Babydream, Natural, Calendulacreme (Krem pielęgnacyjny z nagietkiem) (stara wersja)

Krem nagietkowy "Babydream Natural". Produkt został wyprodukowany przy użyciu surowców o długotrwałym działaniu. Nagietek lekarski wchodzący w skład produktu działa na skórę łagodząco i przeciwzapalnie. Olejek z oliwek i tlenek cynku chronią skórę przed wilgocią, odparzeniami i uszkodzeniami skóry. Produkt nie zawiera substancji zapachowych mogących wywołać uczulenia. Produkt nie zawiera olejków mineralnych, barwników i konserwantów. Produkt zawiera duże ilości olejków roślinnych.

świetny krem na noc

Kupiłam ten krem zachęcona pozytywnymi recencjami i komentarzami na forum i bardzo go sobie chwalę. Używam tylko na noc, bo bieli, wolno się schłania i ma tępą konsystencję (przypominającą cement;)). Za to w nocy dobrze działa. Łagodzi wszystkie podrażnienia i zaczerwienienia (pewnie zasługa cynku na drugim miejscu w składzie). Jest też dobry na przesuszoną skórę. Ma dobre składniki bez zbędnej chemii i jest tani. Stosuję na całą twarz (omijam okolice oczu) oraz szyję i dekolt. Co ciekawe, zauważyłam, że po nałożeniu grubszej warstwy na szyję, rano mam wygładzone zmarszczki na szyi.
I ten efekt jest bezcenny:)

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5-6

Dobry na niespodzianki :)

Przede wszystkim- uwielbiam jego zapach! Kojarzy mi sie z łąką, naturą :)
Sam krem stosuje na noc i to tylko czasami gdyż mnie wysusza (cynk w składzie) albo gdy moja cera sie przetłuszcza i takiego lekkiego wysuszenia potrzebuje. Łagodzi podrażnienia, sprawia że wypryski nie nasilają sie, pomaga w sytuacjach awaryjnych kiedy cera sie buntuje. Dwie noce z tym kremem i znow wszystko wraca do normu ;)
Dodatkowo: niska cena+ megawydajnośc.

Używam tego produktu od: kilki miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Super :)

Ten krem jest naprawdę fantastyczny... Wiele osób mówiło, że bieli - mnie wcale ;) Stosuję go w dość specyficzny sposób - pod filtr , dzięki temu twarz jest niemalże matowa mimo faktora +50 ! Myślałam, że to niemożliwe... chciałam tylko złagodzić podrażnienia kremem, nałożyłam na to filtr a tu niespodzianka, Polecam!

+ Nie bieli
+ Matuje (!!!)
+ Cena
+ Skład
+ Pielęgnuje, łagodzi podrażnienia
+ Zwężył mi pory przy nosie !
+ Zapobiega powstawaniu wyprysków

- nie nawilża zbyt dobrze, lecz nie jest to krem nawilżający, więc w sumie nie jest to wadą ;)
- jest bardzo treściwy, osoby nie mające dużych problemów skórnych , którym zależy na delikatnym makijażu nie powinny go nakładać na dzień - czuć jakby grubą warstwę na twarzy, ja przy stosowaniu retinoidów to robię, bo mi pomaga :)

edit: zauważyłam również, że przyspiesza gojenie krostek po depilacji :D

Polecam z czystym sumieniem, naprawdę ;)

Używam tego produktu od: miesiąca, może więcej

podoba mi się

Krem wg mnie godny polecenia ;) a oto + i - :

PLUSY:
+cena!
+wydajność
+tak jakby zmiany trądzikowe leczył ;)
+naturalny, nie ma chemii w sobie

Minusy
-ciężka konsystencja
-twarz się po nim świeci troche za bardzo;/

stosuję go zamiennie z kremem babydream z wit E i woskiem pszczelim, z tym, że Calendule uzywam gdy mam wypryski ;)

Używam tego produktu od:pół roku

Dobry

Krem kupiłam dawno temu. Po pierwszym użyciu odstraszyło mnie to, że krem jest strasznie tępy i bieli. Przeleżał dłuższy czas w szufladzie.

Pod wpływem Wizażu wyciągnęłam go w końcu i zaczęłam stosować. No i okazało się, że ma plusy. Używam go do stóp, dłoni i po goleniu.

Krem nawilża skórę dobrze. Wchłania się długo. Goi drobne krostki, podrażnienia.
Jest strasznie wydajny, bardzo tani i ma ładne opakowanie i zapach.

Używam tego produktu od: długo go mam
Ilość zużytych opakowań: a od kilku tygodni używam

Doskonały!

Krem kupiłam, bo potrzebowałam czegoś do mojej przesuszonej skóry. Nie mam niemowlęcia, który miewałby odparzenia. Ale za to ja sama miewam liczne problemy skórne.
* dobrze sprawdził się w nawilżaniu pięt, stóp spierzchniętych od chodzenia boso.
* na noc nakładam go na dłonie i paznokcie, wokół których często robią mi się tzw. zadziory. Rano mam gładkie dłonie i bardzo ładne skórki wokół paznokci.
* jak to latem, przydarzyło mi się przeziębienie i katar. Po dwóch dniach pociągania nosem i wycierania go chusteczkami zrobił się paskudnie czerwony, skóra zaczęła piec i pękać. Nałożony na noc wspaniale zagoił skórę pod nosem.
* poradził sobie z podrażnieniami po noszeniu syntetycznej bielizny w upalne dni.
* zagoił wszelkie ranki, piekące i łuszczące się miejsca na mojej mieszanej skórze z problemami trądzikowymi, spowodowane nadmiernym wysuszeniem przez kosmetyki.
* wyleczył spierzchnięte usta po klimatyzacji [noc z grubą warstwą kremu na ustach]
- Moje Drogie Wizażanki - TEN KREM NIE POMAGA NA TRĄDZIK. cynk może i owszem, wysusza, ale jak się przekonałam, nie wchłania się do wewnątrz skóry, i wraz z olejkami osadza się w porach powodując wykwity ropne. Do cery trądzikowej owszem, na skórki i suche partie skóry.

