Nuxe, Aroma-Perfection, Gel Nettoyant Purifiant (Żel oczyszczający do cery tłustej)

Oczyszcza pory, redukuje wydzielanie sebum. Żel o zwartej konsystencji, który w kontakcie z wodą zamienia się w delikatną piankę. Jego formuła bez mydła i alkoholu, z roślinnymi surfaktantami, zapewnia delikatny demakijaż.

oczyszczanie twarzy
tłusta
nawilżające, oczyszczające, odświeżające
z pompką, w butelce
żel

porażka...

Mam generalnie cerę suchą, choć dość wrażliwą zwłaszcza np.na brudną wodę w kranie. Dużo podróżuję, a w różnych krajach różnie to bywa, ale ostatnio wysypało mnie jak nastolatkę - w sferze T mnóstwo krostek, nadmiar sebum. Użyłam więc tego żelu licząc, że znormalizuje mi cerę. Szczerze powiem, że to jakaś masakra.Mam wrażenie że w ogóle nie myje, jest dość delikatny, ale nie odczuwam, żeby moja buzia była czystsza lub gładsza po użyciu tego żelu... w dodatku wysypało mnie jeszcze na brodzie i wyglądam jak pryszczata nastolatka... generalnie jakaś masakra,bo krem Nuxe używam i jest lepszy moim zdaniem od Guerlaina... ale ten żel to nie porozumienie....

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Świetny kosmetyk

Także jestem fanką marki Nuxe. Skusiłam się na kupno zestawu Aroma- Perfection, w którym był właśnie ten żel oczyszczający. Świetnie pachnie i bardzo dobrze oczyszcza nie wysuszając skóry. Już po tygodniu stosowania moja skóra znaczenie się poprawiła, jest delikatniejsza i gładsza, mniej się świeci i nie pojawiają się krosty. W aptekach internetowych można go znaleźć nawet za 37zł. Jest bardzo wydajny, starcza kropelka aby umyć całą twarz. Zdecydowanie to mój faworyt wśród żeli myjących! Polecam!

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

dobry, ale nie KWC

Żel ogólnie dobrze się sprawuje, dobrze oczyszcza, nie podrażniając. Faktycznie chyba mam trochę zwężone pory, chociaż nie wiem, czy to efekt oczyszczania czy kremu z tej samej serii.
Głównym minusem jest cena, bo jest dość drogi. Wygodne opakowanie z pompką, ale mam wrażenie, że ten żel jest bardzo gęsty, aż za gęsty do tej pompki i trochę się słabo pieni, przez co nie jest zbyt wydajny przy codziennym stosowaniu.
Żel ma mocny i długo utrzymujący się ziołowy zapach, nie przeszkadza mi jakoś szczególnie, ale niektórych może drażnić. Chociaż sama jego nazwa "Aroma..." mówi, że będzie pachniał.
Nie wysusza, nie podrażnia a to dla mnie ważne.
W zasadzie bardzo dobry żel i jestem z niego zadowolona, ale wrócę jednak do lepszego i ukochanego - avene cleanance

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:końcówka 1

bardzo dobry

To na prawde świetny żel do demakijażu. Baaaardzo wydajny, pieknie pachnie, świetnie zmywa i nie podrażnia. Mam cere mieszaną - żel nie wysusza i na prawdę oczyszcza. Cena adekwatna do jaości.Używam tego produktu od:6 miesięcy

Swietny-polecam nadwrazliwcom

Najlepszy zel do mycia twarzy jaki mialam:
-oczyszcza bardzo dokladnie
-nie podraznia, choc mam wrazliwa skore
-wydajny (starczyl na kilka tygodni codziennego mycia, min. 2 razy dziennie)
-piekny zapach, co sprawia, ze chce sie go uzywac

Nie znalazlam minusow, cena takze nie powinna przerazac przy takiej wydajnosci. Pieni sie doskonale. Wszelkie niedoskonalosci nie pojawialy sie po nim - u mnie to oznacza ze cera byla doczyszczona.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Dardzo dobry

Zel swietnie zmywa makijaz, chociaz przy tuszu wodoodpornym wczesniej musze sobie pomoc plynem do demakijazu.

Nie wysusza skory, nie sciaga jej.
Moim zdanime zmniejsza swiecenie skory.
Nie wiem czy likwiduje niedoskonalosci bo mam ich malo ale napewno ogranicza powstawanie zaskorniakow.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

W porządku, ale nie powala.

