Admedic, Odchudzanie metabolizm trawienie Suplement diety w płynie

Admedic, Odchudzanie metabolizm trawienie Suplement diety w płynie

Zawiera skoncentrowane łatwo przyswajalne ekstrakty ziołowe (9 ekstraktów ziół) na: odchudzanie, przyspieszenie metabolizmu (przemianę materii), trawienie, zaparcia, nadmiar wody w organizmie.To suplement diety w płynie (bez GMO i bez alkoholu), może być stosowany przez wegan i wegetarian.

– Zioła na odchudzanie, metabolizm i trawienie, zastosowane w suplemencie są w postaci płynnych skoncentrowanych ekstraktów, dzięki czemu wystarczy zażywać tylko 3 łyżeczki dziennie (3x5ml). Opakowanie to szklana ciemna butelka 250 ml netto (z miarką), która chroni zioła przed utratą ich właściwości.
– Bogaty skład – aż 9 naturalnych składników (skoncentrowane ekstrakty ziołowe).
– Zioła są tak dobrane, żeby działały synergicznie, czyli wzajemnie się uzupełniały i wspomagały swoje działanie.
– Płynna formuła pozwała na szybsze działanie i lepsze wchłanianie.
Preparat polecany jest dla osób, które mają problemy z:
– odchudzaniem,
– trawieniem,
– wypróżnieniem,
– metabolizmem,
– utrzymaniem prawidłowej masy ciała,
– usuwaniem pozostałości przemiany materii,
– usuwaniem nadmiaru wody.

9 skoncentrowanych ekstraktów ziół pochodzacych z UE. Zioła odchudzające, spalające tłuszcz, przyspieszajace metabolizm i trawienie. Pomagają zmniejszyć zatrzymywanie wody w organizmie. Nie zawiera ziół przeczyszczających ani alkoholu, jest w formie skoncentrowanych ekstraktów (bez GMO). Jak każdy suplement nie zastępuje prawidłowej diety. Synergicznie dobrane składniki (tak, aby jak najlepiej na siebie oddziaływały) ekstraktów ziołowych zawarte w suplemencie diety:
KORZEŃ Z ZIELEM MNISZKA
zawartość użytego ekstraktu wodnego w porcji jednorazowej tego suplementu (5 ml)/dziennej (15 ml) – 80,0mg/240 mg.
– wspomaga utrzymanie prawidłowej diurezy, a tym samym usuwanie produktów przemiany materii łącznie z nadmiarem wody z organizmu,
– związki czynne obecne w wyciągu z korzenia z zielem mniszka wpływają pozytywnie na utrzymanie optymalnego trawienia, utrzymanie prawidłowej mikroflory jelit,
– wspomaga obniżenie poziomu cukru we krwi,
– wspomaga zwiększyć częstotliwość wypróżnień.
NASIONA LNU (siemię lniane) – zawartość użytego ekstraktu wodnego w porcji jednorazowej (5 ml)/dziennej (15 ml) – 66,7mg/200 mg
– wspierają prawidłową pracę przewodu pokarmowego,
– osłaniają przewód pokarmowy,
– wspierają częstotliwość wypróżnień.

KORZEŃ LUBCZYKA zawartość użytego ekstraktu wodnego w porcji jednorazowej (5 ml)/dziennej (15 ml) – 40,0mg/120 mg.
– związki czynne obecne w wyciągu z korzenia korzenia lubczyka wpływają pozytywnie na utrzymanie optymalnego trawienia,
– lubczyk znajduje również zastosowanie w dnie moczanowej, kamicy nerkowej, wspomaganiu zmniejszenia obrzęków.

ZIELE KRWAWNIKA – zawartość użytego ekstraktu wodnego w porcji jednorazowej (5 ml)/dziennej (15 ml) – 40,0mg/120 mg

– związki czynne obecne w wyciągu z ziela krwawnika wpływają pozytywnie na utrzymanie optymalnego trawienia,
– wspomaga usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii.

