For Your Beauty, Basic, Temperówka

Temperówka o dwóch ostrzach przeznaczonych dla standardowych wielkości kredek, tych cienkich i tych grubszych. Posiada zdejmowaną nakładkę, dzięki czemu niczego nam nie zabrudzi. Pomiędzy ostrzami znajduje się niewielki patyczek, służący do czyszczenia przestrzeni pod ostrzem.

temperówki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 4

Niby fajna, ale po roku mi się zniszczyła

Mam mało rzeczy, które temperuję - 3 kredki do oczu i jakies 3 kredki do ust. Ale wciąż - mam je, więc przydałoby się je zatemperować od czasu do czasu :)

Moją pierwszą temperówką była temperówka z Rossmana.

Raz, że jest tania, dwa - łatwo dostępna. Do tego jest podwójna - ideolo. Mniejszą część używałam do kredek do oczu, większa - do kredek (czy raczej szminek w kredce) do ust.

Na początku było super, ostra, łatwa w użyciu. Da się ją otworzyć tak jakby z obu stron - czyli możemy całkowicie zdjąć pokrywkę i łądnie wyczyścić temperówkę.

ALE - po kilku miesiącach ten plastik z pokrywki mi popekal. Może jakoś nie przeszkadzało to w użyciu, ale wygladało niechlujnie. Może za taką cenę nie ma co się spodziewać luksusów - ale troszkę serduszko peklo. Ja mam te wersję z przezroczystą pokrywką, bo ta czarna wygląda trochę inaczej ;)

Świetna temperówka.

Cześć!

Po temperówkę sięgnęłam ze względu na cenę oraz dlatego,że ma działanie różne otwory - mały i duży. Dzięki temu możemy ostrzyć różnego rodzaju kredki.

Ja bardzo lubię klasycznego kredki. Automatyczne rzeczywiście ułatwiają trochę życie, ale Klasyk to Klasyk.

Mam sporo takich w swojej kosmetyczce, dlatego potrzebuje dobrej temperówki.

For your beauty służy mi już dobrych parę miesięcy.

Jaka jest?

-ma dobrze naostrzone ostrza - bardzo dobrze temperuje kredki
-dwa otwory: mały i duży
- wygodne, zgrabne, małe opakowanie, bardzo estetyczne.
- wszystko jest zamknięte w małym kwadraciku tzn posiada pod ostrzami zdejmowaną nakładkę, dzięki czemu niczego nam nie zabrudzi, nic nie wyleci
- łatwo się nią czyści
-jest otwierana z góry i z dołu

Jestem zadowolona z temperówki. Zapłaciłam za nią.ok 4 złotych, więc tym bardziej warto. Polecam!

Przydatny przyrząd

Temperówkę kupiłam, będąc w Rossmannie. Wydałam całe 99 groszy. Muszę przyznać, iż jest świetna. Wykonana z solidnego materiału. Nadaje się do ostrzenia wszystkich kredek kosmetycznych, gdyż posiada dwa rozmiary. W bonusie załączono patyczek do czyszczenia ostrza, co bardzo ułatwia utrzymanie sprzętu w czystości. Bardzo dobrze struga, nie łamiąc kredek. Super, że posiada pojemniczek, dzięki temu możemy korzystać z niej w dowolnym miejscu, nie martwiąc się o porządek. Warto ją mieć.

• Design produktu: 5

Solidnej jakości i tania.

Kupiłam ją w rossmannie bo akurat była na promocji a temperówka zawsze się przydaje.
Temperówka jest super. Bardzo dobrej jakości i ma dwa rozmiary. Dobrze struga i kredki się nie łamią. Nie zapycha się i łatwo ja wyczyścić. Dodatkowo zawiera zamknięcie i odpadki nie wysypują się, a kiedy chcemy możemy opróżnić je. Warto wypróbować.

Małe cudo

*Z tego co zauważyłam mamy do wyboru różne wersje kolorystyczne tej temperówki. Ja akurat jestem w posiadaniu koloru czarnego.Posiada dwie przegródki;mniejszą i większą. W zależności od wielkości kredki możemy dowolnie temperować co tylko chcemy.
Jak dla mnie jest to super sprawa,bo nie muszę mieć i szukać co chwilę innej temperówki. Mam jedną wielofunkcyjną i każda kredka bez względu na rozmiar zostanie dobrze wytemperowana.
Dodatkowym plusem jest pojemnik na odpady z bardzo dobrym i szczelnym zamknięciem:
- Po pierwsze nie musimy stać nad koszem gdy temperujemy kredkę.
-Po drugie nie musimy od razu tego wyrzucać bądź obawiać się,że schowek się otworzy i resztki kredek nam się wysypią na inne kosmetyki.
I jakby tego było mało to producent jeszcze pomyślał o niewielkim patyczku,który w dowolnej chwili możemy wyjąć-przeczyścić nim ostrza temperówki i z powrotem wsadzić go na swoje miejsce.

