Średnia ocena: 3.64/5

Woda perfumowana Blossom Meadow afirmuje witalność oraz energię młodości i przyjaźni. To promienna i podnosząca na duchu kompozycja, to zapach, który ukazuje piękno nieświadomej niewinności.Zawiera intensywnie skoncentrowane składniki, przypominające różnorodne aromaty kwitnącego ogrodu.
Nuty zapachowe: jaśmin wielkolistny, tuberoza, korzeń irysa i wiciokrzew.

wody perfumowane
zielone / cytrusowe
Rekomendacja
wiosna / lato

9% jesień/zima 91% wiosna/lato

Bi-es, Blossom Meadow EDP

Uwielbiam zapach tej wody toaletowej, ale niestety jego trwałość jest dosyć słaba. Praktycznie co chwile musze się nimi psikac,aby było coś czuć. Nie mniej jednak zapach jest obłędny!

• Flakon: 3

Świeży, piękny zapach

Jestem specjalistką w sprawach kosmetyków z niskich półek cenowych i z reguł wybieram właśnie te, więc mam raczej oczekiwania na odpowiednim poziomie w zależności od ceny. Nie oczekuję nie wiadomo czego, lecz jestem pod bardzo dużym wrażeniem tej buteleczki. Zapach idealnie wpisuje się w moje preferencje, jest świeży, kojarzy się z łąką, delikatnie słodki, ale nie za bardzo. Idealnie taki jaki lubię :)

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 2

Zapach na 5 minut.

Ładnie pachnie ale trwałość daje dużo do życzenia. Po 5 minutach już nic nie czuć.
Kupiłam zachęcona tanią ceną. Perfumy faktycznie ładnie pachną, ale bardzo krótko. Tym bardziej na świeżym powietrzu.

• Flakon: 3

jedynym plusaem jaki moge dać to zapach, kwiatowy, letni, fajny. reszta na minus, trwałość mega słaba :( trzyma jedynie chwile po popsikaniu. ale czego oczekiwać po perfumie za taką cene.

Kupiony w: Inna perfumeria

Świeżo-kwiatowy zapach

Perfum kupiłam na słynnej już chyba promocji w drogerii Hebe "do -60% na zapachy". Kosztował ok. 20 zł, więc się skusiłam, tym bardziej, że znam inne zapachy marki Bi-es, które mi się podobają.

Zacznę od opakowania, gdyż do złudzenia przypomina te od Gucci Bloom, tylko te jest zielone. Butelka solidna, ciężka; w swojej prostocie bardzo elegancka. 100 ml!

Sam zapach określiłabym jako świeżo-kwiatowy. Pasuje mi, szczególnie w upalne dni, gdyż nie jest "namolny", nie dusi. Utrzymuje się dość długo na ubraniach, choć ja lubię "dopsikać się " w ciągu dnia.

Z tej serii widziałam jeszcze zapach w niebieskim i różowym opakowaniu. Chętnie wypróbuję, tym bardziej jak są na promocji.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Na lato !!!

Hejka :D
Te perfumy zakupiłam niedawno, cenę mają bardzo dobrą, myślałam że zapach będzie gorszy. Są bardzo wiosenne . Mają taki specyficzny zapach ,, Łąki ,, :D
Za to Flakon i opakowanie bardzo ładnie się prezentuje! :) Zapach jest taki wiosenny i letni. Raczej na zimę bym go nie kupiła.

wiosenna łąka

Zapach
jest naprawdę ładny jak na swoją cenę spodziewałam się tanich tandetnego zapachu a okazało się cudo idealne na wiosnę

flakonik
flakonik kojarzy mi się / był inspirowany (?) gucci bloom
wygodny flakonik ładnie się prezentuje

trwałość
to jedyna rzeczdo której mogę się przyczepić używam od ponad miesiąca i nie jest fajna

• Flakon: 5

Przyzwoity zapach za fajna cenę :)

Perfum dostałam w prezencie od siostry na urodziny , wcześniej z formy bi-es nie używałam żadnych zapachów , ale za to Moja mama się nimi rozkoszowała . W końcu doszło do tego że i mnie się spodobały .

Śliczny kwiatowy zapach zamknięty w flakoniku z szatą z kwiatami . Idealnie nadaje się zarówno na noc jak i w ciągu dnia , taki wiosenny powiew świeżości :)
Zapach utrzymuje się dość długo na ubraniach .