OWOCNIA FASOLI (wyciąg ze strąków fasoli) – zawartość użytego ekstraktu wodnego w porcji jednorazowej (5 ml)/dziennej (15 ml) – 53,3mg/160 mg
– wspomaga obniżenie poziomu cukru we krwi,
– związki zawarte w wyciągu ze strąków fasoli mają działanie moczopędne, powodują zmniejszanie obrzęków.

ZIELE SKRZYPU– zawartość użytego ekstraktu wodnego w porcji jednorazowej (5 ml)/dziennej (15 ml) – 40,0mg/120 mg.

KWIATY HIBISKUSA – zawartość użytego ekstraktu wodnego w porcji jednorazowej (5 ml)/dziennej (15 ml) – 13,3mg/40 mg
– wspomagają i optymalizują prawidłowy poziom cholesterolu, ciśnienia krwi
– wspomagają trawienie i metabolizm,
– wspomagają zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej,
– zawarty w hibiskusie składnik (fazeolamina) wspiera hamowanie wydzielania enzymu odpowiadającego za pochłanianie węglowodanów.
Dodatkowo w suplemencie zastosowano:
SOK ZAGĘSZCZONY Z JABŁEK oraz SOK ZAGĘSZCZONY Z ARONII
Wartość energetyczna – 83 kcal/347 kJ, Tłuszcze – 1 g, w tym tłuszcze nasycone 0,5 g, Węglowodany – 17,7 g, w tym cukry 14 g, Białko – 01 g, Sól 0 g, Błonnik – 0,6 g
– Spożywać 3 x dziennie po 5 ml, ok. 20 minut przed: śniadaniem, obiadem i kolacją.
– Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji (15 ml).
– Przed każdym użyciem butelką mocno wstrząsnąć (rozwarstwienie, zgęstnienie lub osad są naturalną cechą produktu).

Działanie
Ułatwiające trawienie, Odchudzające, Oczyszczające

Skuteczność:

• Skuteczność: 5

ADMEDIC Odchudzanie Metabolizm Trawienie

Schudłam prawie 12 kg a nie ma jeszcze trzech miesięcy. Nie zmieniłam swoich nawyków a chudnę.

A oto jak to się stało...
Zachęcona dobrymi opiniami, zaczęłam używać od ponad 2 miesiący suplement "ADMEDIC Odchudzanie Metabolizm Trawienie", suplement diety w płynie. To skoncentrowane ekstrakty ziół na odchudzanie, przyspieszenie metabolizmu, spalanie tłuszczu. Dodatkowo zaobserwowałam ciekawe zjawisko - odechciało mi się jeść słodycze. Nie powiem, żebym była tym zmartwiona :) To działa, tak więc schudłam prawie 12 kg a nie ma jeszcze trzech miesięcy. Nie zmieniłam swoich nawyków a chudnę. Zastosowałam się do opinii klientki znalezionej na stronie producenta tego suplementu i widzę, że warto było. Mam chęć na dłuższe stosowanie, to może jeszcze trochę zgubię zbędnych kg. Na początku przez dwa pierwsze dni schodziła mi woda , mam skłonność do zatrzymywania wody w organizmie (głównie przed miesiączką). Potem zaczęłam lepiej się wypróżniać, trawić. Suplement zawiera 9 skoncentrowanych ekstraktów ziół pochodzacych z UE. Zioła odchudzające, spalające tłuszcz, przyspieszajace metabolizm i trawienie. Pomagają zmniejszyć zatrzymywanie wody w organizmie. Dozowanie 3xdziennie na okolo 25 minut przed głównymi posiłkami po 5ml (dołączona jest miarka dozująca). Płynna postać suplementu ułatwia przyswajanie. Suplement jest smaczny, nie jest gorzki. Łatwy w stosowaniu. Uważam, że warto stosować. Polecam też zapisywać nie tylko wyniki ale i to co i kiedy oraz ile się je. Zdziwiłam się nieco jakie mam nawyki żywieniowe.

Skład: