Vichy, Liftactiv, Hyalu Mask (Krem-maska na noc)

Vichy, Liftactiv, Hyalu Mask (Krem-maska na noc)

Kategoria
Marka

Niewymagająca zmywania ujędrniająca maska z kwasem hialuronowym na noc. Stymuluje produkcję naturalnego kwasu hialuronowego, zapewniając natychmiastowy efekt regeneracji skóry i stopniowe działanie przeciwstarzeniowe przy regularnym stosowaniu.

na noc
normalna, młoda, sucha
> 100ml, <50ml
na przebarwienia, regenerujące
w tubce

Skuteczność zwala z nóg

Pierwszy kosmetyk, którego skuteczność zwaliła mnie z nóg. Różnica między wieczorem i rano po zastosowaniu na noc jest aż zaskakująca. Doskonale radzi sobie z niedoskonałościami skóry o różnym podłożu. Nagle nie mogę się bez niego obejść.

Bez zapachu, a bardzo przyjemna!

Zdziwiło mnie, że to produkt Vichy i jest bez zapachowy, ale mimo to naprawdę przyjemnie się go stosuje, bo ma konsystencję przezroczystego żelu, który fajnie wtapia się w skórę.
Stosuje ten produkt głównie jako krem na noc i u mnie się sprawdza. Intensywnie nawilża, odżywia, lekko ujędrnia, napina skórę, ale robi to naprawdę dobrze. Dobrze współgra z serum i innymi kosmetykami.
Jestem na tak i polecam!

Istnieją dużo lepsze produkty tego typu

Kwas hialuronowy jest dla mnie niezastąpionym działającym składnikiem.
Musi pojawiać się albo w kremach albo maskach, które przewlekle stosuję.
Postanowiłam spróbować Hyalu Mask - akurat trafiłam na promocję.
Niestety.
Alkohol wysoko w składzie jest wyczuwalny wręcz empirycznie - węchem.
I niestety odbija się to na skórze.
Przy pierwszych stosowaniach mocno szczypała mnie twarz, a cerę mam raczej odporną na podrażnienia. Ale akurat może trafiłam na jej gorszy czas...
Pieczenie mijało po kilku minutach, ale niestety efekt działania powalający nie był. Testowałam przez ok. 2 tyg. co 2 dzień.
Miałam wrażenie, że ten alkohol skutecznie niweluje pozytywne działanie hialuronianu.
Wykorzystam maskę do końca pewnie jako kolejną warstwę na jakieś olejkowe treściwsze serum. Niestety działanie nieadekwatne do ceny.

Zdecydowanie lepiej sprawdza się wśród takich żelowych masek hialuronowych maska z Lieraca (różowa tubka), albo kremy z dużą ilością hialuronianów jak Esthederm Hyaluronic na noc.

Za taką cenę jest to rozbój w biały dzień...

Ciężko będzie mi zrecenzować ten krem-maskę, długo się zbierałam, aby zrobić to rzetelnie i subiektywnie. Zacznę może od tego, że gdy tylko zobaczyłam ten kosmetyk w wizażowym teście, od razu zapragnęłam go mieć! Miałam kilka produktów Vichy i zawsze sprawdzały się na mojej skórze i stwierdzam, że były warte swojej ceny. Niestety, nie udało mi się dostać do testu. Widzę mnóstwo pozytywnych, dość lakonicznych recenzji pod tym produktem - większość po otrzymanym kosmetyku do testu. Szczęśliwie trafiło mi się, że dostałam tą maskę w prezencie od siostry, która widziała jak mi się oczy świeciły przy nowościach Vichy. Właśnie opróżniłam słoiczek i mam strasznie mieszane uczucia - głównie dlatego, że wiem ile ten kosmetyk kosztuje i szczerze powiedziawszy, gdybym kupiła go sobie sama, za własne pieniądze to bolałby mnie ten zakup i to mocno ;)

zadowolona z działania

mam cerę mieszaną, 38-letnią, bardzo chimeryczną, łzs, skłonność do odwodnienia, ponadto zaczyna tracić jędrność, zauważam już zmarszczki w kącikach oczu i wokół ust, maskę vichy dostałam od mamy, sama bym jej nie kupiła, uważam, że za dużo jest marketingu w tego typu markach kosmetycznych, a cena jest nieadekwatna do efektów, muszę jednak zwrócić honor masce vichy, bo faktycznie u mnie działa i efekty były widoczne już po trzecim użyciu, zgodnie z zaleceniem producenta nakładam wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy grubszą warstwą, tak na 5 min. , po tym czasie zmywam wodą, rano skóra jest widocznie gładsza, bardziej jędrna, nawilżona, fajnie się sprawdza szczególnie po dniu na słońcu, skóra szybciej się regeneruje, nie czuć przesuszenia, przy mrozach radzę uważać, gdyż zbyt nawilżona cera, źle reaguje na niskie temperatury, czuć jakby woda w naskórku "zamarzała", w zimie lepiej się natłuszczać niż nawilżać, przynajmniej ja tak mam, uważam, że maska vichy jest dobra, ale stanowczo za droga

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Cudooo!

Tak się złożyło, że wygrałam ta maseczkę w konkursie Vichy. Miałam możliwość przetestowania jej,bo pewnie sama bym jej sobie nie kupiła (ależ bym była głupia), ale teraz wiem że kupię ja napewno jeszcze nie raz. Ślicznie pachnie, jest wydajna, ma ciekawą konsystencję i rewelacyjne działanie. Cóż można powiedzieć, że producent nie rzuca słów na wiatr i dotrzymuje obietnic.

Nawilża... wygładza... odmładza...