Cudowne

Nie lubię wydawać mnóstwo pieniędzy na perfumy a te są świetne w stosunkowo niskiej cenie. Perfumy mają zapach kwiatowy. Możemy wyczuc tutaj sporo nut przeróżnych kwiatów. Buteleczka zwróciła moja uwagę. Jest ona ceramiczna, dość ciężka ale wygodna w stosowaniu. Perfumy wydobywa się z niej z łatwością, atomizer się nie zacina i dozuje odpowiednią ilość. Utrzymują się długo i rewelacyjnie pachną za co je uwielbiam.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

ładny zapach

Perfum bardzo fajny, ładnie pachnie lecz jego utrzymanie jest dośc krótkotrwałe i szybko przestaje go czuc i to jest wielki minus niestety.Warto kupi wypróbowac bo każdy lubi inne perfumy i zapach który uwiedzie

• Flakon: 5

To jakby solidnie wyturlać się we wiosennej łące... Mnie zapach bardzo przypadł do gustu!

Słowem wstępu: kiedyś przypadkiem podczas zakupów w drogerii Natura pierwszy raz odkryłam ten zapach - smutna butelka leżała w koszu "wyprzedaż" bo była bodajże zarysowana.
Po świętach BN 2019 w Biedronce złapałam cały zestaw prezentowy (dodatkowo z fiolką do torebki i mini-żelem pod prysznic, załączam zdjęcie) za jakieś naprawdę śmieszne grosze, bo je wyprzedawali i tak ostatecznie wpadł w moje ręce.

# OPAKOWANIE:
To ono pierwsze zwróciło moją uwagę - dość nietypowe, bo jakby ceramiczne, matowe, nieprzezroczyste, kwadratowe, a przy tym w kolorze pastelowej zieleni i kwiecistą jak łąka etykietką. Urzekło mnie designem, co tu mówić więcej.
Atomizer działa bez zarzutu, rozpyla delikatną mgiełkę, którą przyjemnie można się otulić.

# ZAPACH:
Blossom Meadow czyli tłumacząc dosłownie nazwę tej perfumowanej wody to ŁĄKA KWIATOWA i absolutnie się z tym określeniem zgadzam, przy czym z naciskiem na łąkę, co akurat ja uważam za plus!

Zapach jest bardzo ciekawie skomponowany, nie spotkałam się jeszcze z taką nutą. Określiłabym go jako promienny, niewinny, świeży zapach budzącej się bardziej zielonej aniżeli kwiatowej wiosny.
W nutach zapachowych mamy jaśmin, tuberozę, korzeń irysa i wiciokrzew.
Dla mojego nosa to z kolei taka urocza, wiosenna kompozycja, trochę ziół, trochę polnych kwiatów, a nawet ogórka!

Zapach zdecydowanie na wiosnę/wczesne lato, na dzień, na noc jest za słaby, chyba, że idziemy na jakieś boho party w ogrodzie ;)

Trwałość faktycznie jest dość przeciętna, ale moim zdaniem normalna dla tej półki cenowej. Nie ma co oczekiwać po nim cudów!
Na szczęście ulatnia się znośnie, nie pozostawiając na nas intensywnego zapachu alkoholu...
Za te pieniądze, myślę, że można się nim otulać po prostu częściej i problem znika - fiolka w moim zestawie jest do tego idealna i jest zawsze ze mną...

Ogólnie, oceniam Blossom meadow na 5 gwiazdek, tak!
Zapach jest bardzo charakterystyczny i kontrowersyjny przez to, można go albo pokochać albo znienawidzić.
Już się tłumaczę z wysokiej oceny: uważam, że w swojej kategorii, powiedzmy sobie szczerze niskiej półki cenowej, swoje zadanie po prostu spełnia, odświeża, otula przyjemnym zapachem, jakby właśnie wyturlać się we wiosennej łące, znośnie przy tym ulatnia i nic więcej od niego nie oczekuję.

• Flakon: 4

Ogromne NIE.

Marka Bi-es, albo perfumy super trwałości, albo właśnie takie "chwilowe odświeżacze". Niestety, ale trwałość tych perfum jest żadna. Zaraz po użyciu wietrzeje i kompletnie nic nie czuć.
Zapach je typowo "zielony", świeży, przyjemny jako zapach na dzień wiosną i latem. Buteleczka szklana, wygląda niebanalnie - matowe zielone szkło.
Jednak zawartość jest totalnie nietrwała za co tylko 2 gwiazdki. Nie polecam.