest naprawdę dobry, skuteczny i wprost stworzony dla maluchów!

Super krem

Konsystencja kremu jest bardzo fajna, dobrze się rozprowadza co jest ważne przy delikatniej skórze niemowląt. Szybko się wchłania zostawiając skórę nawilżoną, miłą w dotyku i ślicznie pachnąca. Duże opakowanie więc starcza na długo. Ja używam kremu do nawilżenia dłoni i też super się sprawdza.
Minusem jest dla mnie opakowanie. Dość ciężko się otwiera.

Delikatny.

Krem jest wydajny, ma ładny, delikatny zapach. Szybko się wchłania, ma lekką konsystencję. Nawilża skórę, pielęgnuje ją, zapobiega podrażnieniom. Nadaje się dla całej rodziny.

Dobry krem dla dzidziusia

Świetna konsystencja kremu. Idelanie sprawdza się na podrażniona skórę dziecka.
Nadaje się po kąpieli oraz na problemy pampersowe.
Cudownie się wchłania i pachnie. Opakowanie kremu przypomina mi czasy mojego dzieciństwa. Napewno nie raz do niego wrócimy :)

Nivea Baby mój pierwszy krem

Krem sprawdza sie doksonale. Jest wydajny, dobrze sie rozsmarowuje i szybko wchłania, co jest bardzo ważne przy energicznym maluszku. Ponadto dodatkowym atutem kremu jest fakt, iz słuzy do kremowania calego ciała i to od pierwszego dnia życia.

Codzienny pomocnik

Lekki krem na każdy dzień. Łatwo się rozprowadza i pięknie pachnie. Zapach jest wyczuwalny ale delikatny. Idealny do pielęgnacji całego ciała i twarzy. Testujemy go już ok.2 tygodnie i nie zaobserwowałam u dziecka uczulenia na krem . Córka cieszy się na każdą aplikację, sama bardzo chętnie smaruje siebie i innych. Całość zamknięta jest w pięknej zakręconej puszce. Ilość kremu w opakowaniu jest tak duża, że wystarczy nam na bardzo długo, pomimo częstego stosowania.

Fajny krem

Wiadomo jak skóra naszych dzieci jest ważna i bardzo delikatna. Nie ciężko, aby się podrażniła. Ten krem idealnie ją nawilża i daje ukojenie. Możemy go używać do całego ciała. Fajnie się rozprowadza, dobrze wchłania.