Bardzo dobrze sprawdził się u mnie z tej samej serii krem Collagen Specilist, który moja skóra wręcz pokochała. Postanowiłam więc uzupełnić pielęgnację o krem/maskę na noc. I to był strzał w dziesiątkę! Zacznę od opakowania, szklany słoiczek w cieniowanym czerwonym kolorze jest bardzo elegancki, kobiecy. Maska ma żelową, lekką konsystencję. Bardzo dobrze się rozprowadza i błyskawicznie się wchłania. Producent zaleca, aby nałożyć grubą warstwę, a po 5 minutach usunąć nadmiar zwilżonym wacikiem (u mnie nie ma czego usuwać, bo skóra wręcz chłonie ten kosmetyk). Od razu po nałożeniu czuć, że skóra jest nawilżana. Przy regularnym stosowaniu (3 razy w tygodniu) już po miesiącu zauważyłam, że skóra jest lepiej nawilżona, promienna. Krem-maska ponadto usuwa oznaki starzenia i wyrównuje koloryt skóry. Skóra jest bardziej elastyczna, nawet delikatnie spłyciły się zmarszczki. Maska może nie należy do najtańszych, ale warto zainwestować (szczególnie osoby, które zauważyły u siebie, tak jak ja oznaki starzenia się skóry) tym bardziej, że maska jest dosyć wydajna.

dobry krem

Powiem szczerze, że ten krem wyskakiwał mi dosłownie wszędzie, i to dlatego go kupiłam, czyli marketing działa :) nie mniej jednak nie żałuję tego zakupu, chociaż nie jest tak cudowny i idealny jak obiecują.
Fakt, skóra jest nawilżona, miękka, odżywiona, wygląda na promienną. Ma świetną konsystencję, fajnie się wchłania, do tego lubię opakowanie.
Czy wart jest swojej ceny? Moim zdaniem zdecydowanie nie - po pierwsze, za taką cenę mogę mieć dużo lepsze kosmetyki, i mam. Po drugie - mam krem o połowę tańszy z bardzo zbliżonym działaniem. Warto więc dobrze rozważyć zakup tego preparatu :) Oczywiście u każdego może działać inaczej :)

niezły chociaż nie zostanie moim KWC

krem jest przyzwoity, nawilża, daje uczucie bardziej miękkiej skóry ale jakos mnie nie zachwycił. CZasem tak jest ze sie otwiera krem i uznaje że jest super, podoba sie i opakowanie i zapach i wszystko a tutaj jakoś nie było tego wow. POza tym jak dla mnie to jest to typowy krem a nie krem-maska niestety. Nie zrobił cudów na mojej skórze a miałam kremy w podobnej cenie które robiły mi "lepiej"

Rewelacja ,promienna cera, wygładzona i miła w dotyku****

Ja po prostu nie odpuszczam sobie zażywania wszelkiego rodzaju domowego sposobu by dbać o swoją cerę. Moje koleżanki o tym dobrze wiedzą i na specyjalną okazję podarowały mi ten oto krem- maskę .

Byłam pod dużym wrażeniem otrzymując piękne cacko w czerwonym kartoniku. W nim mieścił się krem- maska na noc w przepięknie eleganckim słoiczku.
Słoiczek o pojemności 50 ml.zakręcany białą nakrętką.
W tym słoiczku mieści się cudo -to ono wygładza ,daje efekt promiennej i miłej w dotyku cery.
Moja skóra każdego ranka wyglądała na wypoczętą ,pełną blasku.Skóra jest napięta i elastyczna już po pierwszym zastosowaniu . Z każdym następnym aplikowaniem kremu efekt jest naprawdę owocujący dając uczucie nawilżenia i wygładzenia skóry.
Dla mnie to jeden z kosmetyków wyższej półki,tak samo jak L`Oreal krem-maska anti-age na noc.

Krem aplikuję każdego wieczoru na uprzednio oczyszczoną skórę.
Szybko się wchłania po około 3 minutach nie zostawia tłustej warstwy.
Dobrze się rozprowadza i ładnie, delikatnie pachnie. Konsystencja żelowa dobrze trzyma się twarzy i aplikacja maski jest przyjemna.
Zawarty kwas hialuronowy w składzie maseczki daje natychmiastowy efekt regeneracji skóry i stopniowe działanie przeciwstarzeniowe.
Podczas regularnego stosowania cera jest gładka. Konsystencja zwiększa sprężystość skóry i wyrównuje jej koloryt.
Czuje się młodo i promiennie spróbuj i Ty a pokochasz to cudo.

Zalety:
-promienna ,miła w dotyku cera
-delikatna , przyjemna konsystencja
-eleganckie opakowanie
-nawilża
- szybko i dobrze się wchłania

Bardzo dobry krem.

Pierwsze wrażenie bardzo estetyczne opakowanie, wszystkie kremy w szklanych słoiczkach kojarzą mi się z czym ekskluzywnym :) wrażenia z pierwszego użycia: krem ma delikatną, lekką, żelową konsystencje. Bardzo szybko się wchłania i od razu czuć ze skóra nabiera sprężystości i jędrności.Krem ma bardzo delikatny zapach co bardzo lubię w kosmetykach do twarzy. Już po ponad tygodniowym stosowaniu zauważyłam różnie w wyglądzie cery, bardziej napięta, odżywiana, wygładzona. Krem jak najbardziej polecam .

Polecam. Głęboko nawilża a tego moja skóra potrzebuje,jest leciutki i szybko się wchłania. Zapach nie wyczuwalny ogólnie na plus. Piękne szklane opakowanie cudowanie wygląda na półce. Stosunek jakości do ceny jak najbardziej. Bardzo fajny produkt