Dobry produkt, ale nie jest pozbawiony wad. Wygodna, estetyczna butelka z pompką. Wydajny, gęsty i fajny w stosowaniu produkt. Zdziwiłam się po pierwszej aplikacji i przeczytaniu opisu produktu na opakowaniu, bo na pewno nie jest to pianka w połączeniu z wodą. To zdecydowanie emulsja. Dobrze zmywa, nie podrażnia, twarz jest dobrze oczyszczona. Jestem zadowolona, ale raczej go nie kupię ponownie ze względu na cenę. Zobaczymy, bo może być bardzo wydajny.Używam tego produktu od: parę tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w kończę pierwsze.

jeden z lepszych

żel dobrze radzi sobie z doczyszczeniem skóry po wcześniejszym demakijażu (może to przesada, ale u mnie micel biodermy pozostawia jakąś dziwną warstwę na skórze, poza tym nie wyobrażam sobie porannej i wieczornej pielęgnacji twarzy bez wody;)) nie wiem jak sprawa się ma gdy chcemy zrobić z niego 2w1, czyli demakijaż i oczyszczanie.
mi ten żel służy bez zarzutów, dobrze doczyszcza, nie ściąga skóry, nie wysusza. bardzo lubię jego zapach no i nie sposób pominąć bardzo wygodnego i estetycznego opakowania z pompką. dozownik podaje odpowiednią ilość kosmetyku. lubię jego konsystencję - to taki żel/krem, bardzo delikatny, nie pieni się jak wściekły, nie szczypie w oczy:) wydajność w normie.
zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie bo lubię testować nowe kosmetyki, ale uważam, że ten żel zasługuje na uwagę, panie w aptekach mają też jego próbki więc warto poprosić:)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

bez fajerwerków

Dobrze oczyszcza skórę, na której uprzednio wykonano demakijaż.
Nie wiem czy wpłynął jakoś zbawiennie na moją cerę, na pewno jej nie zaszkodził :). Choć szczerze mówiąc, po produktach oczyszczających, nie ma co spodziewać się cudów. Żel miał oczyszczać i robił to bez zarzutu.
Dość mało wydajny- starczył na raptem 1,5 miesiąca regularnego używania.Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

marny....

Wiec tak,mam skore mieszana i nie az tak strasznie wrazliwa a po pierwszych 2-3 aplikacjach mialam czerwone placki na polikach plamy i w ogole wygladalam nie dobrze;/ nie mam az tak suchej cery a ten zel bardzo mi ja wysuszyl!!!!(uzywam kilka tyg)Mam cere ogolnie sklonna do zaskornikow i rozszerzonych porow, jakis wiekszych niespoddzianek brak u mnie a ten zel sprawil ze moja cera w ostatnim czasie bardzo sie pogorszyla:(i wiem ze to wina tego zelu bo uyzwalam tylko tego!)tak wiec szczerze to nie polecam,juz lepszy byl zel la roche czy bandi....myslalam ze nuxe wypuscil cos dobrego na rynek jednak sie zawiodlam,+ tylko za przystepna cene ,niecale 40 zl i ladny zapach.

Używam tego produktu od:3 tyg

codzienne oczyszczanie

Żel jest świetny. Dokładnie oczyszcza cerę, ale co bardzo ważne przy tego typu kosmetykach- nie wysusza jej nadmiernie. Jest wydajny, ma higieniczne i wygodne opakowanie. Warto zauważyć, że ma przystępną cenę jak na kosmetyk Nuxe. Generalnie polecam całą serię.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

swietny!

Bardzo lubie kosmetyki nuxe ,a ze mam skore mieszana ,ktora po kwasach czasami szalaje to ten zel zainteresowal mnie od razu:) Zdobylam probki i... zel pieknie ,delikatnie pachnie,jest bardzo gesty-wystarczy odrobinka by umyc cala twarz.Oczyszcza mocno i nie wysusza skory-jest oczyszczona ale nie musze od razu po myciu aplikowac kremu.PO dluzszym uzywaniu zauwazylam poprawe stanu skory-mozliwe ze spowodowana uzywaniem jednoczesnie kuracji na noc z tej samej serii,ale kuracje uzywalam sporadycznie,wiec sadze ze to jednak on:D ja zaplacilam za moj 39 zl ,jak na taka jakosc i wydajnosc uwazam ze to nieduzo.Pouzywam jeszcze i jesli nie przestanie sie tak dobrze spisywac to chyba zostanie moim KWC:)

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:probki i w trakcie pelnowymiarowego:)