Bi-es, Blossom Meadow EDP

Bi-es, Blossom Meadow EDP

Średnia ocena: 3.64/5

Woda perfumowana Blossom Meadow afirmuje witalność oraz energię młodości i przyjaźni. To promienna i podnosząca na duchu kompozycja, to zapach, który ukazuje piękno nieświadomej niewinności.Zawiera intensywnie skoncentrowane składniki, przypominające różnorodne aromaty kwitnącego ogrodu.
Nuty zapachowe: jaśmin wielkolistny, tuberoza, korzeń irysa i wiciokrzew.

zielone / cytrusowe
Rekomendacja
wiosna / lato
wody perfumowane

9% jesień/zima 91% wiosna/lato

• Flakon: 2

Zapach łąki

Mniejszą wersję wody perfumowanej (chyba 15 ml) dostałam w prezencie na wypróbowanie. Z tego co wiem, kosztowała około 10 zł.

Mini wersja ma naprawdę bardzo minimalistyczne opakowanie, natomiast ta duża wygląda jakoś tak tanio, ale za to radośnie i wiosennie.
Zapach mocno mnie zaskoczył. Nie wiedziałam, że można zrobić perfumy o zapachu łąki, ale tak właśnie się stało w przypadku Blossom Meadow. Czuję soczyste zielsko, jakbym zanurzyła się w łąkową roślinność. Ktoś wcześniej słusznie napisał, że przypomina to wyturlanie się we wiosennej łące. Idealne podsumowanie.
Niestety mi ten zapach nie do końca odpowiada. Jest moim zdaniem bardzo naturalny, ale trochę taki bez wyrazu. Czuć bowiem bardziej jakieś chwasty, czy nawet delikatne zioła. Ani to słodkie, ani jakie... Poza tym istnieje ryzyko zlotu pszczół do tego zapachu :D
Blossom Meadow to typowo wiosenny zapach. Nie wyobrażam sobie nosić go jesienią czy zimą.

Trwałość jest całkiem dobra, wytrzymuje kilka godzin, później intensywność spada, ale wciąż czuć aromat na ubraniu na drugi dzień. Ja czuję go z bliska nawet po tygodniu, no ale w moim przypadku to norma - mam ponadprzeciętnie wyczulony węch.

Nie kupiłabym ponownie, ale uważam że Blossom Meadow to ciekawa propozycja, mało takich na rynku. Za niewielkie pieniądze można wypróbować, jeśli lubi się takie mało wyraziste zapachy. Ale.. mało wyraziste nie znaczy, że nie są charakterystyczne. Moim zdaniem taki zapach zapada w pamięć mimo swojej płaskości.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 3

Wiosenny klimat!

taaak! Bi-es Blossom Meadow to piekny wiosenny lekki letni zapaszek, no wszystko w jednym!
kwiatowy...orzeźwiający, uwodzący.... to wszystko poczułam kilkakrotnie używając tych perfum.
Cuuuudowny zapach na wiosenne i letnie poranki, budzi od razu do aktywności ;`)
trwałość, mogłaby być lepsza ja szybko przestał czuć zapach ale mimo wszystko...cudny zapach rekompensuje trwałość.\`buteleczka raczej standardowa, ale kwiatowa alona delikatna `;)

• Flakon: 4

Pięknie wybrzmiewa w ciepłe dni

Perfumy kupiłam zimą i wtedy wydawały mi się dosyć chłodne, mdłe, landrynkowe. Jednak latem ukazują zupełnie inny charakter, już nie ma tych nieprzyjemnych nut. Stają się ciepłe, słodkie, a nawet można powiedzieć, że eleganckie i o tej porze roku bardzo mi się podobają. Szkoda, że zapach tak szybko znika, bo jest on bardzo ciekawy.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Ładnie pachną.

Często myślałam że woda perfumowana jest gorzej jakość niż perfumy. Jest różnica często.bo wody perfumowane są mniej trwałe. Ale w przypadku tej wody perfumowanej moja ocena jest bardzo dobra. Bardzo ładnie pachnie, kwiatowe zapachy.otulaja i emanują dookoła mnie. Są bardzo trwałe.flakon bardzo ładny.oraz opakowanie kolorowe, które przyciąga uwagę.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Piękny zapach.

Perfumy w bardzo ładnym flakonie z opakowaniem które przyciąga wzrok. Zapach perfum jest kwiatowy, delikatny i bardzo trwały. Cena adekwatna do jakości. Można używać ich codzienne i nie nudzą się.

Kwiaty w butelce

Odwiedzając drogerie natura natrafiłam przez przypadek na te perfumy.fajna buteleczka.opakowanie kolorowe. Przyciągające wzrok. Użyłam testera, zapach ciekawy.pomyslalam że warto je kupić. Faktycznie nuta zapachowa tych perfum to połączenie aromatów kwiatowych,dobranych bardzo dobrze.jeden zapach uzupełnia i podkreśla aromat innych zapachów. Perfumy pachną wyjątkowo ładnie. Są trwałe.mozna je używać na co dzień,lub też na wyjątkowe okazje.

Uwielbiam go

Kocham wszystkie perfumy tej firmy. Przeważnie kupuje je w drogerii na promocji średnio po 10 zł. Ten perfum ma piękny kwiatowy zapach , trzyma się około 8 godzin , także może nie jest jakiś bardzo wytrzymały ale jest warty tego zapachu i nawet jak trwa około 8 godzin.. perfum nie uczula skóry,nie podrażnia , nie powoduje efektów ubocznych . Lubię się z nim. I inne zapachy tez polecam a i popatrzyć warto na ich opakowania jakie są ładne i miłe dla oka .

Piękny zapach tylko krótki

Perfum kupiłam na promocji w jednej z sieci sklepów . Buteleczka perfumy cudowna ,piękne opakowanie , takie wiosenne miłe dla oka. Niestety zapach szybko się ulatnia . Za szybko . Osobiście używam że po godzinie nie czuć nic jeśli chodzi o zapach na ręce albo szyi . A jeśli chodzi o zapach np na szalikach to tak do 8 godzin się trzyma . Ogólnie ok ,na chwilę. Czy go kupię ? Jeśli będzie na promocji to może wezmę inny zapach .

Uwielbiam

Świetny zapach, którego używam na codzień. Zawiera intensywnie skoncentrowane składniki, przypominające różnorodne aromaty kwitnącego ogrodu. Nuty: jaśmin wielkolistny, tuberoza, korzeń irysa i wiciokrzew. Są przede wszystkim bardzo trwałe.

• Flakon: 4

Może być "na upartego" :)

Najbardziej lubię zapachy "pudrowe", aldehydowe, zimno kwiatowe, eleganckie, ale również w stylu zielonej herbaty Elizabeth Arden.
Ciekawy, ciężki flakon tej wody Bi-es, a przede wszystkim śliczne opakowanie opatrzone ślicznymi malunkami polnych kwiatów zachęciło mnie do zakupu. Zakupu na ślepo, ponieważ w sklepie nie było testera. Pierwsze wrażenie zapachu: świeży, taki "zielny", całkiem, całkiem. Jednak w niedługim czasie zapach przestał mnie interesować, a zaczął lekko drażnić. Może nie jest na tyle subtelny, nie ma w sobie tego czegoś, co sprawia, że dany zapach jest po prostu piękny i chcemy go ciągle mieć na sobie. Ten zapach jest trochę "płaski", chłodny i taki jakby dający znać nozdrzom, iż nie jest to produkt dobrej jakości. I nie jest zbyt trwały. Ogólnie może służyć jako "psikadło" na lato, kiedy znudzą się nam ulubione perfumy, ale mi osobiście do gustu nie przypadło, o czym świadczy niewykorzystana butelka leżąca na półce już od około roku :)

• Flakon: 5

Kompozycja na plus, szkoda tylko trwałości

Zakup tego EDP nie był planowany, ale gdzieś w internetach i YT obijało mi się o uszy, że ta seria 'Blossom' od Bi-Es jest bardzo udana. Nie znam kompletnie marki Bi-Es był to mój pierwszy zakup, bo mówiąc szczerze nie do końca jestem zwolenniczką inspirowania się zapachami droższych marek, ale będąc w Naturze i swego czasu widząc ten flakon 100ml za 22zł skusiłam się. Spośród wszystkich testerów ten zielony wariant przypadł mi najbardziej do gustu. Wzięłam.

Flakon zapakowany był w folię i kartonik. Mówiąc szczerze po tak niskiej cenie, bo serio za flakon 100ml zapłaciłam 22 zł (:P) sam flakon wygląda bardzo ładnie i naprawdę wykonany jest w porządku, bez żadnej lipy. Flakon jest ciężki, ceramiczny, całkowicie w kolorze pistacjowej zieleni z papierową etykietą. Szczerze to ten ceramiczny flakon ma w sobie to coś, naprawdę mi się podoba, jest z pomysłem.

Jeśli chodzi o zapach, jestem wręcz bardzo mile zaskoczona. Zapachy świeżo-kwiatowe to nie jest mój ulubiony typ zapachu, ale w tym jest pewna ostrość i przytup, który zanim nastąpi eksplozja białego kwiecia mnie przekonuje. Przede wszystkim od pierwszego psiknięcia czuć intensywność. Tak, czuć też alkoholowe uderzenie, ale po chwili mija. Na pierwszy ogień czuję tu zielone liście w mocniejszej oprawie, tak jakbym wręcz zanurzyła nos w mokrych od rosy liściach. Ten zielony zapach jest bardzo świeży, taki stonowany a trochę goryczy dodaje mu tutaj czarna porzeczka. Z każdą minutą zapach zaczyna łagodnieć, staje się z minuty na minutę coraz bardziej kobiecy i czuć tu piękny jaśmin, dużo tego jaśminu co akurat lubię, a potem dochodzą do tego białe kwiaty stawiałabym na charakterystyczne konwalie. W zapachu jest coś pobudzającego, energicznego to aż dziwne, że zapach, który z pozoru i opisu nut może wydawać się nudny, tak miło zaskakuje. Bazą jest tutaj drzewo sandałowe, które bardzo lubię i w tej mocy białych kwiatów trochę ginie, ale coś tam czuć.

Nie sposób nie wspomnieć o słabej trwałości. U mnie niestety jest to do 3h i czuję jakieś słabe echo zapachu, więc konieczne jest psikanie się co jakiś czas:P. Nie mniej nawet jak na wodę inspirowaną marką selektywną, choć nie znam pierwowzoru tego zapachu to inspirację od Bi-Es uważam za fajną i udaną. Jeśli ktoś dałby mi je powąchać w ciemno nie zgadłabym, że jest to woda z tak niskiej półki cenowej, zdradza ją tylko słaba trwałość. Choć pewnie na inne EDP z serii Blossom się nie skuszę, to ten szczerze polecam choćby z czystej ciekawości, szczególnie, że cena jest w granicach żartu :)

Polecam wyłącznie na dzień, na niezobowiązujące spotkanie z przyjaciółką czy spacer, może do pracy ale trwałość wymagała będzie ponownego psikania się :P

Piękny zapach

Wodę perfumowaną Bi-es Blossom Meadow kupiłam w drogerii Hebe za około 20 zł.

Woda ma dość ciężka, ale piękna butelkę która przykuwa oko. Jest piękna tak samo jak zapach. Jest on świeży i przenosi nas rzeczywiście swoimi nutami zapachwymi na łąkę. Nie jest duszący. Co prawda nie jest on długotrwały ale za tą cenę nie można mieć oto pretensji. Perfum idealnie nada się na wiosnę i lato.

Pomimo, że zapach jakoś długo się nie utrzymuje ja polecam i będę do niego na pewno wracać.