Inglot, New Line, Pomadka

Inglot, New Line, Pomadka

Pomadka nawilżająca, dostępna w kilkunastu kolorach. Długo trzyma się się na ustach, nie warzy i nie wysusza warg. W cenę wliczona jest również druga pomadka, ochronna, w różowym kolorze z opalizującymi drobinkami (nie do sprzedaży).

Cena: 18zł

fajna

Kupiłam sobie kolorek różowy zbliżony do natyralnego (145)i jestem zadowolona. Ogólnie duży wybór kolorków. Pomadka nie nawilża ale też nie wysusza(tzn. po godzinie). Dostałam drugą gratis tak więc jestem podwójnie zadowolona.Ja polecam!!..

cena równa jakości

Kolejne prezenty z drogerii, mam numerki 125 (zdecydowany brąz) i 128 (srebrzysty, niemal transparentny). Kilkakrotnie użyłam pod bezbarwny błyszczyk - zjada się równie prędko, co on. Jedyny plus to mieniące drobinki, można przez to uzyskać ciekawy efekt. Dla mnie jednak - lekki bubel.

kolor i nic więcej

Zwykła pomadka barwiąca. Dość dobrze się rozprowadza, miękka, choć jak dla mnie jest trochę zbyt śliska. Nadaje kolor i nic poza tym. Nie nawilża, ale i nie wysusza, chroni. Nietrwała, zjada się dość równomiernie, ale pozostawia na ustach delikatną poświatę koloru, co mnie denerwuje. Ma okropny, dla mnie nie do zniesienia, chemiczny aromat. Za to ta dodana gratis była super i moim zdaniem warto ją kupić tylko właśnie dla tej. Mimo to więcej jej nie kupię, bo jednak kilkanaściwe złotych aby dostać małą, choć ładną, ale dość zwykłą pomadkę ochronną to przesada. Po zużyciu pół opakowania miałam jej dość i wyrzuciłam.

mile zakoczenie!

ta pomadka nie wazy sie na moich ustach, co uwazam za conajmniej dziwne, bo juz sie przyzwyczailam, ze wlasciwie wszystkie to robia ;) mam kolorek 112, bardzo naturalny, jasny rozowy bez (bezowy roz?). trzeba uwazac, zeby nie przedobrzyc, zbyt gruba warstwa pomadki, powoduje, ze usta 'zlewaja sie' z twarza (ze tak to nazwe;), jest wiec dosc kryjaca, jednak nakladajac delikatnie udaje sie osiagnac pol-transparentny efekt. mam naturalnie ciemny kolor ust, wiec ta pomadka pozwala mi go b. ladnie rozjasnic. jeszcze za ta cene- fantastyczny kosmetyk! Ilość zużytych opakowań: 1