Jest to dla mnie magiczny krem na wszystkie wymienione problemy, jak i na pewno z kilkoma innymi też sobie poradzi.
Jest bardzo wydajny, a zapach - trochę jak taka posikana pupa dziecka ;) Ale mnie nie drażni.
Naturalny skład i brak parabenów kwalifikuje go jako najlepszy krem do zadań specjalnych.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego.

bdb!

Mam ten krem z Targowiska, a zdecydowałam się na niego, gdyż dużo Wizażanek deklarowało poprawę stanu cery po jego stosowaniu mimo tłustej/mieszanej skóry.
Mi się porobiło kilka przesuszeń po bokach nosa i na nosie. Skóra była szorstka, żaden peeling nie pomagał, za to ten krem nałożony na noc zadziałał jak plasterek! Skórę teraz mam miękką i ładną, czego bym się nie spodziewała. Nie zapchał mi okolic brody, co się bardzo często zdarza, choć na szyi, tam gdzie smarowałam, nawet w miejscu przesuszeń, pojawiło mi się trochę wyprysków. Jak już doprowadziłam skórę koło nosa i na nosie do ładu, to odstawiłam, bo zauważyłam punktowe zaczerwienienia i założyłam, że to początek krostki. Generalnie, wg mnie, jest to krem do zadań specjalnych, raczej nie na całą twarz, tylko miejscowo. Zauważyłam wyraźne zwężenie porów w okolicy nosa, co jest dużym plusem. Obecnie boję się go stosować, bo jakoś na wszystko ostatnio moja skóra reaguje wypryskami.

Krem jest naprawdę bardzo toporny, ale wystarczy go naprawdę odrobinka, żeby posmarować całą twarz. Bardzo długo się wchłania, ale to akurat mi nie przeszkadzało - musiałam dużo wcześniej nałożyć krem przed pójściem spać, aby go nie wetrzeć w poduszkę.
Jest wydajny i tani. Jako zamiennik Cicaplast doskonaly.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

ideał

Kupiłam pod wpływem recenzji na Wizażu :)
I się zachwyciłam :)

+ delikatny, ładny zapach
+ działanie (wklepany na noc łagodzi zaczerwienienia, rano twarz jest miękka, nawilżona, bez nowych niespodzianek)
+ wydajność (mam go już 2 miesiące i nawet nie doszłam do połowy opakowania :) )

- jedyny i malutki to konsystencja. Jest toporny i ciężko go wklepać, czasami rezygnuję z tego i zostawiam białą warstwę wyglądając jak córka piekarza :D

Super dla cery mieszanej

Testowałam wersje z cynkiem i bez i oczywiście zdecydowanie wolę ten krem.Mam mieszana skóre czyli częściową tłustą , częsciowo suchą a ten kremik nawilża tam gdzie trzeba i matuje.Po nim ładnie goja się wszystkie podraznienia skóry,napewno nie zapycha+miły zapach i niska cena.Naprawdę polecam krem może pomóc w zwalczaniu trądziku a nie zniszczy cery :P

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 i będą następne

Dobry kosmetyk na podrażnienia

Bardzo dobry krem, który nałożony na noc (gruba warstwa) sprawia, że budzę się z cerą promienną, wypoczętą, nawilżoną. Działa jak bardzo dobra maseczka nawilżająco-kojąca. Zapach przy pierwszym użyciu mnie odrzucił, przy drugim się w nim zakochałam!!! Pachnie jak natura. Ma dobry skład.

+zapach
+minimalna! ilość matowi
+nawilża
+koi
+pomaga zaleczyć pryszcze, drobne niedoskonałości
+świetny na nocUżywam tego produktu od: 2 miesięcy

Mrau!

Zachęcona dobrymi opiniami na KWC i super ceną, sięgnęłam po ten kremik! Ale nie spodziewałam się tego, że aż tak mnie zachwyci!
- (jedyny minus) trochę źle się rozsmaruje, a gdy zostawi się w jakimś miejscu trochę więcej tego kremu - nie wchłonie się, tylko zaschnie...
+ nawilża
+ jest tani
+ wydajny (trzeba po prostu nałożyć odrobinkę na palec i rozprowadzić po całej twarzy - wtedy też nie będzie problemów)
+ MATUJE! I to jak dobrze! To jego największy plus :P
Polecam z całego serca!

Bardzo Dobry

Witam,
krem super, i teraz tak, dla młodych dziewczyn - no noc i na dzień, dla skóry dojrzałej - czyli takiej jak moja - od czasu do czasu,w 100% jako ratunek, na podrażnioną skórę:
1. nie wysusza, czym byłam zdziwiona, duża zawartość tlenku cynku, wskazywałaby,że jest inaczej
2. leczy drobne ranki i podrażnienia
3.zwęża pory
4.nie działa komedogennie
5. dobry skład
6. boski jak dla mnie zapach - taki ziołowy
7. oliwa z oliwek, olej sojowy i nagietek w składzie pobudzają skórę do regeneracji

Używam tego produktu od:3-mce