*Jeśli chodzi o moje wrażenia co do korzystania z tego gadżetu to bardzo lubię tą temperówkę.Świetnie radzi sobie z każdą kredką,dobrze ostrzy. Zajmuję bardzo niewiele miejsca,a posiada wszystkie możliwe funkcje, które oczywiście ułatwiają mi życie.Kupiłam ją kiedyś w pośpiechu nie zwracając nawet uwagi co konkretnie biorę,po prostu szukałam "jakiejś temperówki".Gdy w domu bliżej jej się przyjrzałam i zobaczyłam ile to cudo potrafi byłam na prawdę meegaa zaskoczona.Mam ją już parę dobrych lat i do tej pory działa bez zarzutu. Na dodatek gdy ją kupowałam była w promocji więc cena była bardzo niska.Nawet moja Mama gdy zobaczyła jaka jestem z niej zadowolona też poleciała kupić i również nie narzeka :)
❤Jednym słowem naprawdę warto ją mieć Polecam ❤

Rewelacyjna!

Temperówka jest czarna z dwoma otworami - większym i mniejszym, dzięki czemu żadna kredka z nią nie wygra. Pojemniczek na odpady jest mleczno-przezroczysty i blokowany na 4 "rzepki" - 2 z tyłu nachodzące pod temperówkę i 2 z przodu zasłaniające dziurki do temperowania, dzięki czemu nie rusza się z miejsca i nawet wrzucona w nieładzie do kosmetyczki nic z siebie nie wyrzuca, dobrze chroniąc wszelkie inne produkty w swoim pobliżu. Przez zakrywkę spokojnie możemy zaobserwować kiedy pojemnik się napełni i wyrzucić zawartość, a dzięki załączonemu i sprytnie ukrytemu w środku patyczkowi, bezproblemowo wyjmiemy resztki kredek z pomiędzy ostrzy.

Tę temperówkę mam już od bardzo wielu lat a wciąż temperuje jak nowa. Mam wrażenie, że te ostrza są nie do zdarcia, a używałam jej nie tylko do miękkich czy twardych kredek, ale również tych typowo woskowych, więc nie była oszczędzana ;)

Po tylu latach jedyne co się z nią stało, to oderwały mi się 2 klipsy do trzymania pojemniczka, więc już jej tak beztrosko nie wrzucę z innymi produktami do kosmetyczki, ale mimo to, całkiem dobrze się ta zakrywka trzyma i w niczym nie wadzi. Zresztą biorąc pod uwagę ile czasu mam ten produkt, to nie ma co się dziwić, że nie wygląda jak nowa ;)

Dla mnie bomba, rewelacyjna jakość w stosunku do ceny i z chęcią kupię ją ponownie :)

Fajny gadżet

Bardzo fajny gadżet. Temperówka jest solidna, ostra. Używam od dłuższego czasu i nie tępi się. Jest podwójna na cieńszą i grubszą kredkę.Ma zamknięcie, więc nie ma obaw o pobrudzenie się podczas strugania. Łatwo się ją czyści. Bez problemu ostrzy kredki bez łamania czy strzępienia. Tani , dobry i bardzo przydatny gadżet w każdej kosmetyczce.

Jestem na tak

Bardzo dobry i przydatny gadżet. Duży plus za rdwie wielkości otworów do temperowania kredek. Produkt za niską cenę, którego używam od kilku lat i nic złego się z nim nie dzieje. Bardzo estetyczne wykonanie.
Produkt godny polecania.

dobra i ostra

Mam ją w czarnej wersji, ale jej kolor nie wpływa na jej właściwości :)
Temperówka ma wejscie na 2 grubosci kredek. posiada otwarcie wieczka z dwóch stron. Z jednej mozemy usunac obierki, a z drugiej usunąc resztki okruszków. Dodatkowo temperówka posiada patyczek, którym mozemy usunac reszki kredek z ostrza, tym bardziej po kredkach o woskowych formyłach.

używam ja od kilku miesiecy, uzywam bardzo czesto bo mam wiele kredek i do ocu i do ust, nie tepi sie, nie szarpie i nie lamie kredek. jest bardzo dobra.

no i bardzo bardzo tania, a jakosc zaskakujaca!

• Design produktu: 4

super

Dobra temperówka, pozwala na wystruganie zwykłych kredek np do oczu, ale także tych większych, np. szminek do ust. Naprawdę polecam, produkt za niską cenę używam już długi okres czasu i nic się z nią nie dzieje. Nie stępiła się, nie łamie kredek.

For Your Beauty, Basic, Temperówka

Jedna z lepszych temperówek dostępnych na rynku. Dobrze temperuje kredki, nie łamie ich. Pojemniczek zapobiegający wypadaniu odpadków nie odpada jak bywa w innych temperówkach.

Niezastąpiona

Bardzo dobrze mi się sprawdza, jest ostra, ma dwa różnej wielkości otworzy więc jest uniwersalna. Poza tym można ją otworzyć od góry i od dołu dzięki czemu można ją dokładnie wyczyścić. W większym otworze jest specjalna 'wtyczka' którą można wyciągnąć i temperować jeszcze grubsze kredki także w sumie nadaje się ona do kredek o 3 grubościach. W zestawie jest też przydatny patyczek ułatwiający czyszczenie.