Oral-B, Elektryczna szczoteczka do zębów Genius 10000

Oral-B, Elektryczna szczoteczka do zębów Genius 10000

Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B Genius 10000
Szczoteczka elektryczna stworzona w technologii Braun.
Cechy i właściwości:
- Genius – najlepsza szczoteczka Oral-B, marki nr 1 polecanej przez dentystów na całym świecie,
- Nawet do 100% zdrowsze dziąsła i lepsze usuwanie płytki bakteryjnej: okrągła główka czyści lepiej,
- 100% pokrycie powierzchni szczotkowania: jedyna szczoteczka z funkcją wykrywania położenia, dzięki której żaden obszar jamy ustnej nie zostanie pominięty,
- Chroni dziąsła dzięki nowej technologii ochrony dziąseł oraz czujnikowi kontroli nacisku, które sygnalizują kiedy i gdzie szczotkujesz zbyt mocno,
- Delikatnie wybiela zęby już od 1. dnia dzięki usuwaniu przebarwień powierzchniowych,
- Zapomnij o rozładowanym akumulatorze: etui podróżne ładuje szczoteczkę do zębów oraz telefon za pomocą 1 wtyczki,
- 6 trybów szczotkowania, w tym PRO Clean, wybielanie, pielęgnacja dziąseł oraz delikatne czyszczenie.

W zestawie: pastelowo-fioletowa rączka x1, końcówka do szczoteczek x4, bateria litowo-jonowa, etui podróżne z wejściem USB, uchwyt do smartfona

inne
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Rewelacja!

Szczoteczka, która potrafi wszystko?
Tak! Oral-B Genius 10 000! Przepiękna, szalenie intuicyjna, wielofunkcyjna szczoteczka elektryczna, która dostosowuje się do właściciela!! We współpracy z aplikacją można kontrolować plan czyszczenia, wybielania, można dostosować czyszczenie do słabych dziąseł i aparatu dentystycznego!
-6 trybów mycia zębów
-mobilna aplikacja
-etui podróżnicze
-programy wybielania, dbania o dziąsła, aparat dentystyczny
-wykrywanie położenia
-12 kolorów smart ring
-czujnik nacisku
I wiele, wiele innych!
To zdecydowanie szczoteczka, która skradła moje serce!
Cena zniechęca, ale naprawdę warto! Gorąco polecam!

Najlepsza szczoteczka elektryczna!

Najlepsze urządzenie do czyszczenia zębów, jakie miałam okazje używać. Piekny design, mnóstwo funkcji, gadżetów, a przede wszystkim świetnie działanie. Szczoteczka pięknie czyści i wybiela zeby. Mamy tu tez funkcje mycia dziąseł i języka. Szczoteczkę można połączyć z aplikacja oral-B i zmieniać sobie kolor pierścienia, bądź ustawić cały plan pielęgnacji zębów. Szczerze polecam, warta każdej złotówki!

To genialna szczoteczka!

Ze szczoteczki OralB Genius 10000 jestem bardzo zadowolona. Takiej szczoteczki jeszcze nie miałam! Po prostu Genius! Szczoteczka jest wyposażona w cztery różne tryby pracy, które otwierają wiele możliwości personalizacji.
Wyposażona w baterię litową i supernowoczesny akumulator, który umożliwi korzystanie ze szczoteczki nawet przez 2 tygodnie po naładowaniu
Posiada funkcjonalne etui podróżne, które umożliwia naładowanie przy użyciu jednego gniazdka nie tylko szczoteczki, ale też smartphona. Bardzo podoba mi się, że wibruje po 30 sekundach, przez co wiem, że mogę zmienić "ćwiartkę" zębów.
Polecam wszystkim. #mójuśmiechgenius #oral-b.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

• Łatwość obsługi: 5

To nie jest zwykła szczoteczka!

Szczoteczkę otrzymałam do testowania i myślałam, że już nic mnie w życiu nie zaskoczy, a jednak. Nie wiedziałam, że zwykła szczoteczka może mieć tyle funkcji i bajerów. Pytanie czy wszystkie są potrzebne, ale zdecydowanie zachwyci gadżeciarzy . Szczoteczka ma moc, ilość obrotów jest ogromna i zęby są cudownie wyczyszczone i oczyszczone po jej użyciu. Uczucie w buzi pozostawia bardzo przyjemne i czyste. Do tego szczoteczka jest bardzo lekka, a bateria trzyma bardzo długo. Pozytywne zaskoczenie to bluetooth i aplikacja w telefonie. Świetnie pozwala zadbać o jamę ustną, ma przypomnienia i kontroluje mycie zębów. Do tego efekciarsko można zmieniać w aplikacji kolory szczoteczki czy poczytać wiadomości gdy się myje zęby. Kolejny plus to różne tryby mycia do wyboru, możemy zadbać o swój język czy wykonać masaż. Piękny wygląd, szczególnie etui podróżnego, od razu przyciągnął mój wzrok, a do tego opcja ładowania również telefonu. W zestawie również uchwyt na lustro oraz wymienne końcówki. Jestem zachwycona, wciąż w szoku, że są takie cuda. Polecam wszystkim bo jest czuć różnice. Jedyny minus to cena, ale za takie "atrakcje" trzeba zapłacić.

Zalety:
- bardzo dobrze czyści zęby,
- pozostawia uczucie świeżości,
- różne opcje czyszczenia,
- lekka,
- ładny wygląd szczoteczki i etui,
- bateria trzyma długo,
- bluetooth i aplikacja,
- zmiana kolorów.

Wady:
- cena.